Hokejová Liga mistrů

Fischtown Pinguins – HC Lausanne

1:2

konec (0:0, 0:1, 1:1)

08.09.2024, 18:00 • Eisarena Bremerhaven • 2. kolo • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 2.65 4.04 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sledovali jsme utkání, v němž Lausanne bylo mnohem lepším mužstvem. Hostujícímu celku patřily dvě třetiny, ovšem třetí část byla zase nakloněná mírně na stranu německého mužstva. Pokud by v samotném závěru nepřišla hrubá chyba, zřejmě bychom sledovali prodloužení. Do nastaveného času nedošlo, a tak švýcarský tým zapisuje do tabulky důležité vítězství.

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek nedělního večera. (20:16:34)

58:59

Jeden z hostujících hráčů se snažil trefit prázdnou branku od červené čáry, ale místo ní trefil jen bránícího soupeře.

58:00

Fischtown Pinguins hrají bez brankáře, a tak má šest hráčů v útočném pásmu. Povede se německému celku ještě vyrovnat?

57:51

Tvrdou ránu z vrcholu levého kruhu k bližší tyči vyslal Bruggisser. Jeho dělovku chytil lapačkou Pasche, jenž předvedl parádní semafor.

57:22

Domácímu mužstvu vyrovnaný stav do karet dlouho nehrál a navíc ho teď bude tlačit čas, jelikož konec zápasu se rychle blíží.

56:19

56:19 Makai HOLDENER - 1:2

56:19

Lausanne právě vstřelilo branku!
Obrovskou chybu v rohu kluziště předvedl Max Görtz, jemuž utekl kotouč. Toho se zmocnil Jason Fuchs, jenž přihrál mezi kruhy, odkud chladnokrevně zakončil MAKAI HOLDENER, jenž mířil do protipohybu gólmana – 1:2. Asistence: Jason Fuchs.

55:20

Dominik Uher přihrával na modrou čáru, odkud vystřelil Jensen, jehož snažení skončilo na bránícím hráči.

54:45

Lausanne bylo znovu v útočném pásmu, ovšem kotouč létal jen podél mantinelu, kde ho soupeře zachytil a vyhodil do středního pásma.

53:41

53:41 Markus VIKINGSTAD - 1:1

53:41

Bremerhaven právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Phillip Bruggisser přihrál na vrchol pravého kruhu, odkud se do kotouč z jedné opřel MARKUS VIKINGSTAD. Černá guma se zvláštně vrtěla a zamířila přesně k pravé tyči – 1:1Asistence: Phillip Bruggisser a Nicolas Appendino.

52:45

Další pokus hostujícího mužstva byl vyslaný z levé strany, kotouč se znovu do prostoru branky nevešel.

51:41

Dvěma pokusy se od modré čáry předvedl Pajuniemi. Ovšem prvním trefil soupeře a druhý poslal jen vedle levé tyče.

50:26

Před brankou se nacházel Rochette, který se natahoval po přihrávce spoluhráče, ale černou gumu do branky neusměrnil.

50:16

Vyloučení v týmu Fischtown Pinguins:
Ross Mauermann – 2 min., podrážení.

48:50

Fischtown Pinguins už je v plném počtu a stále je trefu od vyrovnání.

47:49

Další zakončení bylo vyslané z druhé strany, ale do prostoru tří tyčí se nevedlo. kvůli tomu muselo Lausanne opustit i útočnou třetinu.

47:06

Střelou z jedné se prezentoval z pravé strany Suomela, který výborně mířil do protipohybu brankáře. Ovšem kotouč nezvedl, a tak Gudlevskis zasáhl betonem.

1:2

Branky a nahrávky: 54. Vikingstad (Bruggisser, Appendino) – 22. Kuokkanen (Rochette), 57. Holdener (Fuchs)

Fischtown Pinguins: Gudlevskis (Franzreb) – Bettahar, Grönlund, Bruggisser, Abt (TS), Jensen, Appendino, Vladelchtchikov, Rausch – Verlič, Jeglič, Urbas (C) – Görtz, Vikingstad, Mauermann – Herrmann, Friesen (A), Uher (A) – Kinder, Wejse, Maegaard
Trenér: Alexander Sulzer

HC Lausanne: Pasche (Keller) – Glauser, Bayreuther, Heldner, Frick (A), Sklenička, Marti, Vouardoux, Genazzi (C) – Riat (A), Suomela, Oksanen – Bozon, Jäger, Raffl – Pajuniemi, Kuokkanen, Holdener – Hügli, Rochette (TS), Fuchs
Trenér: Geoff Ward

Rozhodčí: Rohatsch, Schadewaldt – Menz, Laguzov (všichni GER)

05:22 LAU 2 Frick, podrážení
12:35 BHV 2 Jensen, sekání
21:27 LAU 0:1 Kuokkanen (Rochette)