3:5

konec (1:1, 2:2, 0:2)

07.09.2024, 19:00 • Zimný štadión Poprad • Ivan Harčár sk

Tipsport: 1.88 4.08 3.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Popradu zlomili väzy dva rýchle góly za 36 sekúnd. Hlavne ten Bodákov cez celé klzisko sa dal zlikvidovať, ale Filip Belányi bol bezmocný. Dukla teda porazila domácich 5:3 a napravila si chuť po piatkovej prehre s Košicami. V nedeľu od 13:00 pokračujeme posledným hracím dňom 77. ročníka Tatranského pohára. Záverečný súboj je na programe od 17:00. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (21:15:37)

59:32

Michalovce hrajú so štyrmi hráčmi.

58:57

O´Leary s veľkou smolou v tomto zápase! Na prelome polovice tretej tretiny zasiahol spojnicu, teraz poslal puk do bránky kopnutím a neoklamal nikoho z prítomných!

58:37

Poprad hrá power-play!

58:37

Vylúčenie v tíme HK DUKLA Ingema Michalovce:
Vašaš – 2 min., hákovanie.

58:00

Prebiehajú posledné dve minúty stretnutia.

57:32

Kabáč – 2 min., sekanie.

56:51

Šotek adresoval zadovku a puk bol v moci Giľáka. Od neho si to žiadalo poriadnu strelu, ale rozhodol sa vracať to a bolo po šanci Popradu.

55:29

Šiška zabezpečil zakončenie. Za Juncov betón strkal hokejku Nauš, ale Popradčania ani v tomto prípade nedokázali znížiť.

54:18

Suchý skúsil ľahšiu strelu z ľavej strany od mantinelu. Junca bez väčšej námahy nasmeroval puk vyrážačkou do rohu.

53:03

Nájazd Krastenbergsa! S michalovským útočníkom sa vracal aj Ligas a Belányi nezaváhal!

51:18

Strelecký pokus domáceho Suchého sa nebude konať. Rukou si spracoval puk v útočnej tretine, no jeho tím bol v ofsajdovom postavení.

49:35

O´Leary nakoniec pálil do spojnice brány Michaloviec! Takže Poprad pokračuje v doháňaní dvojgólového manka!

49:33

Bourque neprebral puk v útočnom pásme od Giľáka. Zemplínčania sa predstavili v rýchlej kontre, no Belányi si poradil so zakončením Meliška.

48:10

Nebol to gól?! Michael O´Leary prestrelil Juncu a všetci dvíhali ruky nad hlavu! Rozhodcovia ale mlčia a hra pokračuje! Zrejme sa to pôjde skúmať pri najbližšom prerušení hry!

47:46

Vyhodenie puku z hokejky brankára Juliana Juncu nebude odmenené dvomi trestnými minútami. Najskôr bolo plexisklo a až následne sieť.