2:1

konec (1:0)

07.09.2024, 17:00 • Hřiště Loosova, Brno • 6. kolo • Tadeáš Zeman (@Tadeasze)

Tipsport: 2.32 3.31 2.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hlavní rozhodčí ukončil zápas, který po infarktovém závěru ovládli domácí. Ti šli do vedení v první půli, ale na jejich branku po změně stran zareagovali hráči Frýdku-Místku. Když už to vypadalo, že si oba celky z utkání odnesou bod, tak přišel nastavený čas, ve kterém se domácí dokázali prosadit z poslední akce, a připisují si tak tři body do tabulky. (19:03:37)

90+5

90+4

Brankář hostů Kryštof Lasák nejspíš neovládl své emoce a po inkasovaném gólu dostal žlutou kartu.

90+4

90+4. SVOBODA - 2:1

90+4

Start Brno právě vstřelil branku!
Tak to je závěr jako hrom. Nastavený čas dávno vypršel, ale domácí se dokázali prosadit z úplně poslední akce zápasu. Střelcem této veledůležité branky je RICHARD SVOBODA.

90+1

V první nastavené minutě rozhodčí vytáhl dvakrát žlutou kartu. První viděl domácí hráč Petr Duda a druhou hráč Frýdku-Místku Maxim Obuch.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

87

Hlavní rozhodčí znovu ukazuje žlutou kartu Richardu Svobodovi.

86

Střídání v týmu TJ Start Brno:
ze hřiště odchází Bartůněk, přichází Svoboda,
ze hřiště odchází Praks, přichází Odstrčil.

77

Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
ze hřiště odchází Harušťák, přichází Massaniec.

75

První žlutá karta i na straně domácích. Proti pravidlům se provinil střelec dnešní první branky Martin Zikl.

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Hosté se po sedmdesáti minutách hry dočkali vyrovnávající branky. Střelce m branky je střídající ANWAR IMIDER.

66

Během deseti minut obdržel kapitán hostů Michal Velner dvě žluté a musí opustit hřiště kvůli červené kartě.

65

ze hřiště odchází Velner, přichází Hajnoš,
ze hřiště odchází Velička, přichází Kedroň,
ze hřiště odchází Neumann, přichází Imider.

58

Další žlutá karta pro jednoho z hráčů hostí. Tentokrát ji vidím kapitán Frýdku Michal Velner.

52

Je tady první žlutá karta zápasu. Tu obdržel Patrik Rubý.

46

Skončila první půle mezi Startem Brno a Frýdkem-Místkem. Lépe do zápasu vstoupili domácí, kteří otevřeli svůj střelecký účet v 15. minutě. Ve zbytku poločasu žádný další gól nepadl, a tak oba celky odešly do kabin za stavu 1:0.

Druhý poločas začne přibližně v 18:08.

45+2

45

Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

31

První půlhodina zápasu je za námi a lépe si v ní vedli domácí, kterým se také povedlo jednou skórovat.

15

15. ZIKL - 1:0

15

Domácí se v 15. minutě dostávají do vedení. První branku zápasu vstřelil MARTIN ZIKL, který se prosadil ve druhém domácím zápase v řadě.

1

Zápas mezi oběma celky začal. Nás ale hned ze začátku postihly technické problémy a do té doby, než je vyřešíme, budeme podávat informace o změnách stavu.

1

TJ Start Brno: Zádrapa – Aw, Slovák, Papež, Zikl, Duda, Praks, Plichta, Toczyski, Novák (C), Bartůněk
Náhradníci: Špelda, Odstrčil, Remiáš, Šumbera, Svoboda, Hladký, Crhan
Trenér: Michal Kugler

FK Frýdek-Místek: Lasák – Coufal, Velner (C), Makowiecki, Neumann, Obuch, Harušťák, Velička, Hykel, Gorčica, Rubý
Náhradníci: Vavřík, Massaniec, Kedroň, Imider, Šponer, Hajnoš
Trenér: Martin Šrámek

Rozhodčí: Habermann – Slabý, Habaš.
FK FRÝDEK-MÍSTEK

Frýdek-Místek zažívá o něco málo lepší vstup do nového soutěžního ročníku než jeho dnešní soupeř, jelikož se ziskem 6 bodů a skóre 9:8 se nachází na 11. místě tabulky. Hosté zvítězili ve dvou utkáních, a sice proti Hodonínu 3:0 a proti Znojmu 4:1. Naopak ve třech dosavadních soutěžních zápasech prohráli s Třincem 1:2, se Slováckem B 0:1 a Rosicemi 1:4.
V dalším kole na svém hřišti přivítají svěřenci Martina Šrámka Hlubinou.
TJ START BRNO

Brno vstoupilo do aktuálního ročníku 3. české nejvyšší fotbalové soutěže hrozivě, jelikož po pěti odehraných kolech se nacházejí na předposledním 17. místě tabulky se ziskem 2 bodů. V prvním kole Brno prohrálo v Kroměříží 0:2. Ve druhém kole Brno získalo bod za remízu 1:1 doma s Hlubinou. V nadcházejících dvou kolech prohrálo v Třinci 1:2 a remizovalo 2:2 doma s Hodonínem. V doposud posledním utkání soutěže Brno opět prohrálo, tentokrát na hřišti rezervy Slovácka 2:3. Svěřencům Michala Kuglera se nezadařilo ani v domácím poháru, jelikož v 1. kole vypadli s Kuřimí. Podaří se dnes Startu konečně zvítězit?
Hezký den, vítám Vás u sledování textového přenosu utkání 6. kola 3. Moravskoslezské fotbalové ligy mezi týmy TJ Start Brno a FK Frýdek-Místek. Úvodní výkop je naplánován na 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

2:1

konec (1:0)

Branky: 15. Zikl, 90+4. Svoboda – 70. Imider

Karty:   75. Zikl (SBO), 87. Svoboda (SBO), 90+1. Duda (SBO) – 52. Rubý (FRM), 58. Velner (FRM), 90+1. Obuch (FRM), 90+4. Lasák (FRM)   66. Velner (FRM)

TJ Start Brno: Zádrapa – Aw (73. Hladký), Slovák, Papež, Zikl (73. Šumbera), Duda, Praks (86. Odstrčil), Plichta, Toczyski, Novák (C), Bartůněk (86. Svoboda)
Náhradníci: Špelda, Remiáš, Crhan

FK Frýdek-Místek: Lasák – Coufal, Velner (C) (65. Hajnoš), Makowiecki, Neumann (65. Imider), Obuch, Harušťák (77. Massaniec), Velička (65. Kedroň), Hykel, Gorčica, Rubý
Náhradníci: Vavřík, Šponer

Rozhodčí: Habermann – Slabý, Habaš