1:3

konec (0:1, 1:2, 0:0)

06.09.2024, 15:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Lukáš Sidor sk

Tipsport: 3.28 4.17 1.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme tu koniec zápasu medzi HK DUKLA Ingema Michalovce a HC Košice. V dobrom zápase sa z víťazstva radovali Košičania. Zápas poznačilo veľké množstvo vylúčení, ktoré trochu naštrbili tempo druhej aj tretej tretiny. V poslednom dejstve sme napokon gól nevideli ani na jednej strane a zápas sa končil výsledkom 3:1 pre Košice. Tatranský pohár pokračuje zápasom medzi Popradom a Liptovským Mikulášom už dnes o 19:00. To je z dnešného prenosu všetko. Prajem krásny zvyšok dňa. (17:13:47)

58:55

Ale odpykať trest si zároveň s ním pôjde aj Košičan Repčík.

58:55

Cibák konči nápor svojho tímu sekaním.

57:41

Košičania už sú v plnom počte, Michalovciam sa znížiť nepodarilo.

55:41

Je tu presilová hra pre Michalovce, tie si zobrali oddychový čas a skúšajú hru bez brankára!

55:04

Teraz v solídnych pozíciách neuspeli na jednej strane Rogoň a na druhej Svitana.

54:00

V posledných sekundách sme nebezpečné šance nevideli, na oboch stranách len nepresné prihrávky a strely.

52:03

Michalovce síce strávili celú presilovú hru v útočnom pásme a zatlačili súpera, na gól svoj tlak však nedokázali pretaviť.

50:03

A máme tu ďalšie vylúčenie. Michalovce dostanú znovu výhody presilovej hry.

47:46

Michalovce po nevyužitej výhode presilovej hry o dvoch hráčov skúšajú útočiť aj naďalej, zatiaľ bez gólového efektu.

46:22

Tak do konca početnej výhody už ostáva len 9 sekúnd a Michalovciam sa nedarí pretaviť tlak na gól. Najlepšie pálil Fominykh, ale Riečický bol pozorný.

44:31

A je tu trest za Sekanie Martela a Michalovce si zahrajú napokon dvojminútovú presilovku o dvoch hráčov! 2 minúty totižto bol aj trest pre hráčsku lavicu za nešportové správanie.

42:36

Výborná nahrávka na osamoteného Bartánusa! Ten však zoči-voči brankárovi zlyhal v zakončení.

41:18

Vašaš išiel v situácii dvaja na jedného a rozhodol sa zakončiť sám. Riečický jeho strelu bezpečne pokryl.

40:07

Po siedmich sekundách sa na ľad vrátil Rogoň a oba tímy sú tak s piatimi hráčmi.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Skončila sa nám druhá tretina. Poznamenalo ju veľké množstvo vylúčení na oboch stranách. Pred poslednou časťou zatiaľ vedú Košice 3:1.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:57

Napokon sa k dobrej strele dostal Valach! Znovu ho však vychytal Riečický!

39:02

Michalovciam sa nedarí dostať do útočného pásma.

38:07

A za napadnutie sa bude znovu vylučovať. Previnil sa Rogoň a na ľade sa nám iskrí. Tvrdých zákrokov už bolo dosť a stupňuje sa nervozita.

36:44

Košice dali gól! Biliardová akcia a na jej konci DANICK MARTEL! Tak s touto presilovkou si Košice poradili bravúrne!

Asistencie: Joona Anttoni Jaaskelainen, David Brett Pollock

35:36

A po podrazení od Kabáča si presilovú hru zahrajú aj Košice, v druhej tretine sa hrá takmer neustále piati na štyroch.

34:45

Tak ani 4 minúty trvajúca presila o jedného hráča nestačila Michalovciach na vyrovnanie skóre. Najväčšiu šancu si vypracovali paradoxne Košice, ale Martel ju nevyužil.

31:45

Martel sa dostal v oslabení do samostatného nájazdu, ale s koncovkou si neporadil!

30:45

A za držanie si pôjde trest odsedieť Repčík. Ďalšia šanca na skórovanie pre Michalovce. A to hneď až na 4 minúty.

30:26

Dukla Michalovce dala gól! PATRIK SVITANA na konci výbornej kombinačnej akcie Michaloviec. Tie tak využívajú hneď svoju prvú presilovú hru!

29:43

Michalovce bránili oslabenie výborne a nedovolili sa Košiciam usadiť v pásme. Napokon je z toho vylúčenie aj na strane Košíc. Previnil sa Pollock.

28:09

Za sekanie na brankára Riečického je vylúčený Varga. Znova presilovka pre Košice.

27:50

A zakázané uvoľnenie aj na opačnej strane. Hra je teraz rozkúskovaná.

27:09

Teraz Košice po nepresnej prihrávke vyhodili puk až na zakázané uvoľnenie, vhadzovať sa bude v ich obrannom pásme.

26:03

Po ofsajde Michaloviec sa bude vhadzovať v strednom pásme.

25:00

Košice sa po góle snažili pridať aj druhý gól, napokon takmer udrel na opačnej strane Meliško. Košičanov znovu podržal skvelý Riečický!

22:59

Košice dali gól! DAVID BRETT POLLOCK sa teraz dostal pred Juncu a výborným bekhendovým blafákom zasunul puk do brány!

Asistencie: Šimon Petráš, Danick Martel

22:40

Košice sa po tvrdej strele už radovali z gólu, ale tyčka pomohla Juncovi!

20:59

Košice sa po nápore Michaloviec dostali do prečíslenia, Bodák zastavil Chovana nedovolene a uvidíme presilovú hru Košíc.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Skončila sa prvá tretina, jediným strelcom zápasu je zatiaľ Šimon Petráš. Hra bola v prvej časti vyrovnaná, šance si vypracovali aj Michalovce, ale Riečický zatiaľ za svoj chrbát žiadnu strelu nepustil.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

18:14

Teraz dobrá šanca Košíc, ale Junca si poradil aj s dorážkou.

16:43

Fominykh sa teraz ocitol sám pred Riečickým! Nepodarilo sa mu však úspešne "vymiešať" košického gólmana.

15:30

Košice teraz nasťahované v útočnom pásme, ale vyťažili z toho len dve nepresné strely Deyla.

14:30

Teraz Riečický zlikvidoval aj prečíslenie Michaloviec a jeho tím tak zostáva vo vedení 1:0.

13:30

Teraz dobré šance na oboch stranách, ale ako Junca, tak aj Riečický boli v svojich bránkach pozorní.

11:49

Napriek viacerým nádejným príležitostiam sa Košiciam prvú presilovú hru využiť nepodarilo.

11:00

Jaasjelainen dostal výbornú nahrávku pred bránu alebo netrafil puk ideálne.

10:15

Gildon strieľa, ale jeho pokus nebol dostatočne razantný.

09:49

A uvidíme prvú presilovku v zápase. K dispozícii ju budú mať hráči Košíc.

07:19

Košice dali gól! ŠIMON PETRÁŠ sa teraz presadil po výbornej nahrávke Pollocka! Košice sa tak ujímajú vedenia.

Asistencia: Brett David Pollock

05:30

Opäť len nepresné pokusy o finálne prihrávky a a hrá sa hlavne v strednom pásme.

03:32

Hrá sa zatiaľ opatrne a bez gólových šancí, žiadny z tímov nechce inkasovať ako prvý.

01:59

Košice začali zápas v útočnom pásme, zatiaľ si ale gólovú príležitosť nevypracovali.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Vítame vás pri online prenose z prípravného zápasu medzi hokejistami Michaloviec a ich súpermi z HC Košice. Zápas ma naplánovaný štart o 15:00 a je súčasťou Tatranského pohára, ktorý sa koná už po 77. krát. Okrem Michaloviec a Košíc sa ho zúčastnia aj domáci Poprad a Liptovský Mikuláš.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.

1:3

Branky a nahrávky: 31. Svitana – 8. Petráš (Pollock), 23. Pollock (Petráš, Martel), 37. Martel (Jaaskelainen, Pollock)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Junca (Glosár) – Pišoja, Drgoň, Slováček, Bodák, Meliško, Marcinko, Cibák – Daugavinš, Svitana, Fominykh, Valach, Solenský, Vašaš, Ronni, Fedor, Varga, Michnáč, Kabáč, Gabriel, Krastenbergs
Trenér: Tomasz Valtonen

HC Košice: Riečický (Janus) – Gildon, Parlett, Teves, Bartoš, Deyl, Šedivý, Dakhnovskyi, Karaffa – Mikúš, Chovan, Krivošík, Petráś, Pollock, Martel, Jaaskelainen, Repčík, Lamper, Rogoň, Havrila, Bartánus
Trenér: Daniel Michael Ceman

Rozhodčí: Tomáš Orolin, Vladimír Snášel

07:19 KOS 0:1 Petráš (Pollock)