2:4

konec (2:0, 0:2, 0:2)

04.09.2024, 17:30 • Zimní stadion Eden, Praha • Mateo

Odsud z Edenu je to všechno. Loučím se s Vámi a děkuji za pozornost. Na počtenou zase příště u dalších onlajnů. Mějte se fajn a hezký zbytek dne. (19:47:26)
Je za námi další přípravné utkání Slavie. Slavia se v první třetině dostala do dvougólového náskoku zásluhou Průžka a Berana, jenže Dynamo se od druhé třetiny zlepšilo a brankami Rákose z trestného střílení a Žálčíka srovnalo. I ve třetí části bylo Dynamo aktivnější a ve 43. minutě strhl vedení na stranu Východočechů tečí Formánek a v závěru se pak ještě do prázdné brány trefil Lichtag. Slavia tak nenavázala na výhru proti Deggendorfu a naopak Dynamo napravilo porážku s Třebíčí po nájezdech. Poslední přípravné utkání před ostrým startem Maxa ligy čeká na Slavii v pátek, kdy se opět v Edenu od 17:30 střetne s německým Lipskem.

59:16

Havrda hezky objel branku a naservíroval puk Beranovi, který ale z bezprostřední blízkosti netrefil bránu.

58:21

58:21 Jakub LICHTAG - 2:4

58:21

Pardubice B právě vstřelily branku! Dynamo definitivně rozhoduje o své výhře! Volný puk zachytil JAKUB LICHTAG a poslal ho do prázdné slávistické brány. Bez asistence.

57:40

Knotek střílenou přihrávkou hledal Berana na druhé straně hřiště, ale nenašel ho, protože puk kolem Berana pouze projel.

56:46

Paavo Hölsä zůstává na střídačce a Slavia to zkusí v šesti.

56:46

Oddechový čas pro tým HC Slavia Praha.

56:46

Vondraš znovu zasahuje, tentokrát už ale přerušuje hru, protože má puk v lapačce. Bude se vhazovat před jeho brankou.

56:16

Vondraš si připisuje další zákrok, když vyrazil střelu jednoho z domácích betonem do rohu.

55:17

Kalužík podržel puk u své branky a čeká na své spoluhráče, aby mohl rozjet novou akci.
Zbylí hráči už jsou také zpět z trestné lavice. Jejich tresty skončily pár sekund po návratu Rákose.
Rákos už je z trestné lavici zpět na ledě. Pokračuje ve stejném počtu hráčů. Stejskal, Zvagulis, Pavlata a Voženílek zůstávají na trestné lavici.

54:07

53:34

I v oslabení zaměstnává Slavia brankáře Vondraše, který teď dalším zásahem přerušil hru.
Nakonec je z toho přesilovka pro Slavii. Potyčka vznikla po zákroku Pavlaty na Zvagulise, kterého okamžitě přijel bránit Stejskal a do potyčky se ještě zapojili Voženílek s Rákosem, proto jsou i oni vyloučeni.