01.09.2024, 16:00 • Kunsteisbahn Oerlikon, Zürich-Oerlikon • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.94 3.88 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

62:13

62:13 Leandro PROFICO - 3:2

62:13

Kloten právě vstřelil branku!
Zápas končí rozhodující trefou v prodloužení. Na pravé straně si rychle klepl o přihrávku LEANDRO PROFICO a byl vyslyšen. Hned poté, co ji převzal, napřáhl ke střele a trefil skulinku v brance Mateje Tomka – 3:2. Asistence: Mischa Ramel a Niko Ojamäki.

51:46

51:46 Niko OJAMÄKI - 2:2

51:46

Nyní už to neplatí a je vyrovnáno. V přesilové hře vznikla před hostující brankou velká skrumáž a toho využil NIKO OJAMÄKI, který dotlačil kotouč za brankovou čáru a začíná se znovu od začátku – 2:2. Asistence: Miro Aaltonen.

39:25

39:25 Sami NIKU - 1:2

39:25

Využitá přesilová hra a Kloten jde v samotném závěru druhé třetiny svému soupeři na dostřel jediné branky. Miro Aaltonen poslal na modrou čáru kotouč, kde si ho převzal SAMI NIKU, udělal ještě krok navíc a vystřelil. Jeho pokus pak zaplul za záda Mateje Tomka, který přichází o čisté konto – 1:2. Asistence: Miro Aaltonen a Daniel Audette.

26:55

26:55 Marek BERKA - 0:2

26:55

Litvínov právě vstřelil branku!
V sedmadvacáté minutě se opět mění skóre. Na levé straně se napřáhl ke střele z vrcholu kruhu MAREK BERKA a ta zaplula za záda Sandra Zurkirchena – 0:2. Severočeši tak mají dvoubrankový náskok. Asistence: Matěj Pekař.

01:34

01:34 Ondřej KAŠE - 0:1

01:34

Úvod zápasu patří hostující Vervě. Do akce byl vyslán svým bratrem ONDŘEJ KAŠE, který si sjel do těsné blízkosti a na levé straně z blafáku pověsil touš k protější tyči – 0:1. Asistence: Matěj Pekař.

3:2

Branky a nahrávky: 40. Niku (Aaltonen, Audette), 52. Ojamäki (Aaltonen), 63. Profico (Ramel, Ojamäki) – 2. O. Kaše (Pekař), 27. Berka (Pekař)

EHC Kloten Flyers: Zurkirchen (Waeber) – Niku, Profico, Grégorie, Steiner, Sidler, S. Kellenberger (C), M. Kellenberger- Simic, Aaltonen, Audette – Ojamäki, Morley, Ramel – Derungs, Schäppi, Meyer – Weibel, Diem, Marchon
Trenér: Lauri Marjamäki

HC VERVA Litvínov: Tomek (Zajíček) – Zeman, Baránek, McIsaac, Polášek, Baláž, Czuczman, Beran – Sandberg, Gut, Koblasa – O. Kaše (C), D. Kaše, Hlava – Pekař, Vopelka, Berka – Havelka, Jurčík, T. Svoboda

39:25 KLO 1:2 Niku (Aaltonen, Audette)
43:48 LIT 2 Svoboda, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
47:08 LIT 2 Sandberg, držení
47:17 KLO 2 Diem, držení
47:31 LIT 5 Svoboda, sekání
51:46 KLO 2:2 Ojamäki (Aaltonen)
56:27 KLO 2 Profico, podrážení