Chance Liga

FK Teplice – FK Mladá Boleslav

1:2

konec (1:1)

01.09.2024, 17:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • 7. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.78 3.43 2.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky zápasu:
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 9:3. Rohy: 7:3. Fauly: 15:10. (19:03:08)
Fotbalisté Teplic si v 7. ligovém kole zapisují už šestou porážku! Mladé Boleslavi doma podlehli 1:2. Nový hostující kouč Andreas Brännström si tak po úspěšném debutu v play-off o Konferenční ligu připisuje také vítěznou premiéru v Chance Lize.

Domácí se přitom ve 20. minutě ujali vedení. Brankář Trmal po rohovém kopu vyrazil míč jen k Jakubovi Emmerovi a ten ho z hranice šestnáctky přehodil. Středočeši srovnali za šest minut. Vasil Kušej vyhrál souboj s Havlem a podél brankové čáry prošel až do pokutového území, kde našel Tomáše Ladru a ten se nemýlil. V úvodu druhého dějství byli domácí aktivnější. Dobrou příležitost měl Gning, jenž polonůžkami zakončoval těsně vedle brány. Rozhodující gól však přišel v 85. minutě. Asistenci si opět připsal Kušej, jenž nabídl balón před bránu střídajícímu Lukášovi Maškovi a ten měl už poměrně snadnou pozici.

90+6

90+5

Mašek ještě poslal do brejku Matěje Pulkraba. Ten střílel z pravé strany šestnáctky mimo. Hosté ale ušetřili cenný čas.

90+4

Hosté se ubránili a v době, kdy ještě Němeček zdaleka nebyl v bráně, se dostal k míči Lamin Jawo. Daniel Trubač ho fauloval a inkasoval žlutou kartu.

90+3

Po rohovém kopu, na který už šel před bránu soupeře i brankář Němeček, se domácím nepodařilo propálit obranný val soupeře. Bude z toho ještě jeden roh.

90+3

Výkop Němečka našel Abtallaha Gninga. Ten roztáhl doprava na Harušťáka. Jeho centr si však pohlídali obránci soupeře.

90+2

Hosté odehráli dobrou minutku na útočné polovině. Až teď bude rozehrávat brankář Teplic Němeček.

90+1

Rozhodčí nehasil nastaví ještě pět minut!

90

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
ze hřiště odchází Vasil Kušej, přichází Matěj Pulkrab,
ze hřiště odchází Tomáš Ladra, přichází Lamin Jawo.

89

Tomáš Ladra udržel míč u rohového praporku a ještě stačil odcentrovat. Míč dolétl do rukavic Němečka.

87

Domácí už mají jen posledních pár minut na odpověď. Pokud by prohráli i tento zápas, dostali by se už do hodně nepříjemné situace.

86

Střídání v týmu FK Teplice:
ze hřiště odchází Nemanja Mičević, přichází Roman Čerepkai.

85

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Teď už jdou hosté do vedení! Základem byla vyhraná hlavička ve středu hřiště po výkopu domácího brankáře Němečka. K balónu se dostal na pravém křídle Vasil Kušej, který pláchl teplické obraně a předložil míč na zadní tyč nabíhajícímu LUKÁŠOVI MAŠKOVI a ten ho uklízel už vlastně do odkryté brány – 1:2.

84

Tomáš Ladra s Vasilem Kušejem umějí trápit obrany soupeřů! Spolupráce této dvojice vynesla šanci Ladrovi, jemuž skočil do střely v poslední chvíli Lukáš Havel. Ladra se pak dostal k ještě jednomu zakončení z levé strany šestnáctky, ale to nasměroval vedle vzdálenější tyče.

84

Filip Havelka si navedl míč na pravačku a zkusil to tak z 23 metrů. Ne úplně špatná střela skončila metr nad.

83

Neúnavný Abdallah Gning napadal brankáře Trmala a donutil ho zakopnout míč na tribunu.