Konferenční liga

Puskás Akadémia FC – ACF Fiorentina

1:1

po penal. (4:5) (0:0)

29.08.2024, 21:00 • Pancho Aréna, Felcsút • Play-off • Info o změnách stavu (Ondřej Mlčák (@OMlcak))

Tipsport: 5.38 4.26 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pěkný duel nám nabídla Puskás Akadémia a Fiorentina. První utkání dopadlo remízou 3:3 a druhý zápas skončil remízou také. Skóre otevřel v 59. minutě Moise Kean. Už to vypadalo pro italský celek dobře, v 90+4. minutě ale přišlo vyloučení Luca Ranieriho a následná penalta, kterou Zsolt Nagy proměnil. Šlo se do prodloužení, které nic nepřineslo, a tak musely rozhodnout penalty.

V něch měl větší štěstí celek z Itálie a postupuje do Konferenční ligy s celkovým skóre 5:4. (23:53:50)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 20:16.