Španělská LaLiga

CD Leganés – UD Las Palmas

2:1

konec (0:0)

25.08.2024, 19:00 • Estadio Municipal de Butarque (Leganés) • 2. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.46 3.0 3.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:10. (21:02:22)
Je konec! Leganés zvládlo domácí duel s Las Palmas a vítězí 2:1. Po velkém boji měl první šanci ve 37. minutě hostující McBurnie, který z otočky nechal vyniknout domácího brankáře. Za domácí hrozil až v nastavení Daniel Raba, který však z dvaceti metrů branku minul. Po změně stran zahodil domácí Raba penaltu. V 72. minutě ale poslal Leganés do vedení Cruz a v 85. minutě udeřil Franguesa. Za hosty až v nastavení snížil Ramírez.

90+9

90+8

Po standardní situaci už Las Palmas zakončit nedokázalo. Domácí ustáli sérii hlaviček před brankou.

90+6

Hosté ještě vybojovali přímý kop na polovině soupeře.

90+4

90+4. Sandro RAMÍREZ - 2:1

90+4

Las Palmas právě vstřelilo branku!
Je sníženo! Las Palmas v nastavení udeřilo po rychlém přechodu vpřed. Přihrávku na hranici ofsajdu dostal SANDRO RAMÍREZ, který si míč převzal a zakončil tvrdou ránou k přední tyči!

90+3

Cillessen si musel dát pozor na hlavičku z malého vápna. Hostující brankář si tentokrát připsal výborný zákrok.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

90

Sergio González si dal pozor na pobídku směřující za obranu Leganés a před napadajícím soupeřem míč odehrál do bezpečí.

89

Do míče se zpoza velkého vápna opřel Alberto Moleiro, jehož projektil skončil vedle levé tyče.

88

Alberto Moleiro odcentroval z levé strany do pokutového území, ale jeho pobídku odhlavičkoval do bezpečí Sergio González.

87

Střídání v týmu CD Leganés:
ze hřiště odchází Óscar Rodríguez, přichází Alvin Abajas.

85

85. Enric FRANQUESA - 2:0

85

Leganés právě vstřelilo branku!
Domácí celek přidává další branku! Akce domácího celku středem skončila přihrávkou na levou stranu a aktivní ENRIC FRANGUESA na dlouhou zakončil k zadní tyči!

85

Las Palmas uspělo v hlavičkovém souboji na polovině hřiště. Fotbalisté ve žlutém se vydali vpřed, jenže míč dlouho neudrželi.

83

ze hřiště odchází Seydouba Cissé, přichází Enric Franquesa.

82

ze hřiště odchází Miguel de la Fuente, přichází Diego García.

2:1

konec (0:0)

Branky: 72. J. Cruz II, 85. Franquesa (Ó. Rodríguez) – 90+4. S. Ramírez (McBurnie)

Karty:   39. de la Fuente (LGS) – 45+3. K. Rodríguez (LPA)

Neproměněná penalta: 54. Raba (LGS), brankář Cillessen zneškodnil

Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:10.

CD Leganés: Soriano – Rosier, A. Arambarri, S. González, J. Hernández – Brašanac (61. Tapia), Neyou – Raba (61. J. Cruz II), Cissé (83. Franquesa), Ó. Rodríguez (87. A. Abajas) – de la Fuente (82. D. García).
Náhradníci: Dmitrović – Chicco, R. López, Sáenz.

UD Las Palmas: Cillessen – Park, Suárez (66. Loiodice), Mármol, Muňoz – McKenna, K. Rodríguez – S. Ramírez, J. Muñoz, Moleiro – McBurnie.
Náhradníci: Horkaš – Bassinga, Campaña, Fuster, M. Cardona, I. Gil, Herzog, Mata, B. Ramírez, Sinkgraven, Rozada.