konec (2:2)

25.08.2024, 15:00 • Molineux Stadium, Wolverhampton • 2. kolo • Adam Kročil

Tipsport: 3.86 4.08 1.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sledovalo 31 235 diváků. (20:44:45)
Utkání, kterému v prvním poločase nechybělo vůbec nic a mohlo by se stát reklamou na fotbal, rozhodl ve druhé půli hattrick Maduekeho, jehož zásluhou Chelsea vedla v 63. minutě již 5:2. Ještě jednu branku v 80. minutě přidal střídající Félix. Zbytek utkání se již nesl v duchu exhibice, jelikož oba celky věděly, kdo bude vítězem zápasu. Já vám děkuji za pozornost a věřím, že se opět někdy setkáme u dalších přenosů.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:12.

90+8

90+8

V poslední minutě utkání Chelsea kombinuje s míčem na vlastní polovině a zdá se, že tím i skončí dnešní zápas.

90+6

Příliš vysoké nastavení jen zbytečně ubírá na kvalitě dnešního zápasu, který byl jinak velmi atraktivní. Poslední minuty už ale ubíhají v duchu přátelského utkání.

90+3

Chelsea se zbývajících časem ještě zkouší akci po křídle, při které měl Gusto naprosto odlišné myšlenky než jeho spoluhráči a zůstal nepochopen.

90+1

Možná až zbytečně velké nastavení zvolil sudí England, protože ani domácí příznivci již nevěří v drama a po skupinách opouští stadion.

90

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
ze hřiště odchází Mario Lemina, přichází Thomas Doyle.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

90

Madueke už bere dnešní utkání jako nějakou exhibici. Jeho tým má nahraný bezpečný náskok a on si tak mohl bez obav vypálit z celkem nesmyslné pozice.

88

Nkunku se snažil projít obranným trojblokem, což se mu nepovedlo, ale nalezl vedle sebe stojícího Félixe, který svou střelou vybojoval rohový kop.

86

Z levé strany našel prostor pro centr Gomes. Mnoho nebezpečí ovšem jeho přihrávka vzduchem nepřinesla a v náruči ji skryl gólman Sánchez.

85

Doherty neodcentroval přes Neta, ale vybojoval pro svůj tým alespoň rohový kop.

83

Střídání v týmu Chelsea FC:
ze hřiště odchází Cole Palmer, přichází Christopher Nkunku,
ze hřiště odchází Marc Cucurella, přichází Renato Veiga.

80

Chelsea právě vstřelila branku!
Dneska hraje Chelsea možná svůj nejlepší zápas za hodně dlouhou dobu. Neto nabral rychlost, rozběhl další akci a na středu vápna našel spoluhráče FÉLIXE, jenž ihned po návratu do Chelsea navazuje na svůj otevřený gólový účet.

79

Po standardní situaci vyslal nechytatelnou ránu z kraje velkého vápna Lemina. K jeho smůle mu na ni přihrál Toti Gomes, který stál v ofsajdu.

77

Chelsea si je již úspěchem z dnešního zápasu zřejmě jistá, a tak už soupeře napadá jediný Palmer, kterému nedochází energie.

2:6

konec (2:2)

Branky: 27. Cunha (Ajt-Núrí), 45+6. Strand Larsen (T. Gomes) – 2. Jackson, 45. Palmer (Jackson), 49. Madueke (Palmer), 58. Madueke (Palmer), 63. Madueke (Palmer), 80. Félix (P. Neto)

Karty:   35. Ajt-Núrí (WOS), 72. Mosquera (WOS) – 40. Gusto (CHE), 44. Palmer (CHE), 72. Cucurella (CHE)

Wolverhampton Wanderers: Sá – Doherty, Mosquera, T. Gomes, Ajt-Núrí (68. Dawson) – J. Gomes, Lemina (C) (90. Doyle) – Hwang Hi-čchan (60. Podence), Bellegarde (68. R. Gomes), Cunha (68. Sarabia) – Strand Larsen.
Náhradníci: Bentley – S. Bueno, Guedes, B. Traoré.

Trenér: O´Neil

Chelsea FC: Sánchez – Gusto, W. Fofana, Colwill, Cucurella (83. Veiga) – Caicedo (76. Dewsbury-Hall), Fernández (C) – Madueke, Palmer (83. Nkunku), Mudryk (46. P. Neto) – Jackson (68. Félix).
Náhradníci: Jörgensen – Adarabioyo, Badiashile, Guiu.

Trenér: Maresca

Rozhodčí: England – Greenhalgh, Hatzidakis