po prodl. (2:1, 0:1, 0:0 - 1:0)

23.08.2024, 19:30 • Eishalle Sursee • Václav Plachta

Tipsport: 1.5 4.74 4.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to bude již pro dnešek všechno a vidíme se zase někdy u dalšího onlajnu. (21:49:21)
Zápas je u konce! Motor prohrává své druhé utkání na turnaji ve Švýcarsku poměrem 2:3 po prodloužení. I tak ovšem český zástupce předvedl dobrý výkon, který mohl potěšit i velmi početnou diváckou podporu, která si do Eishalle v Sursee našla cestu.

64:23

Zug právě vstřelil branku! Je rozhodnuto! Vítězství Zugu zařizuje přesnou ranou na vyrážečku SVEN SENTELER. Asistence: Andreas Wingerli.

64:00

Běží poslední minuta prodloužení.

63:30

Motor získává kotouč a střídá.

62:42

Zug teď mačká Motor ve svém útočném pásmu, Jihočeši však přestáli hned tři švýcarské šance.

61:56

Daniel Voženílek mohl rozhodnout. Klouček odolává!

61:23

Střelecký pokus Zugu končí mimo vymezený prostor branky.

60:35

Kubíkův střelecký pokus zablokoval jeden z obránců.

60:08

Kotouč získává Zug.

60:01

Máme za sebou šedesát minut zábavy a čeká nás další příděl! Základní hrací doba přinesla výsledek 2:2 a čeká nás tedy prodloužení.

60:00

59:41

Zug mohl udeřit v samotné závěru utkání! Fredrik Olofsson si však na brankáře Kloučka nepřišel.