Chance Národní Liga

FC Vysočina Jihlava – SK Líšeň 2019

2:2

konec (1:1)

16.08.2024, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • 6. kolo • Jaroslav Wollmann

Tipsport: 2.23 3.31 3.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vysočina má tak po šesti kolech na svém kontě tři body, Líšeň má bodů šest. V dalším kole přivítají Brňané Varnsdorf a Jihlavané míří do Prostějova. (20:01:58)
6. kolo Chance Národní Ligy je v Jihlavě minulostí. Hosty poslal ve druhém poločase do vedení v 57. minutě Dudl, když jeho spoluhráči rychle rozehráli autové vhazování. Následně mohla Líšeň rozhodnout, ale Aldin trefil tyč. Domácí se dočkali vyrovnání ve třetí minutě nastaveného času, když se hlavou prosadil Smutný.

90+5

90+4

Domácí jsou opět u míče, ale tentokráte budou rozehrávat z poloviny hřiště.

90+3

Jihlava právě vstřelila branku!
Na pravé straně rozehrál standardní situaci Jakub Selnar, do vápna zamířil i gólman Pavel Soukup. Domácí záložník posadil míč na hlavu MICHALA SMUTNÉHO, který srovnává stav zápasu.

90+2

Hosté na levé straně rozehráli rohový kop nakrátko, ale záhy o balón přišli.

90+1

Líšeň rozeherála na hranici vápna standardní situaci, ale míč zamířil na pravou stranu k rohovému praporku.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90

Hosté hrají závěr duelu hodně zkušeně. Domácí k míči vůbec nepouští.

89

Michal Smutný se provinil faulem, balón tak uvede do hry Filip Ulrich.

88

Od své brány rozehraje míč Pavel Soukup.
Dnešní utkání sleduje 680 diváků.

86

Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
ze hřiště odchází Václav Dudl, přichází Martin Rolinek,
ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Martin Tauš.

85

Centr Radka Křivánka z pravé strany byl zblokován a míč si sebral Filip Ulrich.

83

Přihrávka Jana Chytrého na hranici vápna byla zblokována, ale rohu zabránil včasný zákrok gólmana.

82

Domácí jsou aktivnějším týmem, ale s míčem se dostanou pouze k vápnu a tam jejich veškerá snaha končí.

80

Domácí se při pokusu o zakončení provinili útočným faulem.

78

A mohlo být už skoro hotovo. Jan Chytrý posílal malou domů, ale míč zachytil Ibrahim Aldin, který následně trefil levou tyč Soukupovy brány.

77

Domácí se pokusili na pravé straně o kombinaci, ale výsledkem je vhazování hostí.

2:2

konec (1:1)

Branky: 26. Křivánek, 90+3. Smutný – 37. Silný, 57. Dudl

Karty:   34. T. Franěk (JIH) – 62. Dudl (LIS)

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 9:3. Rohy: 5:7.

FC Vysočina Jihlava: Soukup – Chytrý, Štětka, Boussou, Labaran (67. Smutný) – M. Lacko (58. Pešek), A. Čermák (C) – Křivánek, Šancl (53. Selnar), Křehlík (58. Záhradník) – T. Franěk (53. Araujo-Wilson).
Náhradníci: Jágrik – Sládek, Haala, Abdulfatai, Hošek, Vítek.

Trenér: David Oulehla

SK Líšeň 2019: Ulrich – Ilko, Jeřábek (C), Joković, Dudl (86. Rolinek) – Sedlák – Sokol (86. Tauš), M. Polášek (75. Vlasák), Dziuba (68. M. Mach), Lutonský – Silný (75. Aldin).
Náhradníci: Sláma – Mionić, Gerža, O. Hapal, Raab, Kratochvíla.

Trenér: Petr Maléř

Rozhodčí: Volek – Podaný, Žurovec