6:1

konec (1:0, 3:1, 2:0)

15.08.2024, 16:00 • RT TORAX ARENA, Ostrava-Poruba • Matěj Petruška

Tipsport: 1.74 4.49 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Havířov prohrál proti Jastrzębie 1:6 a tím prohrál i své třetí přípravné utkání za sebou. Jastrzębie bylo v tomto utkání stoprocentně lepší a naplno si zasloužilo výhru 6:1. Děkuji Vám za pozornost, toto už bude ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám krásný zbytek dne! (17:59:18)

59:36

A vypadá to, že tomu tak opravdu bude, zatím žádná větší příležitost.

58:46

Vypadá to, že se poslední minuty už dohrají v klidnějším tempu.

58:01

Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

56:21

56:21 Vratislav KUNST - 6:1

56:21

Jastrzębie právě vstřelilo branku!
Branku vstřelil VRATISLAV KUNST, který po asistenci Zające už jen upravuje skóre rozhodnutého zápasu na 6:1. Asistence: Michał Zając.

55:40

Po delší době si na puk sáhnul také Šimonů který jistil kotouč jedouci po ledě.

54:58

Hra se přeléva ze strany na stranu, ale nic vážnějšího se neděje.

53:15

I při vedení 5:1 stále Jastrzębie na Havířov silně tlačí.

52:06

52:06 Martin KASPERLÍK - 5:1

52:06

Rychle využitá přesilovka znamená vedení 5:1. Přesný zásah zapisuje MARTIN KASPERLÍK. Asistence: Emil Bagin.

51:59

Vyloučení v týmu AZ Havířov:
Chroboček – 2 min., držení.

51:40

Jastrzębie zamířil do útoku, akci musel zastavit až brankář Šimonů.

50:19

Havířov bez větší přesilovkové šance, oba týmy v plném počtu.

49:06

Tato přesilovka hostů působí zatím dosti bezzubá.

48:19

Vyloučení v týmu JKH GKS Jastrzębie:
Makela – 2 min., hrubost.

46:34

Hráč Jastrzębie se pustil do útoku 1 vs 4 a překvapivě se pomocí nahození dostal až do jeho útočného pásma.

45:31

Hrozila akce Jastrzębie 2 na jednoho, Stratil ale vystrčil puk z pásma, což vyústilo v ofsajd.

44:35

Oba týmy hrají v plném počtu.

44:18

Šimonů úžasně pokryl šanci domácích i s dorážkami.

44:02

Jastrzębie drží puk na hokejkách pomocí pohledné kombinační hry.

43:05

Zakryté nahození od modré na Šimonů dokázal brankář hostů vyrazit.

42:35

Ševčík – 2 min., krosček.

42:13

Jastrzębie drží puk za brankou soupeře.

41:35

Havířov se snaží napadat rozehrávku Jastrzębie, sice vyvíjí tlak, ale k zisku touše to nevede.

40:49

Oba týmy v plném počtu.

40:18

Hostům samozřejmě pokračuje přesilovka z předešlé třetiny a tak se dostávají do útoku jako první.

40:01

Druhá třetina končí poměrem 3:1 pro Jastrzębie. Celkově tak domácí vedou 4:1 a upřímně si toto vedení zcela zaslouží. Havířov musí najít recept na svého soupeře, pokud chce se zápasem ještě něco udělat.

38:02

Prudká střela Havířova, puk ale skončil mimo branku Miarky.

37:36

Nahození na Šimonů šlo vedle branky hostů.

36:58

Také Miarka si sáhl na puk a uklidňuje hru.

36:42

Jastrzębie se osvobozují z tlaku hostů pouze zakázaným uvolněním.

35:46

Nádherná souhra ve středním pásmu, kdy se Jastrzębie dostalo do brejku. Skvělý Šimonů ale zasáhl pravým betonem.

35:29

Teď už do útoku míří také Jastrzębie. Šimonů je ale připraven a na svém místě.

34:23

Havířovští se očividně cítí povzbuzeni vstřeleným gólem a vyvíjí obrovský tlak na Jastrzębie.

33:21

33:21 Jakub MICHÁLEK - 4:1

33:21

Havířov právě vstřelil branku!
V přesilovce se prosazuje a na 4:1 snižuje JAKUB MICHÁLEK. Asistence: Vojtěch Pindel, Marek Haas.

32:53

Žůrek – 2 min., držení.

32:16

Střídání v týmu AZ Havířov:
ze hřiště odchází Sachr, přichází Šimonů.

32:16

32:16 Radoslaw NALEWAJKA - 4:0

32:16

Po získání puku v obraném pásmu a přechodu přes střední pásmo se střelou z poza levého kruhu prosazuje RADOSLAW NALEWAJKA. Asistence:

31:04

O střelu se pokoušel Michálek, teď už ovšem oba týmy v plném počtu.

30:04

Jastrzębie se poprvé v tomto oslabení osvobozuje.

29:04

Wawrzkiewicz – 2 min., nedovolené bránění.

27:50

Po delší době jede do útoku nahlédnout také Havířov, neohrozil však branku soupeře.

26:18

26:18 Maciej URBANOWICZ - 3:0

26:18

Z přečíslení 2 na jednoho vstřeluje branku MACIEJ URBANOWICZ. Asistence: Jakub Slusarczyk.

25:04

Zakázané uvolnění hostů.

24:50

24:50 Jan SOLTYS - 2:0

24:50

Přesilovkový zásah připisuje JAN SOLTYS. Posílá tak Jastrzębie do dvoubrankového vedení. Asistence: Emil Bagin, Szymon Kiełbicki.

24:17

Antoníček – 2 min., podrážení.

24:05

23:40

První střelu v přesilovce zapisuje Pavlík.

23:02

Havířovští se pokouší o založení akce, Jastrzębie ale skvěle brání střední pásmo.

22:05

Miarka – 2 min., podrážení.

20:50

Do útoku zamířilo také Jastrzębie, před brankářem Sachrem byl puk tečován a mířil mimo branku

20:15

Havířov jako první získává kontrolu nad kotoučem a míří do útoku.

20:01

V první třetině byl Jastrzębie aktivnější a měl více šancí. Zaslouženě tak vede nad Havířovem po první třetině 1:0.
Další třetina začne přibližně v 16:46.

20:00

19:50

O poslední útok se pokusil Middleton, nebyl ale úspěšný.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:49

Znovu tlak Jastrzębie, kteří nenechávají hustujícího brankáře oddechnout.

17:40

Konečný se pokoušel nabídnout se do útoku, přihrávka na něj ale neprošla.

17:02

Havířovští tlačí, ale vypadá to, že Jastrzębie se pokusí už si náskok alespoň do konce první třetiny udržet.

15:50

15:49

Velká akce Havířova, v oslabení měl Miarka se střelou veliké problémy.

15:13

Domácí se znovu usazují v útočném pásmu.

14:15

První střelu v přesilovce s přehledem kryje Sachr.

13:50

Michálek – 2 min., držení.

12:50

Jastrzębie nahazují do útočného pásma, puk ale končí v rohu.

11:51

Akci hostů brzdí ofsajd.

10:23

10:23 Teemu PULKKINEN - 1:0

10:23

Šimonů si kryl tyčku, ale nechal po objetí brány TEEMU PULKKINENEM mezeru mezi betony a ten puk zasunul do branky. Bez asistence.

9:58

Znovu přečíslení, tentokrát 2 na 1 týmu Jastrzębie. V brankovišti zatím skvělý Šimonů drží Havířov ve hře.

9:07

Velká akce domácích, šanci 2 na 0 ale rychlým přesunem kryl Šimonů.

7:35

Jastrzębie znovu tlačí a kombinují v útočném pásmu, tentokrát ale bez střely.

6:23

Velice špatnou rozehrávku provedl Sachr, který prakticky nabídl gól domácím. Jejich útočník ale nezvládl puk dostat do své moci.

5:37

Strkanice u mantinelu v pásmu hostů.

4:36

I Jastrzębie si může zapsat první tlak, vyústil ve střelu Górného.

4:03

První vážnější střela na bránu, kterouobstaral Hrachovský. Netrefil se ale mezi 3 tyče.

2:40

Havířovští nic nevymysleli a o rozehrávku a následnou akci se pokusí také Jastrzębie.

2:03

Rozehrávku Havířova překazil obránce domácích ve středním pásmu.

1:23

Po menším tlaku polského celku získávají puk opět do dvé moci hosté.

0:24

Jako první útočí Havířov, Hrachovskému ale na modré puk utekl.

00:01

Pravděpodobné úvodní sestavy:

JKH GKS Jastrzębie: Miarka (Lackovič) – Górny (A), Hanzel, Makela, Ronkainen, Žůrek, Bagin, Kunst, Onak – Urbanowicz (C), Ślusarczyk, Sołtys – Kaleinikovas, Kuru (A), Pulkkinen – Kasperlík, Kiełbicki, Král – R. Nalewajka, L. Nalewajka, Zajac
Trenér: Robert Kalaber

AZ Havířov: Šimonů (Sachr) – Ševčík, Michálek, Tomiga, Chroboček, Ščurek, Hrachovský, Stratil – Apolenář J., Ćmiel, Antoníček – Middleton,Haas, Korec – Konečný, Pavlík, Dank – Apolenář V.
Trenér: Marek Pavlačka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

6:1

Branky a nahrávky: 11. Pulkkinen, 25. Soltys (Bagin, Kiełbicki), 27. Urbanowicz (Slusarczyk), 33. Nalewajka, 53. Kasperlík (Bagin), 57. Kunst (Zając) – 34. Michálek (Pindel, Haas)

AZ Havířov: Sachr (Šimonů) – Ševčík, Michálek, Tomiga, Chroboček, Ščurek, Hrachovský, Stratil – Apolenář J., Ćmiel, Antoníček – Middleton,Haas, Korec – Konečný, Pavlík, Dank – Apolenář V.
Trenér: Marek Pavlačka

10:23 JAS 1:0 Pulkkinen
13:50 HAV 2 Michálek, držení
22:05 JAS 2 Miarka, podrážení
24:17 HAV 2 Antoníček, podrážení
24:50 JAS 2:0 Soltys (Bagin, Kiełbicki)
26:18 JAS 3:0 Urbanowicz (Slusarczyk)