2:3

konec (1:1, 0:1, 1:1)

15.08.2024, 18:00 • Lissko (@Lissko11) sk

Tipsport: 1.68 4.73 3.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostia zo Zlína vyhrávajú dnešný zápas 3:2. Sledovali sme dnes veľmi dobrý a vyrovnaný zápas. Ja sa s vami lúčim a prajem ešte pekný večer. (20:09:17)

59:49

Ďaľší icing hosťujúceho mužstva.

59:29

Zakázané uvoľnenie hostí.

59:03

Prebieha už posledná minúta tretej tretiny.

58:39

Zvolen hrá v šestici!

58:37

Račko nahadzoval puk na bránu. Brankár hostí jeho pokus vyrazil betónom.

58:01

Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:17

Puk opustil hraciu plochu. Vhadzovať sa bude po pravici Boľa.

56:13

Vylúčenie v tíme HKM Zvolen:
Nathanael Halbert – 2 min., hrubosť.

Vylúčenie v tíme Berani Zlín:
Jiří Súhrada – 2 min., hrubosť.

56:04

Plynú posledné minúty tretej tretiny a domáci stále prehrávajú o jediný gól.

55:06

Píska sa icing domáceho mužstva.

54:03

Domáci sa bránia výborne. Hostí do ničoho nepustili.

52:13

Marek Šramatý – 2 min., hákovanie.

51:53

Hostia sú už v plnom počte.

50:23

Holík vybojoval puk a vyhodil ho cez všetky čiary.

48:53

Ján Pohl – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

47:23

Zvolen dal gól! Domáci sa veľmi rýchlo opäť vracajú do zápasu.Stanislav gron našiel na pravom krídle voľného DOMINIKA JENDEKA, ktorý z prvej zakončil a prepálil brankára Pravelku. Asistencie Stanislav Gron.

46:58

Zlín dal gól! Hostia idú do trháku. Vojtech Riedl pálil od modrej čiary. LUKÁŠ VÁLEK sa dostal k odrazenému puku a dokázal ho zasunúť za Boľa. Asistencie: Vojtech Riedl.

46:47

Súhrada zakončil od modrej čiary. Hudec jeho pokus zblokoval a puk vyhodil cez všetky čiary.

46:05

46:00

Viedenský našiel prihrávkou Zuzina, ktorý z prvej zakončil Jeho strelu Pavelka vyrazil reflexívne.

45:06

Píska sa zakázané uvoľnenie domáceho tímu.

43:48

Šramatý pálil z osi klziska. Pavelka puk chytil lapačkou a prerušil hru.

42:15

Paukka sa dostal do veľkej šance! Boľo predviedol parádny zákrok a jeho zakončenie chytil.

41:10

Kratochvíl zakončil z ľavej strany. Boľo opäť výborne zakročil.

40:01

Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine boli aktívnejší hosťujúci hráči a dostali sa aj do vedenia po peknej Bendovej strele.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:59

Zlín dal gól! Hostia strieľajú svoj druhý gól sekundu pred koncom druhej tretiny. VÍTEK BENDA vypálil z ľavej strany od mantinelu a puk prepadol až za domáceho brankára. Asistencie Zdeňek Sedlák.

39:40

Sheeny bol v dobrej šanci. Jeho strelu z ľavej strany však Pavelka pokryl.

39:01

Začína posledná minúta druhej tretiny.

38:20

Marcinek pálil z osi klziska. Následne dorážal Zuzin, ale obidva pokusy chytil Pavelka.

37:36

Bedřich Kohler – 2 min., podrazenie.

37:15

Sedlák sa presadil cez Ferreiru a spoza brány zakončil. Opäť výborne zakročil Boľo.

36:27

Bourdias sa dobre natlačil pred Boľa, ale domáci brankár bol pozorný a puk prikryl.

35:46

Súľovský sa presadil na pravom krídle a šikovne zakončil Pavelka si bližšiu tyč postrážil.

35:03

Jendek zakončil príklepom a trafil tyč Pavelkovej brány!

34:52

Hostia zatlačili svojho súpera. Holík zakončoval a Boľo vytiahol opäť výborný zákrok.

33:46

Domáci sú v plnom počte.

33:21

Jendek vybojoval puk a vyhadzuje ho cez všetky čiary.

32:10

Bourdias výborne pálil z prvej, ale Boľo predviedol parádny zákrok. Podržal teraz svoje mužstvo.

31:46

Michal Beňo – 2 min., držanie.

31:06

Halbert hľadal dlhým pasom Hecla, ale ten puk nezachytil. Píska sa icing domáceho mužstva.

30:06

Holík dostal prihrávku od Kratochvíla a zakončil. Boľo bol pozorný a puk chytil.

28:09

Puk opustil hraciu plochu. Hra je prerušená.

27:34

Domáci sa ubránili a sú v plnom počte.

26:45

Hostia sú síce usadení v útočnej tretine, ale nedokážu sa dostať do zakončenia.

25:34

Michal Beňo – 2 min., podrazenie.

23:47

Bourdias schoval svoju strelu za Haina a Boľo jeho pokus vyráža reflexívne ramenom.

22:08

Mišiak sa snažil sťahovačkou prekabátiť Holíka, ale hosťujúci hráč mu vystavil tvrdú stopku.

21:01

Holík bol rýchlejší ako puk. Píska sa ofsajd.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine je stav dnešného zápasu vyrovnaný. Sledujeme veľmi dobrý a dynamický hokej.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:20

Zlín dal gól! Hostia vyrovnávajú stav zápasu v poslednej minúte prvej tretiny. PAVEL SEDLÁČEK sa dostal k puku po prihrávke od Talafu. Natlačil sa pred Boľa a puk doslova dotlačil do brány. Asistencie Tadeáš Talafa.

18:21

Hain drží puk za bránou a čaká na prestriedanie svojích spoluhráčov.

17:38

Čáp pálil od modrej čiary. Jeho pokus zablokoval telom Hain.

16:38

Kverka nabil Gagovi, ktorý z prvej vypálil. Boľo jeho pokus vyrazil betónom.

15:02

Mišiak sa natlačil pred Pavelku. Zakončiť však nedokázal. Pred bránou ho zbúral Salonen.

14:44

Hostia už hrajú so 4 hráčmi.

14:24

Tadeáš Talafa – 2 min., sekanie.

14:19

Sheeny vyskúšal Pavelkovu pozornosť. Ten jeho strelu chytil a prerušil hru.

13:47

Jendek tečoval nahodenie Halberta. Pavelka však zasahovať nemusel.

13:07

Domáci zvierajú v pásme svojho súpera. Hecl pálil z pravé kruhu. Následne aj Halbert. Pavelka je pozorný.

12:44

Vojtech Riedl – 2 min., hákovanie.

12:31

Halbert sa dobrým pohybom uvoľnil. Prihrávkou našiel Marcineka, ktorý zakončil z pravého krídla. Jeho pokus Pavelka vyrazil.

11:31

Hostia si nerozumeli v rozohrávke a tak sa píska zakázané uvoľnenie.

10:32

Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

10:02

Hostia sa zatiaľ bránia bez väčších prolémov.

09:40

Holík získal puk a vyhodil ho cez všetky čiary.

08:32

Shwan Bourdias – 2 min., podrazenie.

07:59

Zvolen dal gól! Domáci idú do vedenia v dnešnom zápase.MAREK HUDEC nahadzoval puk na bránu. Jeden z hosťujúch hráčov puk tečoval a pomýlil tak Pavelku v bráne hostí.

07:50

Beňo našiel parádnou prihrávkou Marcineka, ktorý sa rútil sám na Pavelku, ale prekonať ho nedokázal.

07:03

Sedláček zakončoval z ľavého kruhu. Boľo opäť chytá a prerušuje hru.

06:47

Gron narazil tvrdo na mantinel Holíka. Fanúšikovia na štadióne mu za to zatlieskali.

05:28

Sedlák zrazil tvrdo k zemi Jendeka. Vylučovať sa však nebude. Následne pálil v dobrej šanci Paukku. Boľo puk chytá a prerušuje hru.

03:48

Salonen nahadzoval puk na bránu. Jeho pokus tečoval Gago, ale puk minul tesne bránu Boľa.

02:36

Gron vybojoval puk v útočnej tretine. Pred bránou našiel Mišiaka, ale toho zablokoval telom Súhrada.

01:02

Hecl našiel prihrávkou Sheenyho, ktorý z prvej zakončil. Pavelka opäť dobre zakončil.

00:15

Viedenský zakončoval z osi klziska. Pavelka jeho strelu chytil a prerušil hru.

00:01

Úvodné buly získali domáci hokejisti.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HKM Zvolen: Boľo (Brezáni) – Hudec, Hain, Račko, Halbert, Beňo, Ferreira, Kobolka – Zuzin, Viedenský, Marcinek – Hecl, Sheeny, Kudrna – GRon, Jendek, Mišiak – Suľovský, Šramatý, Lunter
Tréner: Martin Štrba

Berani Zlín: Pavelka (Huf) – Súhrada, Salonen, Čáp, Riedl, Benda, Pohl, Talafa – Kratochvíl, Holík, Bourdias – Gago, Kverka, Válek – Paukku, Susa, Sedlák – Sedláček, Sadovikov, Kohler
Tréner: Ján Pardavý

Rozhodca: Rojík, Valach – Staššák, Moravčík.
HKM Zvolen

Zvolenčania majú v príprave odohrané už tri zápasy. V prvom zápase si na domácej pôde poradili s Porubou 5:2. Ďaľšie dva zápasy odohrali v Česku. Prvý zápas na pôde Olomouca, kde prehrali s domácim mužstvom 0:2. Druhé stretnutie na vsetínskom ľade a tam si s domácimi poradili 5:3. Dnes ich do tretice čaká český súper zo Zlína.

Berani Zlín

Hostia majú na svojom konte zatiaľ odohraný iba jeden prípravný zápas. Na svojom ľade podľahli Prostejovu 2:3. Zápas so Zvolenom bude pre hosťujúce mužstvo teda ešte len druhá skúška pred novou sezónou.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

2:3

Branky a nahrávky: 8. Hudec, 48. Jendek (Gron) – 20. Sedláček (Talafa), 40. Benda (Sedlák), 47. Válek (Riedl)

HKM Zvolen: Boľo (Brezáni) – Hudec, Hain, Račko, Halbert, Beňo, Ferreira, Kobolka – Zuzin, Viedenský, Marcinek – Hecl, Sheeny, Kudrna – Gron, Jendek, Mišiak – Suľovský, Šramatý, Lunter
Trenér: Martin Štrba

Trenér: Ján Pardavý

Rozhodčí: Rojík, Valach – Staššák, Moravčík

07:59 ZVO 1:0 Hudec
08:32 ZLN 2 Bourdias, podrážení