4:2

konec (1:0, 1:2, 2:0)

13.08.2024, 17:00 • Aréna Ondreja Nepelu • Lissko (@Lissko11) sk

Tipsport: 1.98 4.78 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slovan Bratislava vyhráva nad Olomoucom vo veľmi dobrom zápase 4:2. Sledovali sme vyrovnvaný zápas. Slovanisti viedli takmer celý zápas a ich víťazstvo je teda zaslúžené. Ja sa s vami lúčim a prajem ešte pekný večer. (19:07:46)

59:59

Slovan Bratislava dal gól! Domáci pridávajú štvrtý gól do prázdnej brány a o osude dnešného zápasu je rozhodnutéô SAMUEL TAKÁČ sa rútil sám na prázdnu bránu a nezaváhal. Asistencie Michal Sersen.

59:52

Veľká šanca hostí! Kohout nedokázal z pravej strany trafiť odkrytú bránu Godlu!

59:26

Hostia hrajú v šestici!

59:06

Hostia si vytvorili veľký tlak. Fridrich sám pred Godlom neuspel.

58:02

Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:05

Rutar sa s tým nepáral a vyslal tvrdú strelu od modrej čiary. Godla vyrazil betónom.

55:38

Domáci sú naďalej aktívni. Lukošík zakončil z pravého kruhu. Netrafil však bránu.

54:20

Pekná akcia domáceho tímu. Bjalončík bol sám pred Sedláčkom, ale puk nedokázal ideálne trafiť.

52:34

Orsava bol príliš netrpezlivý. Píska sa ofsajd hostí.

51:47

Plášek zakončil peknú akciu hostí. Godla jeho pokus vyrazil betónom.

50:15

Následuje reklamný brejk.

48:58

Doktor vyslal tvrdú strelu od modrej čiary. Godla puk chytil a prerušil hru.

47:05

Domáci zavreli svojho súpera v pásme. Najprv pálil Murphy a následne aj Šille. Sedláček bol však pozorný.

45:08

Minárik si vymenil puk s Bjalončíkom a zakončil. Sedláček jeho pokus vyrazil efektne vyrážačkou.

43:25

Sledujeme teraz hluchšiu pasáž zápasu v ktorej je príliš veľa nepresností na oboch stranách.

42:22

Slovan Bratislava dal gól! Domáci idú vedenia v dnešnom zápase aj po druhý krát. Pred Sedláčkom sa presadil strelou švihomTOMÁŠ DUDÁŠ. Asistencie Ladislav Romančík.

41:47

Menšík zakončenímm ohrozil Godlu v domácej bráne.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine máme vyrovnaný stav 2:2. Slovan sa dostal do dvojgólového vedenia v druhej tretine zásluhou Muprhyho. Hostia dokázali ešte v druhej tretine gólmi Kohouta a Fridricha vyrovnať.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:02

Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:22

Olomouc dal gól! Hosťom sa podarilo vyrovnať v závere druhej tretiny. PETR FRIDRICH vyslal prudkú strelu šivhom a na prekvapenie všetkých skončila v sieti. Asistencie Marek Korenčík.

38:14

Plášek poslal tvrdo k zemi Romančíka. Hlavný rozhdoca vylučovať nebude.

37:33

Strelecký pokus Menšíka Godlu nevystrašil.

36:51

Druhá tretina sa už nehrá v takom tempe ako tá prvá. Je vidieť, že sa jedná o prípravu.

35:46

Domáci sú v plnom počte.

35:11

Bačík vyhadzuje puk cez všetky čiary.

34:32

Hostia zvierajú domácich. Pálil Orsava a následne aj Fridrich. Godla je pozorný.

33:46

Vylúčenie v tíme HC Olomouc:
Marek Korenčík – 2 min., nedovolené bránenie.

33:46

Sirota pálil od modrej čiary. Godla sa za jeho bombou len otočil.

32:46

Plášek vypálil bombu od modre čiary. Godla jeho pokus chytil lapačkou a prerušil hru.

30:11

Následuj reklamná prestávka.

28:53

Píska sa icing hostí.

27:55

Minárik sa presadil cez obranu hostí. Zakončil švihom, ale netrafil bránu.

26:44

Olomouc dal gól! Hostia znižujú stav dnešného zápasu. MARTIN KOHOUT bol na konci peknej akcie. Strelou švihom z pravej prekonal Godlu v domácej bráne. Asistencie Ján Svrček, Petr Fridrich.

25:49

Bjalončík dostal dobrú prihrávku od Minárika. Presadil sa cez Korenčíka a zakončil. Sedláček jeho pokus chytil lapačkou.

24:11

Slovan Bratislava dal gól! Domáci pridávajú druhý gól v zápase. WADE MURPHY dostal výbornú prihrávku od Egleho a sám pred Sedláčkom sa nepomýlil. Asistencie Haralds Egle, Timotej Šille.

23:57

Menšík sa dostával do brejku z ľavej strany. Zakončiť však nedokázal.

22:33

22:24

Plášek napriahol z prvej z pravého kruhu. Godla jeho pokus zrazil mimo hraciu plochu.

21:10

Bačík vyborne zabojoval a puk vyhodli cez všetky čiary.

20:33

Vylúčenie v tíme HC SLOVAN Bratislava:
Mitchell Hoelscher – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

20:01

Začala sa druhá tretina.
V prvej tretine sle sledovali zaujímavý hokej. Videli sme jediný gól, ktorý strelil domáci hráč Peter Bjalončík. Uvidíme čo nám ponúkne druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:37

Hostia vo veľkej šanci! Pred Godlom sa ocitol Orsava, ale pozorného golmana neprekonal

19:05

Fridrich sa výborne natlačil pred Godlu. Spravil kľučku, ale domáci brankár ho prečítal.

18:12

Svrček napriahol od modrej čiary. Do jeho zakončenia sa obetavo vložil Golian.

17:34

Menšík vysúval do úniku Kohouta, ale ten jeho prihrávku nedokázal zachytiť.

16:22

Domáci sú pri chuti. Z pravého kruhu pálil Murphy. Sedláček vyrazil ramenom.

14:41

Slovan Bratislava dal gól! Domáci idú do vedenia v dnešnom zápase. Sirota spravil veľkú chybu na útočnej modrej čiare. Puk mu vzal Jakub Minárik, ktorý vyrazil do protiútoku. V útočnej tretine našiel úplne voľného PETRA BJALONČÍKA, ktorý sa pred Sedláčkom nepomýlil. Asistencie Jakub Minárik.

14:04

Veľká šanca domáceho tímu! Štetka našiel pred brájou úplne voľného Minárika, ktorý z tesnej blízkosti nedokázal dostať puk do brány.

13:28

Orsava sa pekne preštrikoval až pred Godlu. Zakončil švihom, ale netrafil bránu.

12:15

11:48

Kohout sa natlačil pred Godlu a z otočky zakončil. Jeho pokus domáci brankár vyrazil.

11:03

Hostia sú v plnom počte na ľade a začína ich krátka presilovka.

10:15

Peter Bjalončík – 2 min., hákovanie.

10:10

Murphy sa dostal k dorážke po strele Acolatseho. Sedláček výborne zasiahol výstrojou.

09:03

Petr Fridrich – 2 min., hákovanie.

09:01

Puliš sa natlačil pred Sedláčka. Zakončil bekhendom, ale puk poslal nad bránu.

08:03

Romančík nahadzoval puk na bránu. Jeho pokus bol zrazený mimo klziska.

07:26

Hostia sú aktívnejší. Tento krát pálil z pravého kruhu Plášek. Godla jeho pokus vyrazil betónom.

06:07

Lukošík sa dostal do zakončenia z osi klziska. Jeho strelu vyrazil Sedláček reflexívne.

05:22

Hráči Olomouca zavreli domácich v pásme. Korenčík pálil od modrej čiary. Godla schoval puk v lapačke a prerušil hru.

04:53

Rutar už nestihol zachytiť puk na modrej čiare. Píska sa ofsajd hosťujúceho mužstva.

04:23

Opäť sa piska icing Slovana.

03:46

Domáci si nerozumeli v rozohrávke. Píska sa ich ofsajd.

02:27

Sledujeme opatrný začiatok zápasu z oboch strán.

01:23

Minárik prihrával pred bránu Bjalončíkovi. Jeho zakončenie zblokoval jeden z hráčov súpera.

00:54

Šille pálil z pravého kruhu. Sedláček jeho pokus vyrazil betónom.

00:01

Úvodné buly získali domáci hokejisti.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HC SLOVAN Bratislava: Godla (Šutov) – Bačík, Acolatse, Golian, Kubka, Sersen, Brincko, Maier, Romančík – Murphy, Hoelscher, Šille – Takáč, Egle, Puliš – Minárik, Bjalončík, Štetka – Lukošík, Preisinger, Dudáš
Tréner: Peter Oremus

HC Olomouc: Sedláček – Sirota, Rutar, Korenčík Svrček, Černý – Kohout, Fridrich, Menšík – Plášek, Kusko, Orsava – Klimek, Doktor, Ministr
Tréner: Ján Tomajko

Rozhodca: Výleta, Baluška – Junak, Hercog.
Prajem pekný deň pri sledovaní dnešného online prenosu.

Dnes budeme sledovať prípravný hokejový zápas medzi HC Slovan Bratislava a HC Olomouc.

Slovan odohral už aj svoj prvý prípravný zápas. Na domácom ľade si poradil s českým mužstvom Kometa Brno 3:2 po nájazdoch. Hostia z Olomouca majú za sebou rovnako jeden prípravný zápas. Na domácom ľade si poradili so Zvolenom 2:0.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

4:2

Branky a nahrávky: 15. Bjalončík (Minárik), 25. Murphy (Egle, Šille), 43. Dudáš (Romančík), 60. Takáč (Sersen) – 27. Kohout (Svrček, Fridrich), 39. Fridrich (Korenčík)

Trenér: Peter Oremus

Trenér: Ján Tomajko

Rozhodčí: Výleta, Baluška – Junak, Hercog

09:03 OLO 2 Fridrich, hákování
10:15 SBA 2 Bjalončík, hákování
14:41 SBA 1:0 Bjalončík (Minárik)