13.08.2024, 17:30 • Trinity Bank Arena Luďka Čajky, Zlín • Matyáš Hampl

Tipsport: 3.01 4.23 1.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V nájezdech uspěli dva Berani (Petr Holík a Jakub Šlahař), narozdíl od Prostějova, který se v nájezdech nakonec neprosadil. To už je ode mne dnes vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:11:19)

Poslední z Beranů neproměnil.

5. série 2:0

Poslední Z BERANŮ na Michala Chmela také nevyzrál a stav nájezdů tedy končí 2:0 pro Zlín.

Václav KARABÁČEK neproměnil.

Václav KARABÁČEK je vychytaný brankářem Pavelkou, který tak v nájezdech zůstane stoprocentní.

Shawn BOUDRIAS neproměnil.

4. série 2:0

Shawn BOUDRIAS se snažil o střelu k pravé tyči. Chmel ale předvedl parádní zákrok.

Hráč s číslem 77 neproměnil.

Hráč S ČÍSLEM 77 neuspěl s bekhendovou kličkou. Parádní zákrok Pavelky.

Jaromír KVERKA neproměnil.

3. série 2:0

Jaromír KVERKA byl hodně blízko úspěšnému nájezdu. Stoprocentní úspěšnost Zlína mu ale překazil svou hokejkou Chmel.

Michal TOMEČEK neproměnil.

Michal TOMEČEK se snažil o fintu se zasunutím puku mezi betony Pavelky. To se mu ale nepovedlo.

Jakub ŠLAHAŘ proměnil.

2. série 2:0

Jakub ŠLAHAŘ si parádně roztáhl Chmela a zasunul mu kotouč mezi nohy. Zlínští zatím proměnili oba dva své nájezdy.

Hráč s číslem 24 neproměnil.

2. série 1:0

Hráč S ČÍSLEM 24 se snažil o zakončení mezi betony, které mu vůbec nevyšlo.

Petr HOLÍK proměnil.

1. série 1:0

Petr HOLÍK si parádně pohrál s Chmelem a kličkou do forhendu posílá Zlín v nájezdech do vedení!

Hráč s číslem 78 neproměnil.

1. série 0:0

Hráč S ČÍSLEM 78 se snažil o svižné zakončení, které Pavelka dokázal pokrýt svým betonem.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani jeden z týmů se v prodloužení nedokázal prosadit, budou následovat samostatné nájezdy.

Prodloužení skončilo.

64:29

Rána z levého kruhu prostějovského útočného pásma končí vedle.

63:49

Střela z mezikruží končí v Chmelově náruči. Vhazovat se bude po levici prostějovského brankáře.

63:15

Nebezpečná střela jednoho z hostujících hráčů brankou nekončí. Parádní zákrok Pavelky.

62:47

Puk právě drží hráči zlínských Beranů, nahrávají si ho ve vlastní obranné třetině.

62:15

Rána z pravého kruhu končí vyražená brankářem Chmelem do ochranné sítě.

61:26

Prodloužení se zatím hraje v pomalém tempu a oba týmy nikam nespěchají.

60:39

Na puku jsou momentálně hokejisté v červených dresech, kteří se snaží o další útočnou akci.

60:05

Ihned po začátku prodloužení je odpískaný ofsajd.

60:01

V základní hrací době sice zvítězili hosté, když po brankách Jana Veselého a Václava Karabáčka dokázali vyhrát 3:2. Pokračovat ale bude pětiminutové prodloužení po třech na obou stranách.

59:43

Oddechový čas pro tým Berani Zlín.

59:43

59:43 Václav KARABÁČEK - 2:3

59:43

Jestřábi právě vstřelili branku!
Prostějovští jdou poprvé v zápase do vedení a vyhrají tento zápas! Do konce třetiny zbývalo přes dvacet sekund, hosté zavezli kotouč do útočné třetiny a v mezikruží se k němu následně dostal VÁCLAV KARABÁČEK, jehož parádní střela z otočky skončila v pravé šibenici Pavelkovy branky – 2:3!

59:28

Vývoz kotouče do útočného pásma Prostějova žádnou šanci nepřinesl.

59:00

Poslední minuta poslední dvacetiminutovky!

58:24

Prostějovu se podařilo vyvézt kotouč až do útočné třetiny.

58:02

Píská se prostějovské zakázané uvolnění.

57:17

Zlín měl na hokejce vedoucí branku, která po ráně z levého kruhu nakonec nepřišla.

56:48

Až teď se Prostějovští osvobozují výhozem do středního pásma.

56:18

Berani se snaží udržet v útočném pásmu, tento pokus jim zatím vychází.

55:39

Zlínští fanoušci ženou svůj tým za vítězstvím. Na puku jsou ale momentálně hosté.

55:04

Jestřábi se dostali do nebezpečného přečíslení, které vedoucí brankou neskončilo.

54:45

Prostějov v plném počtu!

54:15

Špatná přihrávka na modrou čáru se dokonce dostala až za ni, takže se píská ofsajd.

53:39

Další prostějovské vyhození vyhnalo domácí hráče z útočné poloviny.

53:22

Sražená střela z hokejky domácího hráče skončila v ochranné síti. Vhazuje se po levici Michala Chmela.

53:03

Jestřábi se ihned po startu přesilovky dokázali osvobodit vyhozením přes všechny čáry.

52:45

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov:
Tomáš Jiránek – 2 min., krosček.

52:20

Stále probíhá ponechaná výhoda, Zlínští drží kotouč na svých hokejkách.

51:46

Šance i na druhé straně, rána z levého kruhu ale skončila vedle zlínské branky. Místo toho se bude vylučovat na straně Jestřábů.

51:14

Další nebezpečná šance před zlínskou svatyní. Přihrávku do odkryté branky ale jeden ze zlínských zkrotit nedokázal.

50:50

Prostějovští se ještě na chvíli udrželi v útočné třetině.

50:23

Po střele jednoho z hostujících hráčů se bude vhazovat před Pavelkou.

49:04

Žádné větší šance v téhle pasáži hry nevidíme. Oba týmy hrají skvěle do obrany.

48:15

Hra se nám po delší době opět uklidnila a s pukem hrají hosté.

47:43

Prostějovské nahození od modré čáry skončilo v lapačce Pavelky.

47:15

Puk mají na svých hokejkách hokejisté Prostějova.

46:38

Nebezpečný odraz puku mohl poslat Ševce znovu do vedení! Puku se totiž zmocnil v útočném pásmu jeden z domácích útočníků, jehož rána z levého kruhu prosvištěla těsně vedle hostující klece!

46:03

Ševci si neporozuměli v rozehrávce a čárový rozhodčí musel odpískat zakázané uvolnění.

45:36

Na druhé straně se do zakončení málem dostal také jeden z hokejistů ve světlemodré barvě.

45:09

Prohození kotouče mezi nohy svého protihráče nakonec jednomu z hostů nevyšlo, protože si pro puk dojel další zlínský bek.

44:46

Prostějov se dokázal osvobodit z obranného pásma díky vyhození kotouče do útočné třetiny.

44:19

Střela od modré čáry zaplula do lapačky hostujícího muže s maskou. Vhazuje se po jeho levé ruce.

43:50

O kotouč bojují hokejisté obou mužstev v rohu kluziště. Vydolovat ho nakonec dokázali domácí.

43:31

Po delší době se konečně přerušuje. Po zákroku hostujícího brankáře se vhazuje po jeho levici.

43:14

Zlínští se dostali do zajímavěji závaru před Chmelovou brankou, vstřelit vedoucí branku ale nedokázali.

42:48

Pokus o útočnou akci skončil rychle i na druhé straně, prostějovská obrana byla připravená.

42:21

Hosté nahodili kotouč za Pavelkovu branku, kde si ho sebrali domácí hokejisté, kteří opět míří dopředu.

41:59

Odpískaný je icing i na druhé straně.

41:46

Píská se prostějovské zakázané uvolnění. Vhazuje se před hostujícím brankářem.

41:19

41:19 Jan VESELÝ - 2:2

41:19

Prostějovští podruhé v zápase srovnávají! Po vyhraném vhazování v obranné třetině se dostali ke kotouči dva hostující hráči, kteří se dostali do přečíslení dvou na jednoho. Antonín Honejsek předložil puk JANU VESELÉMU na pravý kruh, jehož rána skončila v odkryté části zlínské branky – 2:2! Asistence: Antonín Honejsek.

41:01

První zákrok si ve třetí třetině připisuje brankář Michal Chmel, vhazuje se po jeho pravici.

40:48

Puk mají na svých hokejkách znovu domácí hráči.

40:15

Úvodní vhazování poslední dvacetiminutovky vyhráli opět zlínští hokejisté, jejichž nahození do útočného pásma k žádné šanci nevedlo.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:05.
Druhá třetina tohoto přípravného utkání je minulostí! Zlínští Berani si dokázali udržet jednobrankový náskok a i přes obdrženou branku z hole Jana Zdráhala dokázali v přesilové hře odpovědět na vyrovnávající branku a po střele z hokejky Petra Kratochvíla vedou stále o jednu trefu.

40:00

39:27

Nahození za hostující branku ukořistila prostějovská obrana.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny!

38:50

Zlínští v plném počtu.

38:26

Zlínští vyhazují kotouč přes všechny čáry.

38:00

Píská se postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.

37:24

Prostějovská kombinace zatím k vyrovnávající brance nevede, hosté se nemohou dostat do zakončení.

36:50

Vyloučení v týmu Berani Zlín:
Jaromír Kverka – 2 min., hrubost.

36:24

Další pokus o křižný pas přes celé útočné pásmo nevyšel, protože přihrávka byla nepřesná.

36:01

Střela z levého kruhu nebyla pro Chmela nijak zvlášť nebezpečná.

35:32

Domácím hokejistům se přesilovka opět nedaří a Prostějovští vyvážejí kotouč až do útočné třetiny.

34:42

Antonín Honejsek – 2 min., vysoká hůl.

34:32

Bude se opět vylučovat na hostující straně.

33:48

Puk mají na svých hokejkách opět zlínští hokejisté.

33:15

33:15 Petr KRATOCHVÍL - 2:1

33:15

Zlín právě vstřelil branku!
Beranům se podařilo využít přesilovku a Zlínští opět vedou! Jan Pohl si převzal puk na pravé straně útočného pásma, přihrál na střelu z první PETRU KRATOCHVÍLOVI, jehož rána skončila v síti prostějovské svatyně – 2:1! Asistence: Jan Pohl a Jakub Čechmánek.

31:29

Hostům se podařilo vyhodit kotouč do útočného pásma.

30:45

Václav Karabáček – 2 min., podrážení.

30:20

Vhazovat se bude v útočném pásmu Prostějova po střele jednoho z hostů.

29:50

Zlínští hokejisté mohli odskočit zpět do jednobrankového náskoku! Střelu z pravé strany dokázal Chmel vyrazit pouze před sebe, kde z dorážky neuspěl další ze zlínských hráčů.

28:52

28:52 Jan ZDRÁHAL - 1:1

28:52

Prostějovští hokejisté srovnávají stav tohoto klání ještě před polovinou základní hrací doby! K odraženému kotouči se v mezikruží dostal Jakub Babka, jenž posunul kotouč na modrou čáru JANU ZDRÁHALOVI, jehož bomba zapadla pod víko Pavelkovy branky – 1:1! Asistence: Jakub Babka.

28:22

Kombinace zlínských Beranů v útočném pásmu nakonec skončila pádem domácího útočníka u mantinelu.

27:49

Domácí dokonce dokázali ohrozit Chmelovu branku, ten si se zakončením ale dokázal poradit.

27:35

Prostějovští se snažili o tlak v předbrankovém prostoru, který nakonec dokázala ubránit zlínská obrana.

27:08

Proti střele jednoho z domácích hráčů se teď zaskvěl brankář Michal Chmel.

26:14

Po zlínském nahození za Chmelovu branku se čeká na dostřídání obou mužstev

25:39

Jeden z hostujících hráčů poté dostal hodně prostoru při přechodu do útočné třetiny, z levé strany vypálil na Pavelku, jenž si s jeho zakončením dokázal poradit.

25:26

Nahození Prostějovských do útočného pásma končí odpískaným zakázaným uvolněním.

25:01

Po dalším zákroku hostujícího brankáře se vhazuje po jeho levici.

24:45

Berani mířili za nahozeným kotoučem do rohu kluziště, kde si ho ale pohlídala prostějovská obrana.

24:27

Další útočná akce Jestřábů je zastavena přihrávkou rukou, vhazuje se ve středním pásmu.

23:58

Berani se dokázali udržet v útočném pásmu a nahodili kotouč za branku, kde si jej sebral hostující obránce, jenž ho ihned vyvezl dopředu.

23:34

Následně už se Zlínští dostali za modrou čáru a je odpískáno postavení mimo hru.

23:13

Hostům se nepodařilo dostat kotouč mimo obrannou třetinu a černá guma se neposedně dostala do mezikruží, kde ji ale nedokázal zpracovat nikdo z domácích.

22:36

Hra se nám po delší době opět uklidnila a s pukem si hrají hokejisté Zlína.

21:59

Do prvního útočného kontru ve druhé třetině se dostali také Berani, jenže přihrávka z pravého rohu kluziště před brankou nikoho v modrém nenašla.

21:16

Teď už se ale hosté nedokázali v útočné zóně udržet a museli puk do útočného pásma pouze nahodit.

20:50

Jestřábi se dokázali poté usadit v útočné třetině a kombinovali po levém mantinelu.

20:13

Úvodní buly druhé třetiny dokázali vyhrát znovu zlínští hokejisté, kteří ale ihned ztratili kotouč v obranném pásmu a čelili zakončení, které Pavelku neohrozilo.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:16.
Opatrná první třetina tohoto utkání skončila nakonec těsným výsledkem Zlína, který povětšinu doby držel kotouč na svých hokejkách a snažil se o ohrožení Chmela, kterého svou střelou dokázal překonat pouze Zdeněk Čáp. Na druhé straně se o vyrovnání snažili také Jestřábi, připraveného Pavelku ale překonat nedokázali.

20:00

19:46

Ztráta kotouče v obranné třetině měla málem na svědomí vyrovnání. Střela z mezikruží nakonec skončila pokrytá Pavelkou.

19:08

Nebezpečný průnik hned kvarteta zlínských hráčů za útočnou modrou čáru vybídl k možnosti střely jednoho z domácích hráčů, ten ale chtěl ještě přihrávat na svého spoluhráče, který tento úmysl nečekal.

19:00

Poslední minuta první třetiny!

18:18

Jan Veselý se pokoušel prosadit bekhendem z pravé strany, jeho úmysl ale dokázal přečíst brankář Jaroslav Pavelka.

17:35

Trojici zlínských hráčů se málem povedlo dostat ke kotouči v útočné třetině, nebezpečí ale dokázali Prostějovští zažehnat a po nepovedeném přechodu do útočného pásma se píská ofsajd.

16:58

Nepřesná přihrávka do útočného pásma ale pustí k černé gumě hokejisty v modročerných dresech.

16:26

Jeden z domácích hráčů se snažil o vybojování kotouče v rohu kluziště. Hosté si ho ale pohlídali a vyváží ho dopředu.

15:55

Ševci si najeli do útočného pásma, odkud mohla přijít rána od modré čáry, kterou nakonec zablokoval jeden z hostů.

15:34

Jaroslav Pavelka si připisuje další řadu zákroků po nahozeních od modré čáry. Bude se vhazovat po jeho levici.

15:14

Po zákroku zlínského brankáře Jaroslava Pavelky se na ledě trochu jiskřilo. Vzniklou potyčku ale rozhodčí dokázali odehnat.

14:59

Jeden ze zlínských hráčů ukořistil touš ve středním pásmu, následně si povyjel do útočného, odkud vyslal střelu na Chmela. Ta na prostějovského brankáře nakonec neprošla, protože byla zablokovaná.

14:37

Prostějovští čekají s pukem za brankou, až jejich spoluhráči vystřídají.

14:06

Hosté se řítili do zajímavé přečíslení tří proti dvěma, jenže přihrávka od pravého mantinelu byla sražená zlínskou obranou mimo útočnou třetinu hostů.

13:42

Jestřábi si teď nerozuměli při předání kotouče a píská se další zakázané uvolnění.

13:24

Po delší době se dostali do útočné třetiny také domácí hokejisté, přihrávka do mezikruží ale našla pouze prostějovské hokejky.

13:02

Zlínští hrají v plném počtu.

12:59

Střelu od modré čáry z první dokázal domácí brankář udržet ve své náruči. Do konce přesilovky už zbývá jen pár vteřinek.

12:26

Až teď se podařilo domácím hráčům vyhodit kotouč přes všechny čáry a dojet vystřídat.

11:48

Prostějovští se dokázali udržet v přesilové hře v útočném pásmu, ale k žádnému zakončení se zatím nedostali.

11:02

Jan Pohl – 2 min., nedovolené bránění.

10:41

Velká šance na domácí straně! Kotouč dokázal vybojovat jeden ze zlínských hokejistů a předhodil ho na levou stranu svému spoluhráči, který se snažil o kličku brankáři Chmelovi, při které byl možná i faulovaný. Prostějovský brankář ale dokázal zareagovat a další puk za svá záda nepustil.

10:15

Přehoupli jsme se do druhé poloviny první třetiny, na kotouči jsou momentálně hokejisté v červených dresech.

09:49

Pokus o zakončení z pravé strany brankové čáry neskončil pro Prostějov úspěchem, kotouč se dostal pouze za branku.

09:17

Jestřábi bojují o puk za zlínskou branku, díky snažení Veselého ho dokázali vybojovat pro své hokejky.

08:34

Prostějov se po dlouhé době a celkem na delší dobu dokázal udržet v útočném pásmu, jenže zakončení z této akce nevybojoval.

07:53

Další útočné snažení Jestřábů končí neúspěšně, zlínští hokejisté dokázali udržet kotouč a jedou střídat.

07:27

O černou gumu se momentálně bojuje na pravém mantinelu z pohledu prostějovského brankáře.

07:10

Kotouč teď vylétl mimo ledovou plochu, vhazovat se bude v obranném pásmu Prostějova po levici brankáře Chmela.

06:57

Píská se postavení mimo hru domácích hráčů, vhazuje se ve středním pásmu.

06:37

Po vstřelené brance sledujeme klidnou pasáž hry, při které jsou na puku spíše domácí hokejisté.

06:11

Zlínští opět čekají na vystřídání a drží puk v obranné třetině.

05:38

Beranům se průnik do útočné třetiny konečně povedl a přihrávka z levého mantinelu vybídla k ráně jednoho z obránců, jehož pokus končí nad brankou Chmela.

05:10

Zlínu se nedaří probojovat do útočného pásma, a tak se snaží Berani kombinovat ve střední třetině.

04:29

Nebezpečného zakončení se dočkali také Jestřábi, rána na Pavelku ale končí pouze v jeho výstroji.

04:16

Zaváhání prostějovské obrany málem zavinilo druhý zlínský gól, brankář Chmel byl ale nakonec v pozoru a šanci dokázal zažehnat.

03:55

Berani drží kotouč za svou brankou a čekají na to, až jejich hráči vystřídají.

03:16

03:16 Zdeněk ČÁP - 1:0

03:16

Berani jdou do brzkého vedení a otevírají skóre zápasu! Po vyhraném vhazování se dokázali zlínští hokejisté udržet v útočném pásmu, Jaromír Kverka následně přihrál kotouč na modrou čáru, kde byl připravený ZDENĚK ČÁP, kterého rána nakonec zapadla za prostějovského brankáře – 1:0! Asistence: Jaromír Kverka a Jakub Šlahař.

02:59

Přihrávka přes celé kluziště nebyla na útočné modré čáře zpracovatelná a píská se icing.

02:50

Zlínští nahodili touš do útočného pásma a odjeli střídat.

02:14

Z pravé strany si najel do zlínského obranného pásma jeden z hostujících hráčů, jehož následná rána proletěla nad Pavelkovou brankou.

01:45

Jestřábi byli moc nedočkaví a při přechodu do útočného pásma odpískal čárový rozhodčí ofsajd.

01:35

Berani zatím volí cestu do útočného pásma přes mantinely, nahození se ale daří prostějovským hráčům pokrýt.

00:59

Prvního zakončení jsme se v první minutě nakonec ještě dočkali, měli ho na svědomí hokejisté v červených dresech.

00:42

Prostějov se po vyhození do středního pásma osvobozuje a z prvního útoku Zlína jsme žádné zakončení nakonec neviděli.

00:18

Úvodní buly tohoto utkání vyhráli zlínští hokejisté, kteří ihned nahodili kotouč do útočné třetiny.

00:01

Oba týmy už doprovázejí hlavní rozhodčí na hrací plochu. Přípravné utkání nám za nějakých pár desítek vteřin započne.

Berani Zlín: Pavelka (Huf) – Suhrada, Zavřel, Urbanec, Čáp, Pohl, Benda, Riedl, Talafa – Kratochvíl, Holík, Boudrias – Šlahař, Kverka, Válek – Čechmánek, Gago, Sedlák – Sedláček, Sadovikov, Pilát.
Trenér: Ján Pardavý

LHK Jestřábi Prostějov: Chmel (Štipčák) – Studený, Zdráhal, Krejčí, Kubeš, Babka, Poledna – Karabáček, Kindl, Tomeček – Veselý, Honejsek, Pilař – Jenyš, Skuhrovec, Jiránek – Korčák, Jenčovský.
Trenér: Martin Janeček

Rozhodčí: Obadal, Vaněk – Mikšík, Peluha.
Vzájemná utkání

Oba týmy spolu naposledy sehrály tři duely v rámci play-off, všechny tři vyhrál Zlín a postoupil do semifinále druhé nejvyšší soutěže.
LHK Jestřábi Prostějov

Hosté z Prostějova si zahráli play-off, ale pouze jeho čtvrtfinále. V něm narazil na svého dnešního soupeře, a sice Zlín, se kterým padl 0:3 na zápasy. I prostějovští hráči už jsou v plném tréninku na ledě a i pro ně dnešní duel bude tím prvním v přípravě.
Berani Zlín

Zlínští Berani se v uplynulém ročníku druhé nejvyšší soutěže dostali až do finále play-off, kde ale nestačili na Vsetín a do baráže o extraligu se tak nedostali. Letos by to chtěli změnit a opět se pokusit vrátit o patro výše. Nyní už pilují tréninkové dávky na ledě a dnes tak poprvé půjdou do ostrého zápasu.
Hezký úterní večer přeji všem příznivcům hokeje. Příprava na novou sezónu je v plném proudu a ta už začíná doslova klepat na dveře. My se prostřednictvím tohoto textového online přenosu zaměříme na utkání mezi týmy Berani Zlín a LHK Jestřábi Prostějov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:3

Branky a nahrávky: 4. Čáp (Kverka, Šlahař), 34. Kratochvíl (Pohl, Čechmánek) – 29. Zdráhal (Babka), 42. Veselý (Honejsek), 60. Karabáček