BK Mladá Boleslav – ERC Ingolstadt

7:0

konec (6:0, 1:0)

10.08.2024, 16:00 • Enteria arena, Pardubice • Skupina A • Matěj Petruška

Tento od začátku téměř rozhodnutý zápas měl po celou dobu jasný spád a směr, vše ve prospěch Mladé Boleslavi, která vítězí v jejím posledním dnešním vystoupení 7:0 proti Ingolstadtu z Německa. Děkuji Vám za pozornost a přeji krásný zbytek dne! (17:20:53)

39:42

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
ŠIMÁČEK se postaral o finální úpravu skóre. Asistence: Vovsík.

38:40

Boleslav vymýšlí další kombinace, žádná však nevede k zakončení

37:22

Hra se sice přelévá nahoru a dolu, na puku jsou však stále hráči v bílých dresech

36:29

Střelu od modré kryje gólman, který tím přerušuje a malinko uklidňuje hru.

34:30

Protiútok Boleslavi, který však kryje Nidens.

33:42

Ingolstadt se zabydluje v útočném pásmu a má šanci za šancí, nic z toho

32:55

Ingolstadt v plném počtu a může se zasnažit alespoń o jeden gól.

32:15

Síly na ledě se vyrovnají, to díky nedovolenému bránění od Václavíka

30:55

Hráč z Německa si odsedí trest na 2 minuty za nedovolené bránění. Další šance pro Boleslav

29:44

Boleslav v přesilovce sice tlačí, ale výraznější gólovou příležitost než nahození od modré od Hartmanna si nevypracovala

28:32

Ingolstadt nabízí Boleslavi příležitost početní převahy. Nachtmann dostal 2 minuty za podražení

28:21

Zatím nejklidnější pasáž hry, bez jakékoliv střely.

26:22

Ani samostatný únik Ingolstadtu nestačil ke vstřelení první branky, v příležitosti se objevil Kloos

25:00

Vrbata minul prázdnou část brány a skóre zůstává 6:0

23:49

Boleslav pokračuje, Čermák nahodil na branku a teč nikdo neviděl, naštěstí pro Ingolstadt neměla střela potřebnou razanci

22:31

Tečované nahození Havliny kryje brankář Nidens.

21:29

Boleslav už navázala na minulou třetinu a připisuje si první tlak společně s první střelou v této části hry.

20:28

Ingolstadt využívá startu v početní převaze a zabydluje se v utočném pásmu.

20:01

Druhá polovina začne přibližně v 16:53.

20:00

19:48

Zatím největší šanco Ingolstadtu během přesilovky a to střela od modré skončila těsně mimo 3 tyče.

19:01

Probíhá poslední minuta 1. poloviny a Ingolstadt se i díky přesilovce konečně usaszuje v útočném pásmu.

18:11

Za velice zcestné dohrání udělil Novotnému hlavní sudí trest na 2 minuty za nedovolené bránění.

16:59

Přechod do útoku vyústil v další branku domácích. Rychlého přesunu hry využil VASIAK. Asistence: Zhdanov.

16:24

Geppert se pokoušel uniknout obráncům, ti ho za sebe s pukem nepustili a Boleslav se vrací do útoku.

15:14

Ingolstadt se po dlouhé době dostal z pásma, puk však končí v rohu obranného pásma Boleslavi.

14:10

Brankářovi Ingolstadtu spadla maska a hra je tak přerušena.

13:01

Mladá Boleslav se vrací zpátky ke své hře a pohrává si s Němci jako s hračkou.

11:28

Střelu od modré brankář Nidens neviděl, ta mu prošla ale od tyčky se mu odrazila zpět do výstroje.

10:44

I Ingolstadt se dostává do brejku, vrátit se stihl Havlina a tak hra pokračuje.

9:54

Dvořák jel sám na Nidense, pomohl mu ale dojíždějící obránce a tak se stav skóre nemění.

9:11

Ingolstadt se poprvé v zápase pouští do útoku,ten byl však přerušn ofsajdem a Boleslav opět hraje svou hru.

8:11

Boleslav nepřestává a dál si říká o navýšení gólového rozdílu.

7:22

Oddechový čas pro tým ERC Ingolstadt.

7:22

Ingolstadt se nedotkl od vhazování puku a Boleslav navyšuje vedení na 5:0. Přesnou trefu zapsal VÁCLAVÍK. Asistence: Mosil

6:22

Je to tu, kočka dala myši další gól. Nekompromisní střelu končící gólem zapsam VASIAK, Asistence: Piskač

5:51

Ingolstadt se stále není schopný dostat ke kotouči a Boleslav si ním hraje jako kočka s myší.

4:47

Okamžitě další gól ihned po buly vstřeluje VOUSÍK, který dorazil trefu do břevna od Novotného. Asistence: Novotný

4:20

Druhý gól vstřeluje MOSIl po neuvěřitelně dlouhém tlaku. Asistence: Piskač

3:22

Vasiak se po krásném zavezení kotouče do útočného pásma pokoušel navýšit vedení svého týmu, přestřelil však branku.

2:31

Boleslav od úvodu tlačí a od vstřeleného gólu nepouští Ingolstadt k vůbec ničemu.

00:20

Hned v úvodu se prosazuje útočná síla Mladé Boleslavi, která jde do vedení po hezky sehrané akci 2 na jednoho. Skóroval: HARTMAN Asistence: Vrbata

00:01

ERC Ingolstadt: Nidens (Bittel A.) – Nachtmann, Munzhuber, Rudi, Henning, Trew, Grunes, Hydoroschkow, Kloss, Kempf, Haser, Stetter, Rausch, Muhr, Steinhauser, Mischkounig, Geppert, Bitel V.

Rozhodčí: Kratochvíl – Jakubec, Obr.
ERC Ingolstadt nastoupí v modrých kompletech, BK Mladá Boleslav netradičně v bílých.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

7:0

Branky a nahrávky: 1. Hartman (Vrbata), 5. Mosil (Piskač), 5. Vousík (Novotný), 7. Vasiak (Piskač), 8. Václavík (Mosil), 17. Vasiak (Zhdanov), 40. Šimáček (Vovsík)

BK Mladá Boleslav: Smetana (Martínek) – Komžík, Kříž, Piskač, Havlina, Svoboda, Hrouda, Pletka, Hanyš, Vovsík, Novotný, Bydžovský, Šimáček, Dvořák, Pejša. Zhdanov

Rozhodčí: Kratochvíl – Jakubec, Obr