Konferenční liga

Omonia Nikósie – MOL Fehérvár FC

1:0

konec (0:0)

08.08.2024, 19:00 • Neo GSP Stadium (Nikósie) • 3 • Předkolo • Info o změnách stavu (David Bochňák)

Tipsport: 1.64 3.68 5.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

88

Dvojité střídání na straně domácích. Odchází Simič a Erakovic, přichází Atzili a Kousoulos.

81

Odchází autor zatím jediné branky zápasu Stepinski. Místo něj přichází Kakoullis.

76

Poslední střídání na straně Fehérváru. Odchází Nejc, přichází Babos.

71

Střídání na straně domácích. Odchází Ewandro, přichází Charalampous.

65

Další žlutá karta v krátkém sledu, tentokrát je potrestán hostující Katona.

64

Takhle si nově příchozí hráč určitě vstup do zápasu nepředstavoval. Po pár minutách hry vidí žlutou kartu Huszti.

61

Další střídání na straně hostů. Odchází Bedi, přichází Huszti.

60

60. Mariusz STEPINSKI - 1:0

60

Omonia Nikósie právě vstřelila branku! Hodina hry je za námi a domácí tým přetavil svůj tlak ve vedoucí branku! Mezi střelce se zapisuje útočník MARIUSZ STEPINSKI a fanoušci v Nikósii slaví! – 1:0.

53

První žlutou kartu na straně domácího celku vidí Erakovic.

46

O poločase udělal hostující trenér dvě změny. Odešel Spandler a Kovacs, místo nich si druhý poločas zahraje Miličević a Peto.