Chung Kche-sin (CHN) – Chongorzul Boldsaichanová (MGL) 16:12 na body
Anastasia Nichitová (MDA) – Sandra Paruszewská (GER) 9:0 na body

Helen Maroulisová (USA) – Alina Akobijová (UKR) 7:4 na body
Anastasia Nichitová (MDA) – Giullia Penalberová (BRA) na lopatky (13:08:38)

Čtvrtfinále skončilo.

Anastasia NICHITOVÁ (MDA)

Anastasia Nichitová (MDA) – Giullia Penalberová (BRA) na lopatky

Moldavanka nedala soupeřce šanci, po úspěšném chvatu ji udržela na zemi na lopatkách a zápas je ještě před poločasovou přestávkou ukončen jejím postupem.
Nichitová začala opatrně, v závěru první poloviny ale po krásném složení své soupeřky vede 5:0.

CHUNG Kche-sin (CHN)

Číňanka šla nejprve dvoubodovou technikou ze stoje do vedení 10:8 a 45 vteřin před koncem se jí povedlo složit Adekuoroyeovou na lopatky, což znamená její postup a velké zklamání pro africkou zápasnici.
Nigerijská zápasnice dostává soupeřku na zem a vzápětí dalším chvatem vyrovnává dramatický souboj na 8:8.
Ovšem Číňance se podařilo složit soupeřku na zem, po dalším úspěšném útoku na nohy těsně před poločasem přidává ještě jeden bodovaný chvat a bleskově otáčí na 8:4.
Adekuoroyeová si v osmifinále odpočinula, její soupeřka se brzy zranila. Teď začíná proti Chung Kche-sin skvěle a brzy vede 4:0.

Helen MAROULISOVÁ (USA)

Ukrajinka v závěru použila další dobrý chvat, na rozdíl od osmifinále však vysokou ztrátu stačila jen korigovat a postup si pohlídala Američanka.
Osmifinále otočila Ukrajinka dokonce z osmibodové ztráty, teď však nedokáže ničím překvapit nesmírně mrštnou soupeřku. Až minutu a 40 vteřin před koncem konečně poprvé boduje.
Akobijová předváděla krásný zápas v osmifinále, nyní ale na Američanku Maroulisovou marně hledá recept a prohrává již 0:7.

Cagumi SAKURAIOVÁ (JPN)

Toto čtvrtfinále měla jasně ve své moci Japonka, která vedla již 11:0, když se jí podařil hod na lopatky.
Jako první boduje japonská zápasnice, která se následně ubránila pokusu o útok na zemi.

ČF

Ve 2. minutě prvního čtvrtfinále je stav mezi Sakuraiovou a Valverdeovou bezbodový, Ekvádorka si musí upravit výstroj.