3:4

po prodl. (0:1, 1:2, 2:0 - 0:1)

06.08.2024, 17:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Tereza Medková

To je ode mne pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy. (19:25:36)
Brno vyhrává 4:3. I přes jejich vedení 3:1 se Hradec nevzdal a bojoval až do poslední minuty. To se mu vyplatilo a Filip Brzák po teči vyrovnal. Zápas šel do prodloužení, kde Kometa v podobě přesilovky měla výhodu, tu využila a zvítězila. Hradec se tak po dvou výhrách v řadě musí smířit s prohrou.

61:28

Kometa právě vstřelila branku!
Kometa využila přesilovku a vítězí. Do poloprázdné brány se trefil JAN KERBLER a hosté si odváží výhru. Asistence: Tomáš Selíč a Vojtěch Kubín.

60:34

Kerber po přihrávce dostal kotouč, vystřelil, ale Růžička se stihl přesunout.

60:06

Kotouče se ujmuli hosté.

60:01

Základní hrací doba nerozhodla a tak se po tříminutové pauze odehraje prodloužení.

Hradec právě vstřelil branku!
Hradec vytvořil tlak a usadil se v útočném pásmu. Vyplatilo se. Nahození od modré čáry tečoval FILIP BRZÁK a Hradec srovnává skóre. Asistence: Adam Novotný a Jaroslav Šedivý.

58:05

Zikmund poslal přihrávku na Václavíčka, který vystřelil ale Kotas si vše pohlídal a puk chytil.

57:49

Ofsajd. Růžička se proto vrátil do brány.

57:08

Hradec odvolal brankáře a zkusí to bez něj ve hře pět na šest.

57:08

Oddechový čas pro tým Mountfield HK.

57:08

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
Polák – 2 min., podrážení.

56:00

Kometa se i přes tlak Hradce dostala do útočného pásma.

3:4

Branky a nahrávky: 40. Brzák (Klíma), 50. Hofman (Šedivý, Dostálek), 59. Brzák (Novotný, Šedivý) – 17. Halaš (Kavan, Hartl), 26. Panasenko (Kerbler, Kubín), 27. Kumstát (Jurný), 62. Kerbler (Selíč, Kubín)

Mountfield HK: Růžička (Vítek) – Zikmund, Novotný, Studnický, Vencl, Pavlík, Šanc – Klíma, Brzák, Dostálek, Adamkov, Koklar, Václavíček, Hlaváček, Šedivý, Hofman, Gavryletz
Trenér: Jiří Janoušek ml.

HC Kometa Brno: Kotas (Hrabínek) – Panasenko, Kramer, Polák, Kvana, Veselý, Jurný, Zuščák – Kerbler, Kubín, Daněk, Halaš, Hartl, Selíč, Smrčka, Kumstát, Prchal, Hangstörfer

04:58 KOM 2 Panasenko, vysoká hůl
07:59 HKM 2 Šanc, sekání
15:24 HKM 2 Šanc, hákování
16:36 KOM 0:1 Halaš (Kavan, Hartl)
22:13 KOM 2 Smrčka, hákování
23:50 HKM 2 Šedivý, hákování
25:13 KOM 0:2 Panasenko (Kerbler, Kubín)