03.08.2024, 17:00 • Stadion Hlubina, Ostrava • 1. kolo • Vít Káňa

: 3.6 3.27 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

78

78. FÖRSTER - 4:0

78

Hlubina právě vstřelila branku!
Domácí dávají gól počtvrté v utkání a podruhé je u toho kapitán BORIS FÖRSTER. Ten se opět prosazuje ze standartní situace, tentokrát to trefil přesně k levé tyčce – 4:0.

73

73. LIGAČ - 3:0

73

Domácí se radují potřetí v utkání dvacet minut před koncem zápasu po parádním kontru do otevřené obrany. RADEK LIGAČ dostal z levé strany přihrávku na zadní tyčku a nikým nehlídán se trefil k levé tyčce – 3:0.

52

52. FULNEK - 2:0

52

Domácí jdou v úvodu druhého poločasu zaslouženě do dvoubrankového vedení. Janjuš utekl po levé straně, sekl si balon a odcentroval přes obránce hostů. Míč se poté dostal až na zadní tyčku, kde byl neobsazený JAN FULNEK, ten se otočil s balonem a pak jej poslal mimo dosah brankáře Drobka – 2:0

27

27. FÖRSTER - 1:0

27

Domácí tým jde v polovině poločasu zaslouženě do vedení. BORIS FÖRSTER poslal balon z nařízeného přímého kopu z hranice velkého boxu k pravé tyčce. Tady byl gólman hostů Drobek bez šance – 1:0.