26:30

konec (16:19)

03.08.2024, 09:00 • 5 • Skupina B • Jan Prošek

Tipsport: 4.91 9.71 1.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hráčky Nizozemska potvrdily roli favoritů a vyhrávají tento zápas poměrně s přehledem. V úvodu byly sice lepší Maďarky, ale pak už dominovaly jejich soupeřky. (10:29:42)
Maďarsko – Nizozemsko 26:30 (16:19)
Nejvíce branek: Lukácsová 5, Schätzlová 4, Klujberová 4/1 – Abbinghová 6, Malesteinová 6/1, van der Heijdenová 4. Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/1. Vyloučení: 2:2.

Konec zápasu. (26:30)

60

Larissa Nüsserová dělá tečku za tímto zápasem, Nizozemsko vyhraje. (26:30)

60

Noémi Pásztorová v závěru zápasu snižuje, dobrá akce po levé straně a povedené zakončení. (26:29)

60

Dostáváme se do poslední minuty hry v tomto zápase. (25:29)

58

Petra Vámosová se propracovala do zakončení její pokus kryje brankářka. (25:29)

57

Larissa Nüsserová dává gól, krásná rána z devíti metrů. (25:29)

57

Noémi Pásztorová snižuje, dobrý akce Maďarska. (25:28)

57

Dione Housheerová se znovu prosazuje, její pokus zapadl přesně do branky, do horní části. (24:28)

55

Bo van Weteringová se prosazuje a zdá se, že Nizozemsko tento zápas bude kontrolovat. (24:27)

55

Vyloučení pro tým Maďarsko (Anna Albeková). (24:26)

54

Sledujeme klidnější pasáž hry, Nizozemsko má aktuálně dvoubrankový náskok. (24:26)

54

Bo van Weteringová se také propracovala do brejku, ale trefila pouze brankovou konstrukci. (24:26)

53

Petra Simonová se z brejku dokázala prosadit, její pokus byl nechytatelný. (24:26)

52

Gól vstřelil tým Maďarsko (Viktória Lukácsová). (23:26)

52

Gól vstřelil tým Nizozemsko (Lois Abbinghová). (22:26)

50

Deset minut hry nás dělí od konce zápasu a Nizozemsko si stále drží náskok. (22:25)

49

Petra Simonová měla zajímavou šanci, ale její pokus kryje brankářka. (22:25)

48

Dione Housheerová navyšuje náskok svého celku na tři branky, uspěla zhruba z devíti metrů. (22:25)

48

Anna Albeková se prosazuje z bezprostřední blízkosti. (22:24)

47

Po delší době se znovu prosazuje Nizozemsko, branku dává dobře hrající Nikita van der Vlietová. (21:24)

47

Nadine Schätzlová se znovu prosazuje a rázem je to o dva góly. (21:23)

46

Nadine Schätzlová snižuje, povedená akce znamená snížení. (20:23)

45

Svou první branku v zápase dává teď také Dione Housheerová. (19:23)

45

Nizozemsko má drobný náskok, uvidíme, jak budou reagovat hráčky Maďarska, které dlouhou dobu v tomto zápase ztrácí. (19:22)

45

Csenge Kuczorová dává branku na počátku 45. minuty je sníženo. (19:22)

43

Angela Antje Malesteinová se nyní dokázala prosadit, dává branku a navyšuje náskok soupeřek. (18:22)

43

Vyloučení pro tým Nizozemsko (Laura van der Heijdenová). (18:21)

42

Viktória Lukácsová měla velkou šanci, ale nedokázala se prosadit. Brankářka její pokus vykryla. (18:21)

41

Neproměněný sedmimetrový hod týmu Nizozemsko (Angela Antje Malesteinová).
(18:21)

41

Vyloučení pro tým Maďarsko (Noémi Pásztorová). (18:21)

41

Haggertyová faulovala, sedmička. (18:21)

40

Deset minut hry je pryč z druhého poločasu, hráčky Nizozemska míří za výhrou v tomto duelu. (18:21)

40

Angela Antje Malesteinová měla dobrou střeleckou pozici, kterou proměnila, dobrý pokus Nizozemska. (18:21)

40

Viktória Lukácsová z pravé strany přesně poslala míč do levé části branky, je sníženo. (18:20)

37

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do zakončení. (17:20)

35

Gréta Kácsorová s přehledem proměnila sedmičku, je sníženo. (17:20)

35

Bo van Weteringová faulovala, a tak budou její soupeřky zahrávat sedmičku. (16:20)

34

Maďarky nyní sice vybojovaly míč, ale nedokázaly se prosadit, protože Viktória Lukácsová trefila pouze tyč. (16:20)

33

Až nyní registrujeme první branku ve druhém poločase, prosazuje se Estavana Polmanová. (16:20)

31

Začal druhý poločas. (16:19)
Po prvním poločase vede dobře hrající Nizozemsko aktuálně o tři body. Sledujeme rychlou házenou, hra se přenáší ze strany na stranu.

30

První poločas skončil. (16:19)

29

Viktória Lukácsová nedokázala z pravé strany přesněji zakončit. Její hod nebyl povedený. (16:19)

29

Angela Antje Malesteinová měla možnost sedmičky, ale brankářka její pokus vychytala. (16:19)

28

Noémi Pásztorová to vzala na sebe a dokázala se prosadit. (16:19)

27

Angela Antje Malesteinová to vzala na sebe, propracovala se do zakončení, které bylo přesné. (15:19)

27

Viktória Lukácsová dokázala po šikovné akci spoluhráček přesně zakončit a snížit. (15:18)

26

Blesková akce Nizozemska byla přesně zakončená, branku dává dobře hrající Nikita van der Vlietová. (14:18)

26

Sledujeme rychlou pasáž hry, hra se přenáší ze strany na stranu. (14:17)

25

Lois Abbinghová se trefuje zhruba z šesti metrů do horní části branky. (14:17)

24

Angela Antje Malesteinová z pravé strany poslala míč do druhé části branky, je to znovu o dvě branky. (14:16)

24

Katrin Klujberová po šikovné kombinaci středem snižuje. (14:15)

23

Lois Abbinghová bleskově odpovídá, rychlou akci zakončila povedenou ránou. (13:15)

23

Rychlý brejk dokázala proměnit dobře hrající Petra Simonová. (13:14)

22

Angela Antje Malesteinová dává branku, trefuje se po rychlé akci z pravé strany. (12:14)

21

Oddechový čas pro tým Nizozemsko. (12:13)

21

Petra Simonová měla příležitost, dostala se do brejku, který znovu proměnila. Rozdíl se výrazně zmenšil. (12:13)

20

Viktória Lukácsová proměnila brejk a už je to pouze o dva góly. (11:13)

20

Petra Vámosová snižuje, dobrá rychlá akce Maďarska byla přesná. (10:13)

19

Laura van der Heijdenová bleskově přispěchala s odpovědí, znovu to je o čtyři branky. (9:13)

18

Maďarsko na konci osmnácté minuty snižuje, trefuje se Katrin Klujberová. (9:12)

18

Hráčky Nizozemska odskakují do výraznějšího náskoku, branku nyní dává podle všeho Nikita van der Vlietová. (8:12)

17

Z hodně velké blízkosti se dokázala tvrdým hodem prosadit skvěle hrající Nikita van der Vlietová. (8:11)

17

Oddechový čas pro tým Maďarsko. (8:10)

17

Na počátku sedmnácté minuty vede Nizozemsko po dlouhé době o dvě branky, přesně mířila Bo van Weteringová. (8:10)

16

Přetahovaná pokračuje dál, nyní se dokázala prosadit z brejku Lois Abbinghová. (8:9)

16

Gól vstřelil tým Maďarsko (Csenge Kuczorová). (8:8)

15

Nizozemsko nyní už vede, svou třetí branku v zápase dává dobře hrající Laura van der Heijdenová. (7:8)

14

Blesková akce Nizozemska přinesla vyrovnání, branku dává z dobré pozice zakončující Laura van der Heijdenová. (7:7)

13

Znovu se Maďarsko dostává do vedení, branku dává povedenou střelou o zem Katrin Klujberová. (7:6)

13

Nizozemsko velmi rychle vyrovnává, trefuje se nyní Estavana Polmanová. (6:6)

12

Katrin Klujberová proměnila nařízený hod, a tak Maďarsko znovu vede. (6:5)

12

Vyloučení pro tým Nizozemsko (Kelly Dulferová). (5:5)

11

Bleskově máme vyrovnáno, prosazuje se Lois Abbinghová. (5:5)

11

Viktória Lukácsová znovu otáčí vývoj zápasu ve prospěch Maďarska. (5:4)

10

Lois Abbinghová ro zkoušela individuálně, ale nedokázala se prosadit. (4:4)

10

Na počátku desáté minuty je znovu vyrovnáno, prosazuje se dobře hrající Nadine Schätzlová. (4:4)
Csenge Kuczorová se dostala do zakončení, ale její hod z nějakých devítio metrů nebyl přesný. (3:4)

8

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho šancí k vidění není. (3:4)

8

Estavana Polmanová poslala míč přesně do středu branky, je z toho vedení Nizozemska. (3:4)

7

Laura van der Heijdenová z pravé strany poslala míč přesně na druhou stranu branky. (3:3)

6

Petra Tóviziová vedla rychlou akci středem, kterou také dokázala velmi dobře zakončit. (3:2)

5

Katrin Klujberová se sice dostala do brejku, ale zakončit nedokázala. (2:2)

5

Lois Abbinghová velmi rychle srovnává stav zápasu, aktuálně je to 2:2. (2:2)

4

Petra Tóviziová dokázala využít dobré akce spoluhráček a posílá svůj tým do vedení. (2:1)

3

Nadine Schätzlová poslala míč přesně do horní části branky, gólmanka neměla nárok. (1:1)

2

Angela Antje Malesteinová měla možnost sedmičky, kterou dokázala proměnit. Úvodní branku zápasu dávají hráčky Nizozemska. (0:1)

1

Katrin Klujberová se propracovalal do střelecké pozice, její hod zblokovala Abbinghová. (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)
Yara ten Holteová a Blanka Bíróvá začínají jako brankářky.

Maďarsko: Bíróvá – Tóviziová, Schätzlová, Albeková, Mártonová, Pappová, Pásztorová, Vámosová, Klujberová, Kuczorová, Lukácsová, Simonová.

Nizozemsko: Duijndamová, ten Holteová – van der Heijdenová, Abbinghová, Nüsserová, van Weteringová, van der Helmová, Haggertyová, Molenaarová, Dulferová, Malesteinová, van der Vlietová, Housheerová, Polmanová.
Jedná se pro oba kluby o poslední zápas ve skupině. Oba mají jistý postup, jde jen o to, z jaké pozice. Nizozemsko je aktuálně na druhé pozici se šesti body za tři výhry. Maďarsko má pět bodů a je třetí. Naposledy Maďarsko porazilo Španělsko 27:24 a Nizozemsko Brazílii 31:24.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky házené. V rámci ženského olympijského turnaje proti sobě nastoupí Maďarsko a Niozemsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.

26:30

Maďarsko: Bíróvá, Szemereyová – Tóviziová, Schätzlová, Albeková, Mártonová, Pappová, Pásztorová, Vámosová, Klujberová, Kuczorová, Lukácsová, Simonová, Kácsorová.