1:3

konec (16:25, 18:25, 25:18, 19:25)

02.08.2024, 21:00 • South Paris Arena 1, Paříž • 3 • Skupina C • Filip Kosnáč

Tipsport: 2.45 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Američania v poslednom zápase skupiny C na olympijskom volejbalovom turnaji mužov zdolali Japonsko 3:1 na sety, keď ich k víťazstvu nasmerovala jasná dominancia v úvodných dvoch setov. Potom však podobne ako proti Nemecku trochu poľavili a Japonsko ovládlo dôležitý tretí set, ktorým si aspoň zabezpečilo istotu postupu do štvrťfinále, keďže v tabuľke tretích tímov už ich Srbsko nemôže predbehnúť. Američania sa však už vo štvrtom sete vrátili k svojej dominancii a doviedli zápas celkom poľahky do víťazného konca, takže s tromi víťazstvami ovládli skupinu C a zabezpečili si ľahšieho súpera do štvrťfinále. To je odo mňa z tohto zápasu všetko, ďakujem za pozornosť a prajem Vám príjemný zvyšok večera! (22:53:30)

Konec zápasu

19:25

Američanom sa podarilo vytĺcť neúspešné japonské bloky, takže štvrtý set vyhrali 25:19 a celkovo po víťazstve 3:1 na sety sa stávajú víťazom skupiny C na olympijskom volejbalovom turnaji mužov!

19:24

Nišida poslal podanie do siete a Američania majú až päť setbalov.

19:23

Japonci zahrali úspešný útok cez americký blok.

18:23

Bod získává USA.

18:22

Defalco pokazil podanie.

17:22

Lenže presadil sa Russell a Američania smerujú za víťazstvom.

17:21

Američania sa pri snahe o blok dotkli siete, takže Japonsko má ešte malú nádej.

16:21

Nišida narazil na úspešný americký trojblok.

16:20

Ale Averill odpovedá presným smečom.

16:19

Japonsko ešte podržal skvelým blokom Jamauči.

15:19

Japonsku nepomohol ani oddychový čas, keď úspešný americký útok zakončil Christenson z ľavej strany.

15:18

Oddechový čas pro tým Japonsko.

15:18

15:17

Aj Defalco sa presadil a vytĺkol japonský blok.

15:16

Anderson však odpovedá presným smečom po čiare.

15:15

Japonsko využilo nedorozumenie pri útoku Američanov a Nišidovi sa podarilo vyrovnať.