24:27

konec (12:14)

01.08.2024, 14:00 • 4 • Skupina B • Karel Jedlička

Tipsport: 3.5 8.27 1.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Maďarské házenkářky si vítězstvím zajistily kolo před koncem postup do čtvrtfinále, naopak Španělky posledním utkáním ve skupině na turnaji dohrají. Dnešní důležitý souboj začaly hráčky z Pyrenejského poloostrova lépe a vedly 6:3, následovala ale dlouhá gólová šňůra Maďarek, které si postupně vypracovaly pětibrankový náskok. Uprostřed druhého poločasu naopak nastartovalo stíhací jízdu Španělsko, výrazně pomohla střídající brankářka Wigginsová a během několika minut bylo z vedení 19:14 skóre nerozhodné 20:20. Závěr bojovného utkání plného soubojů a útoků do plných však opět patřil Maďarsku. (15:32:53)
Španělsko – Maďarsko 24:27 (12:14)
Nejvíce branek: Cabralová 6/3, Lópezová 5, Arcosová 4 – Klujberová 6, Vámosová 5, Lukácsová 5. Rozhodčí: Kuttlerová, Merz (GER). Sedmimetrové hody: 4/3 – 0. Vyloučení: 2:3. Střely na bránu: 38:49.

Konec zápasu. (24:27)

60

Čtvrt minuty před koncem zmírňuje porážku z levého křídla Jennifer Gutiérrezová. (24:27)

60

Fernándezová hledala obloučkem Gassamaovou, jenže míč odskakuje do brankoviště k Bírové. (23:27)

58

Dělovku Mireyi Gonzálezové odráží tyčka, míč zachycují maďarské hráčky a troufám si říct, že je rozhodnuto. (23:27)

58

Petra Tóviziová zvyšuje přes obránkyni na rozdíl čtyř branek. (23:27)

58

Arcosová zbourala při náběhu hned dvě soupeřky, to je příležitost pro maďarské házenkářky definitivně Španělky dorazit. (23:26)

57

Oddechový čas pro družstvo Španělska. (23:26)

57

Z devítimetrové čáry zavěsila k zadní tyči Klujberová. Maďarky konečně našly recept na střídající gólmanku soupeřek. (23:26)

56

Mireya Gonzálezová odpovídá hned po rozehrávce. (23:25)

56

Rychlou akci v oslabení zakončuje svým pátým gólem Vámosová. (22:25)

55

Petra Tóviziová (HUN) je vyloučena na 2 minuty. (22:24)

54

Vámosová propálila z osy hřiště Wigginsovou a znovu jsou Maďarky v malém trháku. (22:24)

53

53. Katrin KLUJBEROVÁ - 22:23

53

Katrin Klujberová se prosazuje pěkným uvolněním a ranou o zem k zadní tyči. (22:23)

52

Vámosová sebrala přihrávku Mireyi Gonzálezové, poskakující míč však nakonec lovila na zemi a Španělky se stihly vrátit do obrany. (22:22)