27.07.2024, 19:00 • Parc des Princes, Paris • 2 • Skupina D • Vít Káňa

Tipsport: 2.48 3.68 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+6

90+6. Marcelo FERNÁNDEZ - 2:4

90+6

Paraguay právě vstřelila branku!
Hosté jdou v šesté minutě nastavení do dvoubrankového vedení. Izrael ztratil na polovině hřiště balon. MARCELO FERNÁNDEZ utekl do rychlého kontru, který zakončil střelou k levé tyčce. Tady byl brankář Omer Niron bez šance – 2:4.

90+3

90+3. Fabián BALBUENA - 2:3

90+3

Hosté se v nastaveném čase po tlaku dočkali branky a jdou do vedení. Izrael se nedokázal po rohu z pravé strany dostat na balon. Přišel centr z pravé strany, na který si naskočil FABIÁN BALBUENA, který hlavou poslal míč mimo dosah brankáře – 2:3.

80

80. Oscar GLOUKH - 2:2

80

Izrael právě vstřelil branku!
Izrael deset minut před koncem zápasu srovnává stav. OSCAR GLOUKH sice z pokutového kopu trefil jenom brankáře, ale balon se k němu odrazil a ten pak umístil do odkryté části branky – 2:2.

69

69. Julio ENCISO - 1:2

69

Jihoameričané si ale berou, zcela zaslouženě, vedení zpátky. JULIO ENCISO ukázal na levé straně svou rychlost, zbavil se svého strážce na hranici vápna a ostrou ranou poslal balon přesně k tyčce branky Izraele – 1:2.

53

53. Omri GANDELMAN - 1:1

53

Izrael na začátku druhého dějství srovnává skóre po rohovém kopu. Brankář hostů si šel rukama pro centr z levé strany, jenže balon mu propadl na zadní tyčku. Tam byl volný OMRI GANDELMAN, který hlavou poslal míč do odkryté branky.

26

26. Marcelo FERNÁNDEZ - 0:1

26

Hosté jdou do vedení v polovině prvního dějství po rychlé akci. MARCELO FERNÁNDEZ ukázal na levé straně své rychlé nohy a dokázal si zpracovat na hranici vápna dlouhý centr z hloubi pole. Našteloval si pak míč na svou pravačku a parádním obstřelem nechal zaplavat míč k pravé tyčce – 0:1.

2:4

konec (0:1)

Branky: 53. Gandelman, 80. Gloukh – 26. M. Fernández, 69. Enciso, 90+3. Balbuena, 90+6. M. Fernández

Karty:   81. Azulay (ISR)

Neproměněná penalta: 80. Gloukh (ISR), brankář G. Fernández zneškodnil

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:11. Střely mimo: 8:35. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 5:1.

Izrael: Niron (C) – Ben Harush, Lemkin (90+10. Israelov), Goldberg, Feingold – Azulay, Gandelman, Gloukh, Šahar (72. Madmon) – Turgeman (72. Yona), Abada (85. Davida).
Náhradníci: Eliasi – Revivo.

Trenér: Guy Luzon

Paraguay: G. Fernández – A. Núñez, Balbuena, Dejesús, Rivas – Pérez (90+9. Román), D. Gómez (C), M. Gómez, E. González (14. T. Caballero, 90+1. Parzajuk) – Enciso, M. Fernández (90+9. Flores).