Tenis

Wimbledon - ženy (tráva)

Anna Kalinská (17) – Marie Bouzková

2:0 6:4, 6:1

04.07.2024, 15:18 • Kurt č. 15, All England Club, Londýn (GBR) • 2. kolo • Michal Sklenařík

Tipsport: 1.63 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Anna Kalinská vítězí v dnešním zápase proti Marii Bouzkové v poměru 6:4 6:1. Úvodní set byl poměrně vyrovnaný, ale tam rozhodlo ztracené podání české tenistky v závěru setu. Ruská tenistka si tak vzala úvodní sadu. Ve druhém setu pak hrála Kalinská více ofenzivněji, a to možná nesvědčilo Bouzkové, která o svůj servis přišla dvakrát. Ve druhé sadě tak Kalinská zvítězila 6:1. Anna Kalinská se v následujícím kole utká s vítězkou duelu mezi Avanesyanovou a Samsonovou. (16:48:50)

Konec zápasu

2:0; 6:1 - Anna Kalinská

6:1

Anna Kalinská vítězí v dnešním zápase. Podáním vyhnala soupeřku z kurtu, a poté výměnu zakončila razantním bekhendem, kdy se ještě míček dotkl pásky. Ten už pak nestihla vybrat Bouzková.

40-15

Kalinská hraje prudký bekhend po lajně a má dva mečboly!

30-15

Ruské tenistce pomohla opět páska, na kterou nestihla zareagovat Marie Bouzková.

15-15

Kalinská rozpohybovala soupeřku do všech stran, ale nezvládla závěrečný volej, který zahrála daleko za základní čáru.

15-0

Bouzková po úderech od základní čáry hraje příliš daleko do autu.

5:1

1:0; 5:1 - Anna Kalinská

5:1

Kalinská prolomuje podání své soupeřky, kdy po úderech kros přešla k forhendu po lajně, který nestihla doběhnout Bouzková.