Kateřina Siniaková – Clara Burelová

2:1 6:3, 6:7 (7), 6:1

24.06.2024, 14:42 • Kurt č. 1, Bad Homburg (GER) • 1. kolo • Filip Lefenda

Tipsport: 1.25 3.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kateřina Siniaková (27.) vstoupila do travnaté pětistovky v německém Bad Homburgu, kde obhajuje loňský titul, výhrou 6:3, 6:7(7) a 6:1 nad Clarou Burelovou (43.). Francouzku udolala z pozice velké papírové favoritky až po 2 hodinách a 19 minutách. Zvítězit mohla daleko dříve, ve druhém setu ale promarnila náskok 5:3 a následně zahodila v tiebreaku při vedení 6:4 dva mečboly. Třetí set už byl naštěstí jednoznačnou záležitostí Siniakové. V osmifinále narazí na Ljudmilu Samsonovovou (15.) z Ruska. (17:13:29)

Konec zápasu

2:1; 6:1 - Kateřina Siniaková

6:1

Konečně! Kateřina Siniaková dělá za dlouhým střetnutím tečku vítězným bekhendovým returnem po čáře.

40-15

Kateřina Siniaková má po soupeřčině úderu do sítě dva mečboly.

30-15

Siniaková se pod tlakem bránila bekhendem do levého deblového koridoru.

30-0

Tentokrát hrála Francouzka bezprostředně po returnu za pravou boční čáru. Tyto dva fiftýny Siniakové v podstatě darovala.

15-0

Kateřina Siniaková returnovala na střed kurtu. Následoval soupeřčin úder do sítě.

5:1

Tohle už začíná pomalu vypadat na nějaký blok. Siniakové se znovu nedaří ukončit zápas. Po returnu Burelové bude duel pokračovat.

15-40

Tentokrát se do kurtu nevešel dlouhý bekhend Siniakové. Dva brejkboly pro Burelovou.

15-30

Siniaková musí znovu dotahovat. Středem kurtu hrála forhend do zámezí.

15-15

Česka srovnává stav bekhendem podél levé čáry.

0-15

Kateřina Siniaková podává na vítězství. Nezačala dobře, nečistý forhend poslala vysokým kopcem za zadní čáru.