Přípravný zápas

SK Sigma Olomouc – Pogoň Štětín

1:1

konec (1:0)

23.06.2024, 17:00 • Stadion Miejski im. Jana Wojdy, Opalenica • Ondřej Mlčák (@OMlcak)

Tipsport: 3.35 3.55 1.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání v Opalenici skončilo remízou 1:1. Já se s Vámi loučím a někdy příště na shledanou. Pěkný zbytek neděle. (18:54:22)
Úvodní čtvrthodina patřila Sigmě a Jan Navrátil otevřel skóre. Její soupeř se rozehrál až ve 2. polovině a hlavně ke hře přispěl Vahan Bičachčjan. Stav utkání srovnal až v 84. minutě Patryk Paryzek. Sigma se ve 2. poločase už tolik do šancí nedostávala, ovšem v první půli si jich vytvořila mnoho.

90+1

90+1

Zřejmě poslední pokus utkání zaznamenal jeden z hráčů Sigmy Olomouc. Brankář hostů mohl zůstat klidným, jeho pokus totiž letěl daleko od brány.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

89

Sklepnutý míč nedokázal spracovat Łukasiak a obránci Sigmy ho uklidili do bezpečí.

88

Hraje se na obou stranách a čeká nás zajímavý konec zápasu.

87

Hráči Sigmy cítí, že by si zasloužili vyhrát. Elbel běžel po lajně a chtěl najít spoluhráče, to dopadlo neúspěšně.

84

84. PARYZEK - 1:1

84

Štětín právě vstřelil branku!
Poněkud zvláštní gól vstřelil PATRYK PARYZEK. Ten se dostal do vápna a následně po souboji s jedním hráčem Sigmy spadl, i z této pozice dokázal vsítit gól. Stav utkání je 1:1.

83

Přetažený centr teď poslal do vápna jeden z hráčů Štětínu. Koutný provede odkop od brány.

82

Olomoučtí si vytvořili další možnost, zakončili ale dvakrát a gólem neskončila ani jedna střela.

81

Ve vápně se Juliš ocitl s míčem, místo zakončení zvolil nahrávku pryč z vápna, kterou zneškodnil obránce Pogoně.

80

Rozehrávku domácích napadají hráči polského celku, ovšem neúspěšně.

78

Po straně běžel sám Bičachčjan, s jeho střelou měl následně menší problém brankář Sigmy, míč si ale napodruhé pokryl.

77

Míč nakonec končí daleko za bránou Koutného.

76

Nedovolenou hru ted předvedl jeden z hráčů Sigmy Olomouc. Hráči Pogoně teď přemýšlí o nejlepší rozehrávce.

74

Elbelův centr do vápna měl najít spoluhráče, místo toho byl postrážen Cojocaruem