Česká fotbalová liga (A)

TJ Sokol Hostouň – SK Slavia Praha B

1:3

konec (0:3)

09.06.2024, 17:00 • Stadion Vojtěcha Zeithamla (Hostouň) • 30. kolo • Simon Menke

Tipsport: 4.56 4.22 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Rozhodčí ukončil utkání. Vítězem je dnes SK Slavia Praha B, potvrdila tím tak roli jednoznačného favorita.
V prvním poločase Slavie svého soupeře naprosto přejela a nadělila Hostouni 3 góly. Do druhého poločasu Hostouň vstoupila jako vyměněný tým a ukázala, že se s ní musí počítat. Odměnou za jejich aktivitu byla vybojovaná penalta v 68 minutě a následné proměnění pokutového kopu v 69 minutě. Zápas nám nabídnul dohromady čtyři góly, takže bylo na co koukat. Slavii teď čeká baráž o postup do 2. ligy proti Velvarům. Pro Hostouň sezóna skončila a končí na konečném 6 místě.
Děkuji a přeji hezký večer. (19:04:42)

90+3

90+3

Ofsajd domácích, Slavie bude rozehrávat. Zřejmě se pokusí zápas dohrát v poklidu.

90

Žlutá karta pro tým SK Slavia Praha B (Trédl).

90

Rozhodčí ještě uklidňuje dění na hřišti a zanedlouho už budeme opět hrát.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90

Možná poslední možnost pro domácí skórovat. Budou zahrávat zajímavou standardku.

88

Žlutá karta pro tým TJ Sokol Hostouň (De Siqueira).

87

Roh domácích letěl na přední tyč, hlavičkovaný balón netrefuje zařízení.

86

Odpískán ostrý zákrok na polovině hřiště, standardka pro Hostouň.

84

Centr na zadní tyč byl úspěšný, ale hlavička bohužel nikoliv. Pro balón si dolétl Pančev.

84

Rohový kop pro SK Slavia Praha B.

83

Jednoduchá kombinace Slavie nutí domácí běhat bez balónu. Hostouni už moc času nezbývá.