Stamová, Schoonová – Hermannová, Štochlová

2:0

konec (21:16, 21:11)

07.06.2024, 17:00 • Skupina D • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Kanaďanky Melissa a Brandie vyhrály ve dvou setech a postupují přímo do čtvrtfinále. Češky Barbora Hermannová a Marie-Sára Štochlová díky jejich vítězství budou na turnaji pokračovat, čeká je zítra osmifinále. (18:10:47)
Kanaďanky vedou ve druhém setu 12-9 a mají nakročeno ke třetímu vítězství v základní skupině D.
Kanadské volejbalistky nakonec ukořistily první set po velkém boji 23:21. Začíná to s postupem Hermannové a Štochlové vypadat dobře.
Švýcarky ale Melissu a Brandie hodně trápí. Aktuální stav první sady je 14:15 z jejich pohledu.
České volejbalisty Barbora Hermannová a Marie-Sára Štochlová prohrály závěrečný zápas v základní skupině D s Nizozemkami Katjou Stamovou a Raisou Schoonovou 16:21 a 11:21. Kvůli takto vysoké prohře nyní musí doufat, že v souběžně hraném utkání vyhrajou Kanaďanky Melissa a Brandie nad Švýcarkami Anouk Vergeové-Depreové a Joaně Maderové, což jim zajistí postup do osmifinále. Tento zápas budeme na dálku sledovat.

V prvním setu vedou Kanaďanky 14:10.

Konec zápasu

Schoonová ukončila zápas křižnou smečí

21:11

Dobrý servis Štochlové, Nizozemky si ale s problémy dokázaly poradit a Schoonová křižnou smečí zakončila tento zápas!

20:11

Štochlová první mečbol odvrací ulívkou na levé straně.

20:10

Eso po teči pásky. Stamová zařídila mečboly!

19:10

Nizozemky se nezadržitelně blíží k mečbolům.

18:10

Češky bojovaly o míč, ale nedokázaly ho udržet ve výměně. Utekl jim po dvou úderech po skocích do písku mimo hřiště.

17:10

Nizozemky měly problémy na příjmu a jen odevzdaly míč. Díky tomu dostala Štochlová šanci zaútočit křížem a lízla míčem lajnu.