04.06.2024, 18:00 • Stadion Stožice, Lublaň • Matyáš Hampl

Tipsport: 1.48 3.97 6.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji Vám hezký zbytek večera. (19:57:04)
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:5. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 17:17.
Je dobojováno! Fotbalisté Arménie si zaslouží pochvalu za zvýšenou aktivitou ve druhém poločase tohoto přípravného utkání, když jedenáct minut po pauze vyrovnali po brance Varazdata Haroyana, jenže za pár minut vrátil Slovinsko do vedení střídající Josip Iličić.

90+4

90+4

Ještě jeden centr propadl v pokutovém území k domácímu hráči, který svým odkopem ukončuje dnešní utkání!

90+3

Dnešní utkání sleduje 8389 diváků.

90+2

Sandi Lovrić si na půlící čáře počínal nedovoleně a kyperský rozhodčí odpískal další faul.

90+1

Rohový kop nakonec úspěchem, jako při prvním a jediném arménském gólu, neskončil, protože kyperský hlavní rozhodčí odpískal nedovolený zákrok.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90

Přetažený centr sebral na pravé straně střídající Davidyan, jenž si s míčem ještě pohrál a posunul ho na své spoluhráče, kteří svou střelou vybojovali desátý roh Arménie v zápase.

89

Slovinci ubránili další arménské snažení na vyrovnání a odkopli míč daleko od své svatyně.

88

Utkání se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Dokáže Arménie vyrovnat, nebo si Slovinci vítězství pohlídají?

87

Další skvělá souhra střídajícího dua Stojanović – Iličić. Petar Stojanović hledal přihrávkou na pravou stranu právě Josipa Iličiće, jehož přihrávka nikoho v bílém ve vápně nenašla.

86

Jeden z arménských hráčů se přihrávkou snažil o vysunutí jednoho z fotbalistů v rudém dopředu. Přihrávka do útoku ale nakonec neprošla.

85

Vahan Bichakhchyan nechtěně zakopl o míč ve vápně, nakonec mu to ale pomohlo k zakončení, které proletělo asi dva metry vedle levé tyče slovinské branky.

84

Centr do pokutového území ale nikoho v bílém nakonec nenašel.

83

Slovinci budou rozehrávat přímý kop od pravé postranní čáry po faulu arménského fotbalisty.

82

K jednomu ze Slovinců se odrazil míč za pokutové území, ale rána slovinského hráče skončila vysoko nad arménskou brankou.