Tenis

French Open - ženy (antuka)

Brenda Fruhvirtová (4) – Robin Montgomeryová

0:2 3:6, 6:7 (5)

22.05.2024, 11:50 • Kurt č. 10, Paříž (FRA) • 2. kolo kvalifikace • Filip Lefenda

Tipsport: 1.31 3.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sedmnáctiletá Brenda Fruhvirtová (90.) své loňské tažení pařížskou kvalifikací do hlavní soutěže nezopakuje. Na Roland Garros nezvládla z pozice nasazené čtyřky už své druhé vystoupení. V duelu, který byl dvakrát přerušen pro déšť, prohrála 3:6 a 6:7(5) s o dva roky starší Robin Montgomeryovou (182.) ze Spojených států. V prvním setu vedla Češka 3:2, pak prohrála čtyři gemy v řadě. Ve druhém dějství měla Fruhvirtová za stavu 4:1 dokonce k dobru dva brejky, přesto musela do zkrácené hry. Ani v té jí následně k zisku sady vedení 4:1 nestačilo. (14:39:53)

Konec zápasu

0:2; 6:7 - Robin Montgomeryová

6:7

Překvapení je na světě. Robin Montgomeryová ukončuje duel dlouhým vítězným bekhendem do pravého rohu kurtu.

5-6

A bohužel je zároveň mečbolem. Brenda Fruhvirtová hrála v dlouhé výměně bekhendem do sítě. Robin Montgomeryová podává na vítězství.

5-5

Brenda Fruhvirtová vyrovnává forhendem do protipohybu k pravé boční čáře. Jde se hrát o setbol!

4-5

0:1; 6:6; 4-5 - Robin Montgomeryová

4-5

Čtvrtý bod v řadě pro Robin Montgomeryovou. Po servisu na tělo udeřila náběhovým winnerem z bekhendu.

4-4

Vyrovnáno. Brenda Fruhvirtová returnovala po druhém podání bekhendem do pásky, která vrátila míč zpátky na její polovinu.

4-3

Delší forhend Montgomeryové. Brenda Fruhvirtová reagovala od základní čáry bekhendem do sítě, a bohužel prohrála i svůj druhý servis.

4-2

Robin Montgomeryová snižuje před výměnou stran delším forhendem po čáře. Fruhvirtová ho vyškrábla už jen do autu.

4-1

Brenda Fruhvirtová vede díky křižnému bekhendu do protipohybu už o tři body! Třetí set je blízko...

3-1

Brenda Fruhvirtová vede po soupeřčině bekhendu za pravou postranní čáru znovu o dva body.

2-1

Přehlídka zkažených úderů pokračuje. Tentokrát hlášen aut po bekhendu Fruhvirtové.

2-0

Další forhend umístila americká tenistka pro změnu do sítě.

1-0

Brenda Fruhvirtová se po slabší pasáži znovu dostává do tempa! Po jejím delším bekhendu hrála Montgomeryová forhendem kousek za základní čáru.

6:6

Robin Montgomeryová hrála z druhého úderu nečistý bekhend do autu. O vítězce druhého setu skutečně rozhodne tiebreak.