04.05.2024, 16:00 • Bramall Lane • 36. kolo • Václav Plachta

Tipsport: 4.9 4.37 1.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to bude již pro dnešek všechno a vidíme se u dalšího onlajnu. (18:04:50)
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 12:11. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:7.
Nic víc už se však v utkání nestane a Nottingham vítězí nad Sheffieldem poměrem 3:1. O osudu utkání rozhodla 51. minuta, ve které se prosadil hostující kapitán Ryan Yates. V 65. minutě se navíc podruhé v utkání prosadil Callum Hudson-Odoi.

90+6

90+6

Ahmedhodžić vidí druhou žlutou kartu v zápase a Sheffield bude dohrávat o deseti.

90+4

Awoniyi se snažil probojovat do zakončení, jeho postup však zastavuje odmávaný ofsajd.

90+3

Osborn zastavuje svým tělem Ainův střelecký pokus.

90+2

Pokus o přenesení hry v podání Sheffieldu končí u hostujícího Yatese.

90+1

Sels sbírá domácí centr do pokutového území.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje pět minut.

90

Střídání v týmu Nottingham Forest:
ze hřiště odchází Chris Wood, přichází Taiwo Awoniyi,
ze hřiště odchází Callum Hudson-Odoi, přichází Nicolás Domínguez.

89

Robinsonova hlavička míří daleko od vzdálenější tyče.

88

Hudson-Odoi byl blízko hattricku, při zakončení byl však zastaven domácím obráncem.

87

Špatnou rozehrávku domácích zachycuje Aina.

86

Murillo ve skluzu odvrací pokus Breretona.

85

Domácí akce končí opět pouze v zámezí.

84

Domácí fanoušci postupně opouštějí svá místa, mezitím je míč na kopačkách hostujících hráčů.

83

ze hřiště odchází Gonzalo Montiel, přichází Harry Toffolo.

1:3

konec (1:1)

Branky: 17. Brereton (pen.) – 27. Hudson-Odoi (Danilo), 51. Yates (Boly), 65. Hudson-Odoi (Gibbs-White)

Karty:   75. Ahmedhodžić (SHU) – 16. Montiel (NOT)   90+6. Ahmedhodžić (SHU)

Sheffield United: Foderingham – J. Robinson, Ahmedhodžić, Trusty (C) – Osborn, A. Brooks (66. Ja. McAtee), Arblaster, Hamer, Bogle – Brereton, Archer (74. Souza).
Náhradníci: Grbić – Larúsí, Holgate, Norwood, ben Slímán, Brewster, Osula.

Trenér: Chris Wilder

Nottingham Forest: Sels – Aina, Murillo, Boly, Montiel (83. Toffolo) – Danilo, Yates (C) – Hudson-Odoi (90. Domínguez), Gibbs-White, Elanga (67. Niakhaté) – Wood (90. Awoniyi).
Náhradníci: Turner – Sangaré, Kouyaté, Reyna, Origi.

Trenér: Nuno Espírito Santo

Rozhodčí: Kavanagh – Bennett, Robathan