HbK Karviná – HBC Hostivař

2:3

konec (1:1, 0:0, 1:2) Stav série: 1:2

27.04.2024, 15:00 • Sportovní areál SPŠ Karviná • Čtvrtfinále • Ema Jaworská

Tento zápas zaslouženě ovládli hosté, kteří byli celý zápas aktivnější, ale do vedení se dostali až ve třetí třetině po 2 brankách Čejky. Ve 43. minutě sice snižoval na 2:3 Zahradníček, vyrovnat se domácím však nepodařilo. Stav série je tak 2:1 a pokud se Hostivaři podaří vyhrát na karvinské půdě i zítra, ukončí domácím sezónu a postoupí do semifinále. (16:48:21)

44:30

Oddechový čas pro tým HbK Karviná.

42:42

Karviná právě vstřelila branku! Jan ZAHRADNÍČEK se opřel do střely z první a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Martin Pala, Radek Pořízek.

42:28

Oddechový čas pro tým HBC Hostivař.

41:58

Karvinští ostřelují Štouralovu bránu, žádná ze střel však nebyla příliš nebezpečná.

39:08

Hostivař dobře kontroluje situaci i ve vlastním oslabení, a karvinští obránci tak musí rozehrávat od vlastní branky.

37:49

37:01

Hostivař právě vstřelila branku! Jan ČEJKA se v souboji s Procházkou skvěle uvolnil na střed a překonal Mokrého přesnou střelou k tyči. Asistence: Samuel Kucharčík.

36:52

Mokry teď podržel svůj tým několika zákroky v rychlém sledu.

35:46

Hostivař právě vstřelila branku! Zahradníček špatně zpracoval vyhozený míček, načež se k němu dostal Jan ČEJKA a v samostatném úniku se nemýlil. Bez asistence.

34:20

Čejka prověřil domácího brankáře po výměně míčku s Tauferem.

33:56

Míček se po dlouhé době dostal z pásma domácích, stále jej však na hokejkách mají hosté a karvinští napadají.

33:14

Karviná opět zahrála jen na zakázané uvolnění.

32:40

Hostivař stupňuje svůj útočný tlak, domácí se v této třetině ještě k ničemu nedostali.

31:45

Skyba se dlouho zvedal poté, co nepříjemně narazil do mantinelu.

2:3

Branky a nahrávky: 6. Rosůlek (Zahradníček, Pořízek), 43. Zahradníček (Pala, Pořízek) – 10. Vaniš (Kucharčík, Kudela), 36. Čejka, 38. Čejka (Kucharčík)

HbK Karviná: Mokry V. (Smetana L.) – Niedoba D., Procházka D., Růžička J., Sladký Z., Zahradníček J., Zaremba L. (A) – Fárský O., Juraško V., Mikeš T., Pala M.(A), Pořízek R., Procházka A., Puzoň A., Řehůřek M., Rosůlek L. (C), Skyba M., Voznica J., Wróbel J.
Trenér: Petr Popek

HBC Hostivař: Štoural V. (Brykner P.) – Čápek D., Hrabar J., Kočka J., Kudela T. (A), Průcha M., Švanda P., Zámečník D. – Čejka J.,Číž P., Dostál O., Ferfecki Š., Hroch M., Kucharčík S., Lehner P., Pátek J., Taufer M., Urbanec O.(A), Vaniš D., Vaniš J. (C).
Trenér: Jan Krtička

Rozhodčí: Vojtěch Filipiec, Michal Prudík

04:53 HOS 2 Čápek, nedovolené bránění
05:06 KAR 1:0 Rosůlek (Zahradníček, Pořízek)
05:31 HOS 2 Kudela, nedovolené bránění