25:28

konec (14:15)

27.04.2024, 15:00 • Semifinále • Tomáš Němec

Tipsport: 3.23 8.23 1.49 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

První duel mezi Pískem a Mostem končí lépe pro severočeský klub, který zvítězil o 3 branky. Utkání bylo dlouho vyrovnané a žádný z týmů si nedokázal vytvořit větší než dvoubrankové vedení. To se povedlo Baníku až ve druhé půli, když v 45. minutě Somiankaová zvyšovala na 18:23. Písečanky se ovšem nevzdaly a především díky Indrákové a Pokorné stáhly gólové manko na tři branky. To je vše, přeji hezký večer. (16:34:32)

Konec zápasu. (25:28)

60

Kuxová na značce sedmimetrového hodu nezaváhala. Písek si bere před posledním útokem oddechový čas. (25:28)

60

Kostelná vybojovala sedmimetrový hod. (25:27)

60

Rozběhla se poslední minuta utkání. (25:27)

59

Oddechový čas pro tým DHK Baník Most. (25:27)

59

Mučková snad poprvé v utkání vyrazila střelu Korešové. (25:27)

58

Písek v útočné fázi chybuje... (25:27)

57

Kostelná se prodrala do zakončení a následně prostřelila brankářku Písku. (25:27)

57

Nechytatelná střela Seidlové k tyči znamená snížení na rozdíl jediné branky. (25:26)