Česká fotbalová liga (A)

FK Králův Dvůr – FC Viktoria Plzeň B

3:1

konec (2:0)

27.04.2024, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • 24. kolo • Info o změnách stavu (Matyáš Kotlan)

Tipsport: 3.3 4.02 1.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek úplně vše. Užijte si víkend a u dalších přenosů naviděnou. (12:32:43)
Utkání 24.kola ČFL skupiny A mezi Královým Dvorem a Viktorií Plzeň B je u svého konce. Z důležitých tří bodů se raduje domácí celek, který si je zařídil zejména v první půli. V té druhé přidal ještě jednu trefu, Viktoria se zmohla jen na snížení v 88.minutě, a tak konečný výsledek ukazuje poměr 3:1.

90+4

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

88

Plzeň B právě vstřelila branku!
Ke konci zápasu přichází od hostujícího mužstva snížení.
Autorem této branky je ADAM ŠTAUBER. – 3:1.

84

Střídání v týmu FK Králův Dvůr:
ze hřiště odchází Lukáš Kuča, přichází Vojtěch Krejča,
ze hřiště odchází Josef Jinoch, přichází Martin Janků.

80

Žlutou kartu od sudího vidí také Josef Jinoch.

78

ze hřiště odchází Kryštof Krátký, přichází František Sedláček.

74

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
ze hřiště odchází Milan Krůta, přichází Šimon Planeta,
ze hřiště odchází Jindřich Nováček, přichází Adam Štauber.

70

Žlutou kartu inkasoval kapitán hostů Dominik Fišer.

62

ze hřiště odchází Daniel Černý, přichází Martin Fatrdle.

52

Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Ze začátku druhého poločasu jde domácí mužstvo do tříbrankového trháku.
Autorem branky je DANIEL ČERNÝ. – 3:0.

49

Další žlutá karta pro hostující celek. S trestem odchází Burak Alili.

46

ze hřiště odchází Jan Novák, přichází Petr Falout,
ze hřiště odchází Filip Lörincz, přichází Adam Vrba.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:35.
Úvodní dějství utkání 24.kola ČFL A mezi Královým Dvorem a Viktorií Plzeň B je u svého konce. Do kabin jde spokojenější domácí mužstvo, které si díky dvěma trefám v prvních minutách zajistilo vedení 2:0. Komplikace pro Cábelíky přišla ve 36.minutě, kde inksovali červenou kartu.

45+3

45+1

Žlutá karta pro rezervu Viktorie, inkasuje ji Tomáš Vach.

45

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

36

Komplikace pro domácí hráče, ti totiž budou kvůli přímé červené kartě hrát v deseti.
Do sprch se bude pakovat Jiří Kabele.

18

ze hřiště odchází Alex Zarzycký, přichází Patrik Vacek.

9

Tak to je studená sprcha pro favorita z Plzně! Domácí jdou po pár minutách do dvoubrankového vedení.
Autorem branky je DANIEL ČERNÝ. – 2:0

2

Cábelíci jdou do brzkého vedení, když už se prosazují v úvodních vteřinách střetnutí.
Autorem branky je JOSEF BOUČEK. – 1:0.

1

Domácí mužstvo bohužel nespustilo stream, a tak jsme nuceni přejít na změny stavu...
Všichni aktéři tohoto střetnutí právě nastoupili na hrací plochu. Za malý okamžik vše odstartuje.
Hráči obou mužstev mají za sebou předzápasové rozcvičení. Momentálně míří do kabin, kde proběhnou poslední přípravy.

FK Králův Dvůr: Tetour – Bouček, Chocholoušek, Šumilov, Novák, Kuča, Kabele, Hradecký (C), Jinoch, Černý, Krátký
Náhradníci: Krček – Fatrdle, Sedláček, Krejča, Janků
Trenér: Tomáš Šilhavý

FC Viktoria Plzeň B: Daněk – Fišer (C), Zarzycký, Deml, Doubek, Krůta, Vach, Novák, Alili, Nováček, Lörincz
Náhradníci: Vlček – Planeta, Oravec, Vacek, Falout, Vrba, Štauber
Trenér: Josef Parlásek

Rozhodčí: Hlaváček – Severýn, Baum.

FK KRÁLŮV DVŮR

Mužstvo ze Středočeského kraje prožívá přímo hrozivou sezónu. V ní se nachází po 23 odehraných zápasech na beznadějné poslední pozici se ziskem 18 bodů. Záchrana je už vzdálena o pět bodů, takže je nejvyšší čas zabrat a zabojovat o zůstatek v ČFL.

Králův Dvůr zažil hrozivý vstup do jarní části ročníku, v níž jednoznačně prohrál první tři duely. Jenže domácí výhrou s Admirou se nastartoval relativně dobré období, ve kterém se získal cenných sedm bodíků. Právě naposledy ovšem přišla prohra na venkovním hřišti v Přešticích, kde se postavil Robstavu, s nímž padl poměrem 1:3. Cábelíci se mohou spolehnout na domácí prostředí, ve kterém z 18 získaných bodů získali hned 15, přičemž poslední dvě střetnutí zde dvakrát vyhráli, což budou chtít zopakovat s rezervou Viktorie.

Nejvýraznějším mužem v tomto kádru je zkušený útočník Daniel Černý. Devětadvacetiletá zimní posila z Robstavu nastřílela už čtyři branky a šoupla se na nejlepšího střelce mužstva. Jeho forma je opravdu neskutečná, protože z posledních dvou duelů vstřelil všechny góly v tomto dresu.

Získá Králův Dvůr cenné body v boji o záchranu?

FC VIKTORIA PLZEŇ B

Rezerva západočeské Viktorie prožívá zatím velice dobrou sezónu, zejména tedy jarní část. Po 23 odehraných kolech se nachází na čtvrté pozici se ziskem 38 bodů a pozitivním skóre 47:36. Na postup do druhé nejvyšší soutěže to už ovšem v žádném případě nebude, protože na první Slavii B ztrácí už 13 bodů.

Plzeňané zažívají veleúspěšné jaro a hlavně forma z posledních střetnutí je neskutečná. Z posledních čtyř duelů totiž dokázali všechny vyhrát a získat plný počet bodů, přičemž v posledních dvou zápasech neinkasovat. Vše začalo těsnou výhrou 3:2 v derby proti Domažlicím a následně přišly cenné skalpy z pražskými celky. Viktorii nezastavila ani rezerva Slavie, Hostouň a také Admira. Hráči z města piva se pokusí i nadále prodloužit svou sérii na hřišti posledního celku.

Západočeši mohou v kádru nabídnout hned několik zajímavých mladých hráčů. Tím vůbec nejvýraznějším je nejlepší střelec mužstva Adam Vrba. Třiadvacetiletý útočník se v letošním ročníku prosadil již 10x, ale naposledy se prosadil před měsícem doma proti béčku Táborska, takže zlomení tohoto čekání by mohlo přijít právě s Cábelíkama.

Dokáže rezerva Plzně prodloužit svou vítěznou sérii?
Krásné sobotní dopoledne ze středočeského Králova Dvora! V rámci 24.kola ČFL skupiny A zde od 10:30 odstartuje utkání dvou mužstev opačných starostí! Poslední FK Králův Dvůr vyzve na svém trávníku v první pětce hrající FC Viktorii Plzeň B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.