O2xyworld HBC Jičín – TJ Sokol Nové Veselí

29:28

konec (15:14)

17.04.2024, 19:30 • Play-out • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Zápas je u konce. Za poslední minutu a tři čtvrtě už ani jeden z týmů nedokázal skórovat. Jičín, který byl v druhém poločase mírně lepším týmem, si tak odnese ze zápasu vítězství o jeden gól. Veselí se opět musí spokojit s tím, že bodovat nebude. (21:06:21)

Konec zápasu. (29:28)

60

Hosté si vyžádali oddechový čas. (29:28)

59

David Flajsar proměnil sedmimetrový hod a na kontě tak má dnes již osm branek. Veselí tak stále drží šanci na body z tohoto utkání. (29:28)

58

Jiří Dolejší překonal gólmana z těsné blízkosti. (29:27)

58

Na druhé straně velice rychle odpověděl David Flajsar. Celá akce trvala jen dvanáct sekund. (28:27)

58

Jiří Dolejší se krásně uvolnil na středu poté, co si klepl o zem, a pak zakončil k levé tyči. (28:26)

57

Daniel Doškář na druhé straně opět poslal Jičínské do vedení. Našel si skulinku v obraně na středu a míč zasunul do levého dolního růžku. (27:26)

55

55. Radek NAVRÁTIL - 26:26

55

Radek Navrátil dokonce srovnal stav na 26:26! Trefil se po skvělé dohrávce hostů na pravé křídlo. (26:26)

54

Pavel Ogoun dostal dlouhou přihrávku až před branku, zpracoval si míč a poslal ho dovnitř domácí svatyně. (26:25)

53

Domácí celek si vyžádal oddechový čas. (26:24)

52

Ondřej Štěpán si připsal první branku v dnešním utkání. (26:24)

51

Jan Pekař se prosadil z pivota, kam k němu míč šťastně propadl. Pak skočil rybičku do brankoviště a přitom poslal míč do spodní části branky. (26:23)

51

Filip Matouš se dostal do samostatného úniku po pravé straně. Doběhl si až k brankáři, vyskočil a překonal ho. (25:23)

50

50. David DLOUHÝ - 24:23

50

David Dlouhý snižuje na rozdíl jediné branky. Trefil se z křídla střelou o zem do středu pod víko. (24:23)