konec (11:13) Stav série: 1:1

13.04.2024, 17:00 • SH Chemik • Semifinále • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.49 7.66 1.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HK FCC Město Lovosice – HCB Karviná 28:26 (11:13)
Nejvíce branek: Horák 7, Motl 6/4, Chotěborský 5/1 – Patzel 9, Solák 5/1, Růža 3. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 6/5 – 1/1. Vyloučení: 2:2. (18:54:16)
Lovosice dokázaly na svém hřišti porazit Karvinou 28:26 a srovnaly stav semifinálové série na 1:1. Karviné se povedlo v průběhu druhého poločasu vést o tři branky, náskok ale neudržela a v závěru se domácímu týmu povedlo napřed vyrovnat a posléze postupnými krůčky strhnout vedení na svou stranu.

Konec zápasu. (28:26)

60

Oddechový čas pro tým HK FCC Město Lovosice. (28:26)

60

Jenže hned první podmínku hosté nesplnili! Rychlý útok Karviné nevyšel! (28:26)

60

Karviná má 38 sekund na gól, ubránění útoku soupeře a další gól. (28:26)

60

Oddechový čas pro tým HCB Karviná. (28:26)

60

Domácím se povedlo na začátku poslední minuty dostat do vedení o dvě branky! Z náskoku do brankoviště se prosadil Motl! (28:26)

59

Dost možná klíčový zákrok Günla proti náskoku soupeře a střele k pravé tyči! Günl rukou reflexivně trefil míč a Lovosice mohou jít do útoku. (27:26)

58

Jiří Motl ji proměňuje a posílá Lovosice do těsného vedení! (27:26)

58

Faul na zakončujícího Motla na středu brankovišti při náskoku. Sedmička. (26:26)

58

Günl zasáhl proti střele Karviné a dává Lovosicím šanci k zisku vedení! (26:26)

57

Pokorný dokázal kontrovat na druhé straně hřiště! Stav 26:26. Dramatická koncovka se blíží. (26:26)

56

Opět to na sebe vzal Patzel, který už je na devíti gólech! (25:26)

56

Znovu je vyrovnáno. Pokorný tentokrát předvedl úspěšný průnik po pravé straně. (25:25)

55

Už při signalizované pasivitě se odhodlal k náběhu Patzel, který pronikl po levé straně až k brankovišti a vrací Karvinou do těsného vedení. (24:25)

54

Na druhé straně mohl Motl střílet sedmičku po faulu na spoluhráče a opět se nemýlí. (24:24)

53

Hosté dostali možnost zahrávat sedmimetrový hod, který se k levé tyči povedlo proměnit Solákovi. (23:24)

53

Podstřelem přes protihráče se prosadil z hranice devítky Pavel Horák a je vyrovnáno! (23:23)

28:26

HK FCC Město Lovosice: Šem Tov, Günl, Adamík – Holubec, Pokorný, Kupa, Chotěborský, Motl, Hniďák, Dichaminžia, Vojíř, Horák, J. Novák, Stach, Heřmanovský, Mizera, Karlovec.
Trenér: Roman Jelínek

HC Baník Karviná: Mokroš, Vo. Košťálek, Brychlec – Růža, Živanov, Patzel, Plaček, Fulnek, Užek, Harabiš, Solák, Skalický, Široký, Nantl, Ptáčník, Franc.
Trenér: Michal Brůna

Rozhodčí: Horáček, Novotný