02.04.2024, 21:00 • Allianz Stadium, Turín • Semifinále • Jan Janča

Tipsport: 1.78 3.3 5.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
Přeji Vám hezký zbytek dne.
(23:02:34)
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 3:3. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:15.
Máme za sebou 1. utkání semifinálového dvojzápasu italského poháru, ve kterém domácí Juventus porazil Lazio 2:0.
První poločas krásu fotbalu moc nenabídl. O jediné vzrušení se v 11. minutě postaral Cambiaso, neboť byla po faulu na jeho osobu nařízena penalta. VAR však správně zasáhl a pokutový kop zrušil, neboť se Cambiaso nacházel v postavení mimo hru.
Do druhého poločasu jakoby nastoupili jiné týmy a hned v 50 minutě se prosadil Federico Chiesa po nádherné akci. Po ještě snad hezčí akci se v minutě 64. prosadil Vlahovič a zvyšoval tak na 2:0. Od té doby si domácí hráči střežili vátězství a do odvety půjdou s náskokem dvou branek.

90+4

Snaha Lazia je již spíše sporadická. Juventus kontroluje svůj náskok bez problémů.

90+2

Yildiz sympaticky vyzkoušel pozornost brankáře Mandase. Jeho střela z úhlu neměla potřebné parametry, ale skončila mimo brány.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.

89

Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odchází Kostič, přichází Sandro,
ze hřiště odchází McKennie, přichází Alcaraz.

87

ze hřiště odchází Vlahovič, přichází Kean.

85

Weah za své protesty viděl žlutou kartu.

85

Se střelou Weaha si brankář Mandas poradil.

83

Faulem skončilo útočné snažení Juventusu.

82

ze hřiště odchází Chiesa, přichází Yildiz,
ze hřiště odchází Cambiaso, přichází Weah.

Střídání v týmu S. S. Lazio:
ze hřiště odchází Gila, přichází Hysaj.

80

Domácí hráči kombinují s míčem a vyčkávají. Hráči Lazia napadají, ale jejich pressing nemá úspěch.

77

Hra se uklidnila a plyne kolem půlící čáry.

75

Hra je přerušena, neboť na hřišti leží Bremer.

74

ze hřiště odchází Alberto, přichází Kamada,
ze hřiště odchází Immobile, přichází Castellanos.

72

Domácí budou mít k dispozici rohový kop.

71

Federico Gatti si naskočil na rohový kop a jeho dobře mířená hlavička skončila jen těsně mimo brány.