4:3

po prodl. (0:1, 0:1, 3:1 - 1:0) Stav série: 1:0

30.03.2024, 18:00 • UNYP ARENA • 2. kolo • Adam Náhončík

Tipsport: 1.95 5.0 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost a zítra se společně doufám uvidíme u zápasu Chodov – Tatran od 18:00. Přeji hezký zbytek večera. (19:58:49)
Je konec! BUTCHIS sice nedokázali na začátku zápasu využívat jasné tutovky, ale do třetí třetiny se semkli a dokázali vyrovnat, poté ještě v prodloužení vstřelit rozhodující branku a berou v sérii první bod! Pardubice budou muset zítra hodně zabrat, aby stav série srovnali!
BUTCHIS – Sokoli Pardubice 4:3
Branky a nahrávky: 47. Papež (J. Černý), 54. Waldhauser (Papež), 58. Waldhauser (J. Černý), 69. Waldhauser – 18. Pakosta (Prix), 22. Savický (Křinka), 53. Křinka (TS). Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Diváci: 68. Zásahy brankářů: 7:15. Po třetinách: 0:1, 0:1, 3:1 – 1:0.

68:05

68:05 Jan WALDHAUSER - 4:3

68:05

Butchis právě vstřelil branku!
BUTCHIS dávají branku, která jim zajišťuje první bod v sérii! JAN WALDHAUSER se dostal šťastně k odraženému balónku na středu hřiště, poté přesně zamířil do pravého horního rohu branky Matěje Denemarka! Bez asistence.

67:10

Další nedovolený faul, tentokrát fauloval Křinka na polovině hřiště. Rozehrávat bude samozřejmě domácí celek.

66:42

Dobrá střela Nováka, ale trefil pouze svého spoluhráče Jana Černého, vzápětí se ještě dokázal k míčku dostat Drastich.

66:05

Sokoli napodobují svého dnešního soupeře také dlouhým předržováním míčku, rozhodčí nechtějí do zápasu už nyní moc zasahovat.

65:34

Další dobrá střela domácích, kteří se snaží rozhodnout už v prodloužení, spoléhat se na nájezdy není rozhodně nejideálnější řešení.

65:01

Přesunuli jsme se do druhé poloviny prodloužení.

64:46

Erik Papež střílel po krosové přihrávce a mohl rozhodnout, jenže trefil pouze skvěle se přesouvajícího se Matěje Denemarka!

64:16

Štěpán Novák byl faulován u levého mantinelu, rozehrávat bude tým BUTCHISU.

63:40

Domácí se dostali až na polovinu soupeře, kde se dostal ke střele Švelbl, ale minul branku Matěje Denemarka!

62:52

BUTCHIS se také snaží dlouho držet míček, což rozhodně není na škodu, ale rozhodčí zápasu by měli více popohnat hráče, aby byli aktivnější.

62:15

První střela v prodloužení, kterou vyslal Radek Drba, nakonec, ale Jan Hlinák chytá a může rozehrát na své spoluhráče!

61:35

Stále domácí celek celé prodloužení bez balónku, ale trenér domácích asi ani nechce nějaké zběsilé napadání po svých hráčích.

61:07

Sokoli drží míček stále na své polovině, BUTCHIS jsou pouze na své polovině a také čekají co vymyslí jejich soupeř.

60:41

Hosté zatím drží míček na svých holích na polovině hřiště a čekají až udělá jejich soupeř nějakou chybu, aby se mohli dostat před branku Jana Hlináka.

4:3

Branky a nahrávky: 47. Papež (J. Černý), 54. Waldhauser (Papež), 58. Waldhauser (J. Černý), 69. Waldhauser – 18. Pakosta (Prix), 22. Savický (Křinka), 53. Křinka (TS)

Využití: 0:1. Zásahy brankářů: 7:15.

BUTCHIS: Hlinák (C) (Vladař) – Drastich, Regner, Svoboda, Šubrt, Václavík, Švelbl, Wald – M. Petráň, J. Novotný, Pavlíček, Veleba, P. Novotný, Maňour, Waldhauser, Papež, Novák, J. Černý.
Trenér: Jan Zahalka

Sokoli Pardubice: Haleš (Denemark) – Kaluža, Šimák, Viterna, Nezval, Klein, Prix (C), Škoda – Polis, Hurt, Pakosta, M. Bína, Žáček, Křinka, Drba, Savický, Puchner.
Trenér: Martin Zozulák

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora