3:1

konec (0:1, 1:0, 2:0) Stav série: 2:0

30.03.2024, 17:30 • Niké Aréna Žilina • Semifinále • Klaudia Kadlecová sk

Tipsport: 1.17 7.88 10.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Žilinčania otočili skóre stretnutia v tretej tretine dvoma gólmi a zvíťazili aj v druhom semifinálovom súboji nad Dubnicou, tentokrát 3:1. Zápas sa pre hostí vyvíjal dobre, zlepšili svoju hernú činnosť oproti včerajšku, ale ani to im nestačilo na vlkov. Dnes sa aj veľa vylučovalo, v závere poslednej tretiny išiel predčasne pod sprchy Jakub Pobežal, ale Dubničania sa ako keby zľakli a v tejto dlhej presilovej hre vôbec nič nevymysleli a hrali ju príšerne. Séria sa za stavu 2:0 presúva do Dubnice. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte peknú sobotu. (19:50:13)

59:20

Žilinčania vyhadzujú puk zo svojho pásma, ale prázdnu brány netrafili.

58:53

Kristín opustil bránu až teraz a je tu totálny vabank hostí!

57:45

Nejde to dubnickým hráčom. Ostávajú im posledné dve minúty.

56:34

Tak Pobežal skomplikoval záver zápasu svojmu mužstvu. Za napadnutie do hlavy vidí trest do konca stretnutia.

56:34

Vylúčenie v tíme DOXXbet Vlci Žilina:
Pobežal J. – 5 min. + DKZ, napadnutie oblasti hlavy a krku.

55:30

Dubničania pekne zakombinovali. V trojici sa vydali do útoku a Hovorka akciu zakončil spomedzi kruhov. Košarišťan podržal puk.

54:14

Hostia získavajú buly v útočnom pásme po zakázanom uvoľnení Žiliny.

53:22

Hostia v plnom počte.

52:44

Kombinácie vlkov sú nebezpečné. Aspoň na malý moment sa Dubničania oslobodili.

51:57

Jakúbek tesne minul bránu.

51:22

Vylúčenie v tíme TSS GROUP Dubnica:
Trška – 2 min., hákovanie.

48:59

Vlci Žilina dali gól! Dvojgólové vedenie Žiliny. Na bránu nahadzoval puk Jansons, Kristín ho len vyrazil pred seba, nestihol sa ani spamätať a už mal po dorážke od MICHALA JUŠČÁKA puk vo svojej svätyni.
Asistencie: Jansons, Belluš.

47:47

Vlci Žilina dali gól! Dyakovu strelu nepokryl brankár Kristín, myslel si, že má puk pod sebou, lenže PATRIK KOYŠ sa dobre orientoval pred bránou a poslal puk nad ležiaceho gólmana.
Asistencie: Dyakov, Rajnoha.