Španělská LaLiga

Valencia CF – RCD Mallorca

0:0

konec (0:0)

30.03.2024, 18:30 • Estadio de Mestalla (Valencia) • 30. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.19 2.93 4.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:37:30)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:11.
Valencia nevyhrála pátý z posledních šesti zápasů a na osmém místě tabulky se jí pomalu začíná vzdalovat vysněný postup do evropských pohárů. Patnáctá Mallorca udržela třetí čisté konto z předchozích čtyř zápasů a přijatelným způsobem se naladila na finále Copa del Rey, které příští týden odehraje proti Bilbau.
Miguel Ortiz Arias naposledy využil svou píšťalku a zápas mezi Valencií a Mallorcou ukončil za stejného skóre, jaké platilo při zahajovacím výkopu. Moc zajímavého fotbalu promoklí diváci na stadionu Mestalla neviděli. Největší šance se udála pár minut po změně stran, kdy Peter González z malého vápna trestuhodně nedorazil do prázdné branky vyražený přímý kop Pepelua. Ve druhé domácí šanci Greif chytil hlavičku Dura, kdežto Mamardašvili jedinkrát vážně zasahoval až v 84. minutě proti střídajícímu Radonjićovi.

90+2

90+2

Guerra otočil těžiště doprava. Tam se Correia přes Latu k centru nedostal a rozhodčí správně nařídili odkop od branky.

90+1

Nastavují se pouze 2 minuty.

90

Samu Costa zezadu povalil Dura a za zlostnou reakci za odpískaný faul vyfasoval docela zbytečnou žlutou kartu.

90

Radonjić si luxusně zpracoval přenesení do jeho pravé strany, jenomže následný centr byl pro Pratse s Muriqim nechytatelný.

89

Prats chyběl v místech, kam Muriqi prodlužoval výkop Greifa. Kosovskému útočníkovi tento duel moc nevychází.

87

Darder ve sprintu překonal střed hřiště. Přes Pepelua pokračovat dál ale nemohl a z přímočaré akce se stalo dobývání zatažené obrany.

86

Z učebnicového postavení na druhém konci hřiště profitoval také Greif, kterému zapadl do koše Amalláhův pokus zpoza vápna.

85

Střílený centr Radonjiće Prats vpádu drobně tečoval přesně do místa, kde stál gruzínský gólman Valencie. Tady měli domácí štěstí.

84

Copete příkladně odčinil své zaváhání. V protiofenzivě hostů pokračoval Radonjić. V pravé části vápna si přehodil míč na levačku a prudkou střelou k bližší tyči vyprášil rukavice brankáře Mamardašviliho.

83

Oba týmy mají na kontě už přes 70 ztracených balónů. V tomto ohledu se nedá moc divit, že deset minut před koncem zůstává v platnosti bezgólové skóre.

81

Copete přišel k úrazu v souboji s Lópezem. Přesto rozehrávali domácí a na svět se vyklubala další hlavička Dura, jež má za následek pouze odkop od Greifovy branky.