Chance Extraliga mužů

HC Dukla Praha – KH ISMM Kopřivnice

27:23

konec (11:13) Stav série: 2:1

29.03.2024, 19:30 • Sportovní centrum Řepy • Čtvrtfinále • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.36 9.06 4.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC Dukla Praha – KH ISMM Kopřivnice 27:23 (11:13)
Nejvíce branek: Tonar 5/4, Dokoupil 5, M. Rakouský 5 – Polcar 7, Hanus 5, Střelec 3. Rozhodčí: Hájek, Kozler. Sedmimetrové hody: 5/4 – 2/0. Vyloučení: 4:5. ČK: Březina, Křístek (DUK). Diváci: 320. (21:11:42)
Házenkáři pražské Dukly vítězí nad Kopřivnicí 27:23 a ve čtvrtfinálové sérii se ujímají vedení 2:1! Hosté přitom většinu prvního poločasu vedli a jejich náskok se vyšplhal až na rozdíl tří gólů. Po změně stran však Pražané manko dotáhli a od stavu 17:16 už byli vpředu naopak oni. V závěrečných minutách si pak udržovali tří až čtyřbrankové vedení a Kopřivničtí již tuto ztrátu nedokázali smazat.

Konec zápasu. (27:23)

60

Už běží poslední půlminuta zápasu. Dukla to již dohrává. Střela asi přijde až při pasivitě. (27:23)

59

Šanci hostí na korekci chytá Petržala a tím je asi definitivně jasno! (27:23)

59

Michal Tonar se nemýlil a Dukla zase vede o čtyři góly. (27:23)

59

Martin Rakouský byl při zakončení sražen a Pražané mají k dispozici sedmičku. (26:23)

58

Pavel Musálek snižuje na rozdíl tří gólů. (26:23)

57

Vyloučen je domácí hráč Jiří Rakouský. (26:22)

57

Necelé čtyři minuty do konce a tohle se už bude hostům otáčet těžko. (26:22)

55

Domácí získali míč v obraně a za tohoto stavu to náležitě slaví. To jsou samozřejmě důležité momenty, kdy Pražané mohou místo obdrženého gólu útočit. (26:22)

55

Tentokrát nepřesná střela Erebaie. (26:22)

54

Zablokovaná střela domácího Erebaie. Následuje time-out Dukly. (26:22)

54

Petržala skvěle vychytal protihráče, který si před něho seběhl z levého křídla. (26:22)

53

Martin Rakouský se trefil nízko k pravé tyči z pohledu gólmana. Dukla to má rozehrané nadějně. (26:22)

53

Jan Polcar snižuje na rozdíl tří gólů. (25:22)

52

Nešťastný moment pro Žingora. Ten si připsal dobrý zákrok, když vyrazil střelu ze střední vzdálenosti. K míči se však dostal Jiří Dokoupil a ten už to měl snadné. (25:21)

51

Martin Rakouský ale dává Dukle určitý klid v podobě tříbrankového vedení. (24:21)

27:23

HC Dukla Praha: Votava, Petržala – Vojtela, Duda, Březina, Bolehovský, Erebai, Krušberský, Dokoupil, Křístek, J. Rakouský, Hlinka, Tonar, Moravčík, M. Rakouský, Hrubý.
Trenér: Michal Tonar

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, B. Pšenica – Střelec, J. Ježek, Ošmera, Zima, Gřes, Kancel, Petřík, Polcar, Brito Benítez, P. Musálek, Lefan, Hanus, Bukovský, R. Doležel.
Trenér: Tomáš Sklenák

Rozhodčí: Hájek, Kozler