konec (1:0)

29.03.2024, 15:00 • Orelský stadion, Uherský Brod • 21. kolo • Jan Janča

Tipsport: 2.57 3.31 2.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. Přeji Vám hezký zbytek svátečního dne a krásné svátky. (16:58:06)
Máme za sebou utkání 21. kola MSFL, ve kterém domácí ČSK remizoval s FC Zlín B 1:1. Do utkání lépe vstoupili domácí. Byli za to odměněni v 21. minutě, kdy se z volného přímého kopu brilantním gólem prosadil Votava. Do konce poločasu byla hra vyrovnána.
Po změně stran byli lepší hosté. V 49. minutě nejprve Bobčík trefil břevno po rohovém kopu. V minutě 62. se tentýž hráč postavil ke značce pokutového kopu a neomylně proměnil. Do konce zápasu byla hra rozháraná a neobsahovala mnoho krásných momentů. A proto po zásluze skončil zápas 1:1 a oba týmy berou bod.