24.03.2024, 18:00 • Hala STaRS, Karviná • Čtvrtfinále • Matyáš Kotlan

Tipsport: 1.05 14.9 12.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek vše. Užijte si zbytek víkendu a u dalších přenosů naviděnou. (19:38:05)
HCB Karviná – SKKP Handball Brno 25:22 (9:11)
Nejvíce branek: Harabiš 6/4, Patzel 5, Solák 5 – Kocich 4, Kukulovski 4, Stein 4/2. Rozhodčí: Blanár, Valášek. Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/2. Vyloučení: 3:5. Diváci: 984.
Druhé čtvrtfinálové utkání mezi Karvinou a Brnem je u svého konce. Druhý bod v sérii si na svou stranu připisuje domácí Baník, který vyhrál výsledkem 25:22. První poločas ovšem Brno předvedlo dobrý výkon, po němž vedli o dvě branky. Jenže ve druhé půli pomohl Karviné zejména brankář Petr Mokroš a i díky němu se mohou radovat domácí fanoušci.

Konec zápasu. (25:22)

60

Ještě na závěr si zapisuje branky ze sedmičky hostující Adam Stein. (25:22)

60

Tak i v posledním momentě připisuje výborný zákrok Petr Mokroš. (25:21)

59

David Růža se nejlépe zorientoval a potvrzuje do prázdné branky vítězství Baníku. (25:21)

59

Žlutou kartu za protesty dostává trenér Pavel Hladík. (25:21)

59

Oddechový čas pro tým SKKP Handball Brno. (24:21)

58

Důležitý gól pro domácí. Ze sedmičky se trefuje opět Denis Harabiš. (24:21)

58

A pozor je to o dva góly. Jakub Bosák dokázal proměnit rychlý brejk. (23:21)

57

Martin Kocich dostal ve středu pole velký prostor, který využil přesnou střelou. (23:20)

56

Opět domácí mohou líbat ruce fantastickému Mokrošovi. Ten si zkušeně počkal na pokus z křídla. (23:19)

56

Velká škoda pro Karvinou, jelikož hosty zachraňuje branková konstrukce. (23:19)

55

Oddechový čas pro tým HCB Karviná. (23:19)

55

Hned to mohlo být o tři, jenomže opět se vyznamenal Mokroš. (23:19)

55

Jakub Bosák prolomil gólem bezmoc Brna v zakončení. (23:19)

54

Jonáš Patzel se nejlépe zorientoval na devítce a do šibenice nedal Pyškovi šanci. (23:18)

53

Další neúspěch pro hosty, kteří se již dlouhou dobu nemohou prosadit ze hry. (22:18)

25:22

HC Baník Karviná: Mokroš, Vo. Košťálek, Brychlec – Růža, Prašivka, Živanov, Patzel, Plaček, Fulnek, Užek, Harabiš, Solák, Skalický, Široký, Nantl, Franc.
Trenér: Michal Brůna

SKKP Handball Brno: Pyško, Furman – Kocich, Tóth, R. Flajsar, Erbes, Burget, Kukulovski, Strack, D. Janda, Kasal, Kolečkář, Stein, Bosák, Vukićević.
Trenér: Pavel Hladík

Rozhodčí: Blanár, Valášek