3:2

konec (1:1, 1:1, 1:0) Stav série: 4:1

23.03.2024, 17:00 • Enteria arena, Pardubice • Čtvrtfinále • Lukáš Hrdina

Tipsport: 1.64 4.42 4.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Pardubice ve strhujícím závěru zápasu dokázaly porazit ve Východočeském derby Hradec Králové a postupují výsledkem 4:1 na zápasy do semifinále play-off Tipsport Extraligy.

Nejlepší hráči zápasu
HC Dynamo Pardubice - Tomáš Vondráček
Mountfield HK - Lukáš Pařík (19:25:37)

59:30

Dynamo hraje v plném počtu.

59:06

Pardubice ukusují poslední vteřiny přesilové hry soubojem v rohu hřiště.

58:28

Hradec se snaží dostat puk za záda Willa velkým množstvím střel, ale pardubický gólman stále odolává!

58:05

Další vyhození si vzal na starosti Poulíček, který také těsně minul.

57:25

Dynamu se podařilo vyhodit kotouč a to jen těsně vedle pravé tyče hradecké branky.

57:13

Je to tady! Hradec zkouší hru bez gólmana.

57:13

Hradec Králové si vyžádal oddechový čas.

57:13

Hradecký Mountfield dostává necelé tři minuty před koncem výhodu v podobě přesilové hry.

57:13

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Matej Paulovič – 2 min., podrážení.

56:24

Zápas aktuálně probíhá v neskutečném tempu poté, co Dynamo vsítilo branku.

54:24 5/5

Dynamo právě vstřelilo branku!
Dynamo se ve třetí třetině dostává do vedení! Může za to JAN MANDÁT, jenž se dostal k puku v prostoru mezikruží po přihrávce Vondráčka a zavěsil do hradecké sítě.
Asistence: Tomáš Vondráček.
Mandát J., Vondráček T., Poulíček P., Hájek L., Vála O.
Eberle J., Pavelka T., Pláněk M., Šťastný D., Estephan G.

54:10

V poslední třetině má mírně více ze hry Hradec, který se více drží na puku a v útočné třetině.

54:10

Další rychlé přečíslení Dynama zastavuje ofsajd. Hra se tak přesune do středního pásma.

53:13

Sedlákův rychlý přechod a následná střela skončila na brusli Blaina, jenž jeho střelu zblokoval.

52:59

Další souboj v rohu hřiště musí nakonec ukončit píšťalka rozhodčího. Bude se vhazovat po levé ruce Willa.

52:27

Hykova střela z úhlu našla pouze lapačku Paříka.

3:2

Branky a nahrávky: 18. Vála (Hájek), 26. Vondráček (Mandát, Poulíček), 55. Mandát (Vondráček) – 2. Miškář (Estephan, Blain), 34. Jergl

HC Dynamo Pardubice: Will (Pavlát) – D. Musil, Čerešňák, T. Dvořák, Košťálek, Vála, Hájek, M. Houdek – Pánik, Sedlák (C), Hyka – R. Kousal, Zohorna (A), Radil – Paulovič, A. Musil, Kaut – Mandát, Poulíček (A), Vondráček.
Trenér: Marek Zadina

Mountfield HK: Pařík (Lukáš) – Freibergs, Blain (A), Pavelka, Pláněk, Kalina, McCormack, Jank – Okuliar, Tamáši, Jasper – Perret, Kev. Klíma, Jergl (A) – Eberle (C), Estephan, Šťastný – R. Pavlík, Lalancette, Miškář.
Trenér: Tomáš Martinec

Rozhodčí: Mrkva, Šír – Blažek, Lederer.

Diváci: 10194

00:38 PCE 2 Hyka, příliš mnoho hráčů na ledě
00:56 PCE 2 Mandát, sekání