po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0) Stav série: 2:0

10.03.2024, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • Čtvrtfinále • Matěj Kotala

Tipsport: 1.5 4.43 5.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

63:59

63:59 Daniels BĒRZIŅŠ - 2:1

63:59 5/4

Vsetín právě vstřelil branku!
Valaši si berou další domácí výhru a získávají tak druhý bod do série. DANIELS BERZINŠ totiž těsně před Postavou dokázala tečovat nahození Jenáčka. Do Přerova tak pojede Vsetín s mečbolem na výhru v sérii. Asistence: Šimon Jenáček.
Bērziņš D., Jenáček Š., Larsen M., Hrňa E., Holec M.
Pšurný R., Krisl J., Cubo O., Ministr D.

63:36

Hrňa taktéž pálil mimo.

63:10

Přerovu se podařilo kotouč držet a zdržet tak i nějaké ty vteřinky z vyloučení Doležala.

62:40

Robova rána letěla mimo bránu.

62:34

Doležal, který si letos zahrál i pár zápasů v Extralize se provinil podrážením a nabízí domácím přesilovku v prodloužení.

61:57

Hořanský posílal kotouč na Kerna, který však byl zablokován a nedostal se k puku.

60:51

Chludil posílal zpoza brány kotouč na Dobšu před bránu. Jeden z domácích obránců ale zblokoval přihrávku a odvrátil tak šance hostů.

60:16

První střelu prodloužení si připsal Černý, který od modré čáry prověřil Zhukova. Brankář Valachů opět chytl puk do lapačky.

60:01

Po debaklu 8:0 to v dnešním utkání dokázali přerovští dotáhnout až do prodloužení za stavu 1:1. Že hokej bude tvrdší a útočnější se nepotvrdilo a bylo to spíše čekání na chybu a hra ve středu hřiště. Přesto by se dalo říct, že lepším celkem byl opět domácí Vsetín, který se i přes obrovskou šanci Staňka nedokázal prosadit. Prodloužení nám začne zhruba v 19:40 a bude se hrát dvacet minut v plném počtu.

60:00

59:38

Smetana nezachytil kotouč na modré čáře a domácí se tak sami vyhnali z pásma.

58:26

Černého pokus od modré čáry před Zhukovem ještě skočil, to však nezabránilo domácímu brankáři, aby kotouč chytil.

58:17

Velké zmatky u vsetínské brány, když se nedohodl Zhukov s jedním z obránců. Ministr jejich zaváhaní ale využít nedokázal.

57:46

Březina vybojoval kotouč ve vlastním pásmu a následně nahodil kotouč za bránu Zhukova.

55:47

Teper posílal kotouč směrem k brance tak, aby jej dokázali jeho spoluhráči tečovat. Žádna teč však nepřišla a kotouč skončil v rohu hřiště.

2:1

Branky a nahrávky: 2. Vaňo (Machala, Ondračka), 64. Bērziņš (Š. Jenáček, Larsen) – 35. Dobša (Zeleňák, Cubo)

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Romančík) – Š. Jenáček, Smetana (A), Teper, Staněk, Hryciow, Ondračka, Larsen – Rob (A), Matějček, Jonák – Hrňa (C), Bērziņš, Holec – Š. Bláha, Kern, Hořanský – Vaňo, Dědek, Machala.
Trenér: Jiří Weintritt

HC ZUBR Přerov: Postava (Piták) – Krisl (C), R. Černý, Zeleňák, Chroboček, F. Němec, Kudělka (A), Cubo – Indrák, Pechanec, Březina – Pospíšil, Nemec, Chludil – Dobša, Zembol, Ministr – Mácha, Pšurný, T. Doležal (A).
Trenér: Michal Mikeska

Rozhodčí: Mejzlík, Zeliska – Kráľ, Štěpánek.