po prodl. (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1) Stav série: 0:2

10.03.2024, 17:00 • Čtvrtfinále • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.21 4.01 2.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany již vše, děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou! (19:49:20)
Zatímco třetí třetina prakticky žádné šance nenabídla, prodloužení trvalo pouhých 57 sekund. Domácím prošel ostrý zákrok na Werbika, což prostějovskou pětici evidentně zaskočilo a o pár sekund později tváří v tvář brankáři Štipčákovi rozhodl zápas Mikko Salmio. Zlín tak jde v této čtvrtfinálové sérii do vedení 2:0 na zápasy a na vlastním ledě bude mít k dispozici dva mečboly.

64:03

64:03 Mikko SALMIO - 2:3

60:57 5/5

Zlín právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, Berani po necelé minutě rozhodují prodloužení a ujímají se vedení 2:0 v sérii! Lukáš Forman dohrál u mantinelu Werbika, sudí ale nechali hru pokračovat, což prostějovští obránci zřejmě nečekali. Toho dokonale využil MIKKO SALMIO, který přízemní střelou z mezikruží překonal Štipčáka! Asistence: Martin Lang.
Salmio M., Werbik N., Lang M., Warg S., Čáp Z.
Forman L., Pohl J., Veselý J., Hašek P., Illéš J.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 19:40.
Ve třetí třetině branka nepadla. Oba týmy si především hlídaly vyrovnaný stav a šancí bylo k vidění pomálu, poslední minuty nabídly už jen udržovanou. Následovat bude přestávka na úpravu ledu a plnohodnotné 20minutové prodloužení!

60:00

59:21

Paukku si sám nahodil puk do útočného pásma, poté byl ale odstaven od kotouče urostlým Šidlíkem.

58:31

Velezkušený Bedřich Köhler si zavezl kotouč do pásma a skrytou střelu přes obránce se pokusil vyzrát na Štipčáka, ale neuspěl.

58:06

Obě pětice střídají, kotouč je za brankou Prostějova. Do konce třetí třetiny už zbývají pouze dvě minuty.

57:29

Marek Štipčák si po delší době sáhl na kotouč a po nahození z pravé strany raději přerušil hru.

56:41

Mikko Salmio jen vyhodil puk do útočné třetiny a odjel vystřídat, je znát, že zlínští hokejisté v závěru třetí třetiny především nechtějí udělat chybu.

56:10

Dnešní utkání sleduje 2115 diváků.

55:41

Zdeněk Doležal leží na ledě po souboji s Novotným v rohu kluziště. Hra je přerušena, vylučovat by se ale nemělo.

55:27

Kotouč vyletěl ze hřiště a následovat bude poslední komerční přestávka tohoto utkání.

54:55

Čáp teď krásným křižným pasem vybídl ke skórování Zdeňka Sedláka, ten si ale prudkou přihrávku v těžké pozici nezpracoval.

54:18

Sedlákovo nahození se od zadního mantinelu odrazilo do prostoru před Štipčákem, tam ale nebyl nikdo ze zlínské pětice.

2:3

Branky a nahrávky: 10. Z. Doležal (Hanousek, Jiránek), 33. Fronk (Ostřížek) – 17. Riedl, 33. Šlahař (Paukku, Salonen), 61. Salmio (M. Lang)

LHK Jestřábi Prostějov: Štipčák (Pavelka) – Šidlík, Hanousek, Forman, Pohl, Krejčí, Kubeš, Drtil – Jiránek (A), Jáchym (A), Z. Doležal – Illéš, Hašek, J. Veselý – Slanina, Ostřížek, Fronk – V. Burian, Venkrbec (C), Maruna.
Trenér: Martin Janeček

Berani Zlín: Huf (Kořének) – Salonen, Riedl, Čáp, Warg, Zbořil, M. Novotný, Suhrada – Šlahař, Holík, Paukku – M. Lang, Werbik, Salmio – Novák, Süss, Z. Sedlák – P. Sedláček (A), Gago, Köhler (C).
Trenér: Jan Srdínko

Rozhodčí: Petružálek, Kostourek – Kokrment, Dědek