Česká fotbalová liga (A)

FK Motorlet Praha – FC Viktoria Plzeň B

1:1

konec (1:1)

02.03.2024, 10:15 • Motorlet Praha (UMT) • 16. kolo • Aleš Strouha (@AlesStrouha)

Tipsport: 3.67 3.63 1.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu konec dnešního zápasu. Ve druhém poločase jsme již branku neviděli a utkání tak skončilo remízou 1:1, když na gól domácího Rossmanna ještě v prvním poločase odpověděl Planeta. (12:11:44)

90+4

90+3

Po útočném faulu hostů budou z vlastní poloviny rozehrávat domácí. Ti již nikam nespěchají.

90+1

Nastavují se čtyři minuty.

90

Střídání v týmu FK Motorlet Praha:
ze hřiště odchází Adam Alexandr, přichází Ondřej Lukášek,
ze hřiště odchází Jan Šulc, přichází David Veselý.

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
ze hřiště odchází Adam Vrba, přichází Adam Štauber.

89

Tempo hry se trochu zvyšuje a oba celky chtějí rozhodnout. Čas se jim ale rychle krátí.

86

Centr z levé strany propadl až na zadní tyč k Jurčišinovi, ten ale hlavou zakončil velmi slabě do míst, kde byl připravený Baier.

85

Odražený balon zkoušel poslat na bránu Kodýdek, zamířil ale mimo.

84

ze hřiště odchází Ondřej Deml, přichází Milan Krůta.

83

Z dálky pálil Deml, jeho tečovaný pokus končí opět v zámezí. Další roh.

81

Hosté se přeci jen nadechují k nějakému alespoň mírnému náporu. V krátkém sledu je tu druhý rohový kop.

80

Po centru Doubka se snažil hlavičkovat Fišer, hosté ale nakonec bránu soupeře neohrozili.

78

Oba týmy hrají v těchto fázích hry již velmi opatrně. Očividně nikdo nechce udělat v závěru zápasu chybu.