konec (1:0)

02.03.2024, 15:30 • Mewa Arena, Mohuč • 24. kolo • Dominik Čáň

Tipsport: 1.91 3.74 4.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 16:9. Rohy: 12:6. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 12:15. (17:32:11)
Fotbalisté Mohuče nakonec neudrželi vedení z prvního poločasu. Po změne stran již nebyli domácí aktivnějším mužstvem a hra se vyrovnala. Mönchengladbach se prosadil v padesáté páté minutě zásluhou talentovaného Nathana Ngoumoua, kterému posadil na hlavu nadýchaný centr Florian Neuhaus. V závěrečných minutách navíc hrála Borrusia přesilovku po vyloučení Dominika Kohra, početní výhodu ovšem nevyužila. Gladbach si tak ze hřiště předposlední Mohuče odváží pouze bod.

90+4

90+4

Zdá se, že se v utkání již nic nestane.

90+4

Nadiem Amiri vyslal tvrdý centr z pravé strany, který Nicolas vyrazil a poté přišel útočný faul.

90+3

Ovšem nyní dravá aktivita Karima Onisiwa, který utekl po pravé strasně, ale jeho střelu vyráží Nicolas na roh.

90+2

Hosté zatím příliš nevyužívají své početní převahy, hra se odehrává ve středu hřiště, ani jeden z týmu nedokáže držet míč na svých kopačkách déle

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90

Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach:
ze hřiště odchází Manu Koné, přichází Grant-Leon Ranos.

89

Sepp van den Berg vletěl do vápna, ale nezvládl centr, který míří opět do zázemí.

89

Richter šikovnou patičkou směřoval míč do malého vápna, ale Nico Elvedi opět na svém místě a odkopává míč do zázemí.

88

Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05:
ze hřiště odchází Jonathan Burkardt, přichází Danny da Costa.

88

Franck Honorat posílal centr do vápna, ale pouze do ofsajdu.

86

Hosté oblehájí vápno domácích, uvídíme další roh Glabachu.

84

Dominik Kohr si neodpustil nepřípustná gesta na hlavního rozhodčího a vidí za tu druhou žlutou kartu. Domácí budou dohrávat o jednoho méně.

83

Nebezpečný roh hostů, Itakura hlavičkoval vedle.

83

Vypadá to, že se hráči Mohuče vyštavili, už to od nich není aktivní jako v první polovině utkání.

81

Phillipp Mwene zastavil rodící se brejk hostů pouze za cenu žluté karty.

80

Tvrdý střet uprostřed hřiště. Manu Koné omylem trefil kopačkou do obličeje parťáka z obrany Itakuru.